Jump to content

PC KATILIMSIZ KURULUM PROGRAMLARINI AÇMIYOR

apoo

Recommended Posts

Arkadaşalar ben wpi de katılımsız programlar yapıyorum ama ne olduysa bişey oldu pc katılımsız programları açmıyo

başlat-çalıştır-cmd yapııyorum hemen hata veriyo katılımsız yaptığım programları deneyemiyorum

cmd yüklü olmayabilir sen tnc xp mi kullanıyorsun yoksa xp2 sp3 mü eğer tnc xp i ise tnc xp sorunları konusuna yazıp cevap bulabilirsin... eğer xp2 sp3 kullanıyorsan cmd yüklü olmayabilir 2. cd den cmd yi yüklersen problem çözülür tahminim ce yine olmazsa o konuyo yazarsan problemini daha çabuk cevap alabilirsin...

cmd yüklü olmayabilir sen tnc xp mi kullanıyorsun yoksa xp2 sp3 mü eğer tnc xp i ise tnc xp sorunları konusuna yazıp cevap bulabilirsin... eğer xp2 sp3 kullanıyorsan cmd yüklü olmayabilir 2. cd den cmd yi yüklersen problem çözülür tahminim ce yine olmazsa o konuyo yazarsan problemini daha çabuk cevap alabilirsin...

2.cd derken tnc xp 2.cdsinimi diyorsun eyer onu kastediyorsan neresinde yüklüceğim cmdyi

hımm bilgisayarına bir virus taraması yaptırmanı tavsiye ederim ve tnc xp sorunları adlı konuya yazarsan daha çabuk cevap ta bulabilirsin...

Ben virüs programı olarak MCAFEE kullanıyorum önerdiğin başka bir program varmı

bu arada tnc xp ile ilgili sorular konusuna yazsan daha iyi olur ben yazılısı "0" uygulaması "100" olanlardanım yani anlatmayı pek beceremem... tncxp yi hazırlayan arkadaşlar daha iyi yardımcı olabilir...

ve daha kısa zamanda sonuca ulaşabilirsin selametle...

icon13.gifDİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine p_edit.gif Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Edit'leyiniz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...