Jump to content

Window Blinds 6.0.0.0

FASAK

Recommended Posts

Arkadaşlar addonu ben hazırlamadım.Önceki teması moonflower dı addonu hazırlayan ricktendo64 e söyledim bunu 6205 in yaptığı vista temasıyla değiştirdi.Forumlarında yasak olduğu için full değildi bende bunu burda verceğim için full yaptım.

Sonuç olarak wb 5.50 full ve windows yüklendikten sonra direk aşağıdaki tema default olarak geliyor.Artık kullanmayın şu dandik shell temalarını B)

buyrun blinds

http://rapidshare.com/files/54101031/Ricks_WindowBlinds5.50_Enhanced_AddOn_70906_edited_by_fasak.rar.html

buda temanın kullandığı fontlar.Temayı sorunsuz kullanmak için blackman12'nin hazırladığı bu addonuda nlite ile ekleyin.

http://rapidshare.com/files/54094806/font_by_blackman12.cab.html

adszgs1.jpg

• Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Kardeşim çok sağolasın, çook güzel.

Kurulu sistemde denedim çok hoş.

Keşke dün verseydin. Bütün işlemleri tamamladım iso haline getirmiştim çalışmamı. B)

Acaba şu durumda addon olarak eklesem bi zararı olur mu? Driver packs falan kullandım ama... Bilemedim artık :)

Ricktendo64 addonu değiştirmiş arkadaşlar yeni addonunu kullanamak için bilgisayarı kapat ve oturumu kapatları silmek zorunda bırakıyor.Bu addondan başka yerde kalmadı :)

değiştirme sebebine gelince fontları kendi yaptığı sidebarıyla çakışıyormuş.ben böyle bir problem yaşamadım şahsen. B) Verdiğim font paketinin de tam olarak kurulması için Windows klasöründeki fonts klasörünü açmanız gerekiyor o zaman görüyor fontları.fontlar yüklendikten sonrada bilgisayarı yeniden başlatın ve farkı görün :(

Bu arada blackman12 nin verdiği sidebar addonuyla beraber kullanıp sorun yaşayan olursa söylesin.ben indirmeyi denedim link bozuk.

arkadasim windowsblinds programini uzun suredir kullaniyorum

fakat sisteme bazi yukler getiriyor ornegin fazla bellek kullanimi var windows u yavaslatiyor

onun icin sheel temalari gercekci olduktan sonra en azindan benim favorim o

yinede guzel calisma olmus saol

arkadasim windowsblinds programini uzun suredir kullaniyorum

fakat sisteme bazi yukler getiriyor ornegin fazla bellek kullanimi var windows u yavaslatiyor

onun icin sheel temalari gercekci olduktan sonra en azindan benim favorim o

yinede guzel calisma olmus saol

Şuanda explorer ım 20 mb düzeyinde ram kullanıor ben önceden royal tema ve luna teması kullanıyodum.Onlarda da bu kadar ram kullanımı oluyordu.Onun dışında ne gibi yükler bindiriyor bilmiyorum.Ama emin ol vista kullanamayıpta en azından aero benzer bi tema kullanmak isteyenler için katlanılabilir bir yüktür.Bilgisayarım P4 1.7 384 mb ram ve 64 mb mx440 ekran kartı.Royale temadan veya luna temasından aldığım kadar performans alabiliyorum.

Ama eğer aero efektini verebilecek kadar güzel shell temaların varsa bunları bizimle paylaşmalısın.

Suç işlemişiz gibi "Yinede" lerle teşekkür edip gitmemelisin.

Ben problem yaşamıyorum şuan ama bu 3. parti bir yazılımdır ve kullanan kişi de sorumlulukları ve olası sisteme getirilebilecek yükleri kabullenmelidir.

