Jump to content

Yeni Sivil Toplum Hareketi

tenekecezve

Recommended Posts

ben bi haber sundum sadece konuyu bi yere getirmedim konuyu din alimlerine getirende belli tartışmayı uzatmak isteyende belli biz amerikadan destek alıyoruz biz amerikamıyız gibi saçma bir bağlantı kurarım sen masonlardan desterk alan herkesin mason olduğunu iddia edersen

yapma Allah aşkına kimin kime hizmet ettiğini anlayamayacak kadar isen. Ben daha fazla tartışmayacağım seninle.

Bu arada sen boşver @tenekecezve dün 26000 kişiydik bugun 41.276 Kişiyiz.

yapma Allah aşkına kimin kime hizmet ettiğini anlayamayacak kadar isen. Ben daha fazla tartışmayacağım seninle.

yavv arkadaşım tartışıp tartışmamakta özgürsün kimin kime hizmet ettiğini tam olarak bilemeyeceğim kadar karışık bir ortam var ama bildiğim tek bişi var Tuncay Özkan ne Türkiye'ye ne Türk milliyetciliğine ne Atatürk Türkiyesine hizmet etmiyor buda benim kişisel görüşüm neden bu kadar rahatsız ediyor anlamadım...

edit:uzatmıyorum...

yavv arkadaşım tartışıp tartışmamakta özgürsün kimin kime hizmet ettiğini tam olarak bilemeyeceğim kadar karışık bir ortam var ama bildiğim tek bişi var Tuncay Özkan ne Türkiye'ye ne Türk milliyetciliğine ne Atatürk Türkiyesine hizmet etmiyor buda benim kişisel görüşüm neden bu kadar rahatsız ediyor anlamadım...

edit:uzatmıyorum...

Tamam arkadaşım senin dediğin doğru hadi çık konudan daha fazla kirlenmesin...

Tamam arkadaşım senin dediğin doğru hadi çık konudan daha fazla kirlenmesin...

komiksin komik

sitenin herhangi bi yerinden neden çıkayım

varsa bi yanlışım site kurallarına aykırı birşeyim uyarın editleyin özür dileyeyim gerekirse

veya gereken ceza neyse ona başvurun ama benim bi yerden çıkıp çıkmayacağımı...

sadece komik :)

sk8er_boi-> Sen kaşındın. 7 gün ileti göndermen engellenmiştir.

daha önce Atatürk'çüler için kullanıldı bu isimli site şimdi de kendisi için kullanıyor kendi prim yapmak için fikirlerini üstün göstermek için daha ne menfaati olacak :)

yani Atatürk üzerinden kendi reklamı ve güya siz de Atatürk'ü seven insanlarsınız ama bu adamın bu şekilde kullanmasına gıkınız çıkmıyor asıl şaşırdığım şey o?

hani bu adam elbette kullanmaya çalışacaktır ama siz nasıl sessiz kalıp üstüne üstlük destekliyorsunuz bu adamı hem de misyonerliğe destek verdiği mahkeme kararı ve mit raporu ile sabit bi kurumla kucak kucağa olduğu halde daha ne diym ki

üzgünüm ama tek bir kuruş menfaatim yoktu adamı tanımam etmem tartışma tek taraflı uzatılmadı tek taraf ceza aldı adalet kavramıda bu zaten her neyse 7 gün bu nickle takılacaz artık tabii ip de banlanmazsa gerçi onuda çözeriz demokrasilerde çareler tükenmez

edit:ekleme yaptım...

tembeki dostum dikkat et bilmem kaç gün cevaplayamama cezası veriyolar :)

valla Tuncay Özkan ve bbg Tuncay güzel bağlantı ama ben bbg Tuncayı daha samimi buluyordum(en azından rol yaptığını söylüyordu)

tembeki dostum senin sölediklerini yüzbinler defalarca söyledi ama bu tür oyunlara başka yüzbinler defalarca düştü sonuç aynı tas aynı hamam...

bu ne basitliktir ne bbg si işte kalite neyse körler sağırlar birbirini ağırlar

siz yüksek konseyinizde takılın ben de bbg izlerim saygılı ve hakaret etmeyen arkadaşım bu memleketin tek entelektüel ve okumuş düşünmeyi bilen insanları sizlersiniz ama buralarda harcanıyorsunuz aramızda...

ne diym susturmak isterlerse sustururlar bi tuşa bakar o da onların kalitesidir...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...