orca2002

Windows 10 X64 Rs1 Sürüm 1607 (is Derlemesi 14393.576)

20 posts in this topic

2 dakika önce, erdemiri yazdı:

Ellerine, emeğine sağlık...

Sadece ALLAH razı olsun deyin ve dua edin zira şu an çok zor dönemlerden geçiyorum.

2 people like this

2 dakika önce, orca2002 yazdı:

Sadece ALLAH razı olsun deyin ve dua edin zira şu an çok zor dönemlerden geçiyorum.

Ne demek Allah razı olsun, daha önce hazırladığın sistemleri de kullanıyorum çok sade ve stabil bir şekilde çalışıyor. İnşallah o sıkıntıyı bir an önce atlatırsın. Tekrardan çok teşekkür ederim 

1 dakika önce, erdemiri yazdı:

Ne demek Allah razı olsun, daha önce hazırladığın sistemleri de kullanıyorum çok sade ve stabil bir şekilde çalışıyor. İnşallah o sıkıntıyı bir an önce atlatırsın. Tekrardan çok teşekkür ederim 

eyvallah kardeş ALLAH hepimize öncelikle Memleketimiz ve Milletimize huzur versin

1 person likes this

hocam bir sen kaldın paylaşım yapan çok teşekkürler.. windows 10 aio windows 8 ve 7 içinde bu şekilde bir paylaşımın olursa çok makbul geçer..

Edited by ikaraot

20 saat önce, ikaraot yazdı:

hocam bir sen kaldın paylaşım yapan çok teşekkürler.. windows 10 aio windows 8 ve 7 içinde bu şekilde bir paylaşımın olursa çok makbul geçer..

kardeş en son windows 8.1 u3 x64 aio kasım güncel paylaşmıştım ama sanırım windows 7 yi en son ekim güncel hazırladım x86 sistem yapmıyorum zira gereksiz artık 64 bit mimariyi desteklemeyen işlemci kalmadı hemde ram lar artık minumun 4gb oldu o yüzden.

Saygılar

Edited by orca2002
2 people like this

Kardeş indirdim kurdum zannederim Update yi kapatmışsın açtığım halde yine Driverleri indiremedim bilginize

17 saat önce, pixokid yazdı:

Kardeş indirdim kurdum zannederim Update yi kapatmışsın açtığım halde yine Driverleri indiremedim bilginize

orjinal sistem üzerinde hiç bir ekleme çıkarma yada modifikasyon yapılmamıştır. anakartınızın veya laptopunuzun modeline göre sitenizden indirip kurun.

Sistemi kuran var mı? Stabil mi mi? herhangi bir sorun çıkartıyor mu? kurmayı düşünüyorum.

11 saat önce, musab571 yazdı:

Sistemi kuran var mı? Stabil mi mi? herhangi bir sorun çıkartıyor mu? kurmayı düşünüyorum.

evet 4 sisteme de kurdum gayet stabil sorun yok

10 saat önce, karadas yazdı:

teşekkürler

eyvallah kardeş sadece ALLAH razı olsun deyin yeter

emeğinize sağlık

aktivasyon var mı acaba

birde bir kaç ekran görüntüsü ekleyen olursa seviniriz

15 dakika önce, yineben yazdı:

emeğinize sağlık

aktivasyon var mı acaba

birde bir kaç ekran görüntüsü ekleyen olursa seviniriz

Bildiğin Windows 10  resme gerek yok aktivasyon yok kurdum stabil çalışıyor

1 person likes this

Elinize sağlık çok güzel olmuş ama  kurulumda sürüm seçimi gelmiyor ? home single yükleniyor neden ?

On 05.01.2017 at 11:58, uçanlaz yazdı:

Elinize sağlık çok güzel olmuş ama  kurulumda sürüm seçimi gelmiyor ? home single yükleniyor neden ?

çünki kurulum yaptığınız laptop bilgisayarınızın biosunda single language sürümü gömülü ve sistem önce biosa bakar ve lisanslı bir sürüm varsa sürüm seçme ekranı gelmeden bu sürümü yükler

1 person likes this