Sidebar forbiden diyor

ne demek istediğini anlamadım bu yamayla gelen birşeymi.

komple sistemi değiştirceksen i386 daki dosyaları editle gitsin ne yük bindirebilirki sisteme.bende ntosknl.exe,shell32.dll,explorer.exe,notepad,paint,winntbbu,mydocs,luna.mss gibi birçok dosya simgeleriyle oynanmış şekilde kullanılıyor.ve sisteme hiçbir yük bindirdiğini düşünmüyorum.Windows blinds a gelince blinds arka planda herhangi bir dosyayı çalıştırmıyor.Png içeren temalar blinds ta kullanıldığı için bunu kullanıyorum,yoksa windowsun temalarından farkı yok bu temalarında.

adam gibi her yeri değiştiren shell teması bulamazsın ama windowblinds için çok daha iyi temalar var bundan

bu tema uzun zamandır var,gayetde hoş olduğunu düşünüyorum.kullanmaktanda sıkılmaya başladım.bildiğin daha iyi temalar varsa isimlerini verirsen sevinirim.değişiklik iyii olur :rolleyes:

Şöyle dört dörtlük bir tema bulamadım komple sistemi değiştiren hep yarım yamalak parça parça şeylerden oluşturmak gerekiyor oda sisteme yük veriyor. Sidebar forbiden diyor

Ben Vista Anthracite Theme Pack kullanıyorum gayet güzel sistemi hiç kasmadan görselliğini değiştiriyor isteyen olursa upload edebilirim.

• 4 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

eğer xp nize entegre etmicekseniz inf dosyasına sağ tıklayıp yükle deyin sonra çıkan pencerede cab dosyasını gösterip tamam deyin gerisi otomatik hallolur

Peki kardeş bu işlemi hallettik ama kaldırması nasıl oluyor bir bilgi versende beni sevindirsen

eğer cab dosyasını hazırlayan uninstall unu da ekle kaldıra eklemiş ise ki bunu ricktendo64 yapmıştı büyük ihtimal eklemiştir. inf dosyasını c windows inf klasörü içerisine atıyorsunuz ve program ekle veya kaldırdan kaldırabiliyorsunuz inf klasörü gizli klasördür mutlaka gizli dosya ve klasörleri göster yapın eğer aktif değilse

• 2 ay sonra...

arkadaşlar iyi güzel programı eklemişsiniz ama ne kurulumla ilgili bilgi var ne neyi nasıl yapacağımızla ilgili bilgi var burda belki bu programı kolay olmadığını düşünen arkadaşlar var mesela senin verdiğin resimdeki ekran görüntüsünü sağlamak için neler yapmalıyız biri anlatabilirmi acaba konuya açan arkadaşın mesajında bullanan resim gib????

• 3 ay sonra...

FaSaK Kardeşim Sunmuş Olduğun Bu Güzel Çalışmanızı blackman12 verdiği Ekide Xp-CD Ne Enteğre Ederek Denedim Yukardaki Resimdeki Gibi Aynı Tema Standard Oluyor ilk Açılışta Sorunsuz Full Çalışmaktadır Bilginize Öğrenmek isteyenlere Duyrulur Enteğre Edecek Arkadaşlar İki Çalışmayı hiç ellemeden Enteğre Etsinler Cd ye...

• 1 ay sonra...

Yamaner C sürücüsü onemli degil

%Programfiles% kısayolunu kullandım... sorunsuz calismasi gerekli okodu oyuzden kullandım...

bu kodla diyelim kisini windowsu d de kurulu otomatik d'ye gecer..

• 1 ay sonra...

WindowBlinds 6.1 Build 55 + ClearVista Theması

down2md0.gif

http://rapidshare.com/files/123755872/WindowBlinds_v6.1_Build_55_by_ALEN.exe[/CODE]

eline sağlık mümkünse temanın bir ekran görüntüsünü alabilir miyim?

düzeltme:temayı buldum buyrun ekran görüntüsü:

6489.jpg

Yamaner,real addon değil mi?

Kardeş Sidabar + RocketDock1.3.5 + İkon Setiyle Beraber Denedim Hiç biri Aktif Olmadı Acaba Hata Bizim Yaptığımız Çalışmadan mı yoksa İkon Setindenmi Yada Diğerlerinden Gelen Bir Hatamıydı o yüzden linki Kaldırdım...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...