Jump to content

Windows Media Player 11 Addon (istek)

Recommended Posts

Windows media player 11 türkçe nlite ile cdye entegre edebileceğim bir addon arıyorum.Korsan işletim sistemine kurulacak bir addon olmasını istiyorum.Lütfen yardımcı olurmusunuz cd'de yapamadığım tek şey bu kaldı:)

http://download.microsoft.com/download/c/0/6/c0691e20-5317-43e8-a9c1-ff0cb9f79053/wmp11-windowsxp-x86-TR-TR.exe

http://web.clicknet.ro/boooggy/wmp11slips0.91i.exe[/CODE]

Bu program ile wmp11'i kurulum cd'ne entegre edebilirsin. Eski wmp10'un üstüne yazar.

Bu programı zaten denedim bu programla entegre olmuyor txtsetup.sif dosyası hata veriyor entegre etmiyor tekrar indirdim denedim tekrar bu hatayı verdi entegre etmedi başka bir şekilde entegre edebilrmiyiz ?

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

Windows media player 11 türkçe nlite ile cdye entegre edebileceğim bir addon arıyorum.Korsan işletim sistemine kurulacak bir addon olmasını istiyorum.Lütfen yardımcı olurmusunuz cd'de yapamadığım tek şey bu kaldı:D

Please register to see this content.

ustalar media player banada lazım kendim yapmaya çalıştım olmadı size zahmet teşekkürler

• 4 hafta sonra ...
Aşağıdaki sitedeki WMP11 integrator isimli küçücük programcıkla bunu yapabilirsin.

Yahu arkadaşım.

Allah ne muradın varsa versin. Allah senden razı olsun. Bu foruma dün üye oldum. Bazı sıkıntılarımı burada ki yetkili "Üstad"(!) lara danışarak çözmeyi umuyordum. Fakat maşallah pek kasıntı olmuşlar. "Ser" veriyorlar da "sır" vermiyorlar. Tek yaptıkları, "filanca konuyu falanca yere yaz", "Bilimiyorsan oku.", "Forumda var ara." türü emr-i vâki yaklaşımlar ile, çözüm üretmek yerine bolca hava basıp, nasihat veriyorlar.

Ayptır, günahtır.Madem aradığımızı bulamamışız,sormuşuz... Bir link kopyalamakta mı bu kadar zor ? Bir çok hususta bu arkadaşların bildiklerinin bin de birini ben bilemeyebilirim. Ama paylaşım, yardımcı olmak suretiyle olur. Bak yukarıya Media player ile ilgili bir link vermişsin. Sözü edilen programı inidirp kurdum ve XPCD ana klasörüne entegre ettim. Allah senden razı olsun.

Bir de senden ricam, eğer biliyorsan IE 7 Explorer ile, NET Framework 2.0 programlarını da nasıl entegre edebileceğimi yazarsan çok makbule geçer.

Tekrar teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum.

• Administrator
Yahu arkadaşım.

Allah ne muradın varsa versin. Allah senden razı olsun. Bu foruma dün üye oldum. Bazı sıkıntılarımı burada ki yetkili "Üstad"(!) lara danışarak çözmeyi umuyordum. Fakat maşallah pek kasıntı olmuşlar. "Ser" veriyorlar da "sır" vermiyorlar. Tek yaptıkları, "filanca konuyu falanca yere yaz", "Bilimiyorsan oku.", "Forumda var ara." türü emr-i vâki yaklaşımlar ile, çözüm üretmek yerine bolca hava basıp, nasihat veriyorlar.

Ayptır, günahtır.Madem aradığımızı bulamamışız,sormuşuz... Bir link kopyalamakta mı bu kadar zor ? Bir çok hususta bu arkadaşların bildiklerinin bin de birini ben bilemeyebilirim. Ama paylaşım, yardımcı olmak suretiyle olur. Bak yukarıya Media player ile ilgili bir link vermişsin. Sözü edilen programı inidirp kurdum ve XPCD ana klasörüne entegre ettim. Allah senden razı olsun.

Bir de senden ricam, eğer biliyorsan IE 7 Explorer ile, NET Framework 2.0 programlarını da nasıl entegre edebileceğimi yazarsan çok makbule geçer.

Tekrar teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum.

Demekki forumda varmış. Pek te kasıntı değilmişiz. Aramak büyük erdemmiş. Mişmiş de mımşış.

Valla insanlara nasıl yaranılır bilmiyorum. Ama yaransamda yaranmasamda beni ilgilendirmiyor artık.Çünkü elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.Bak bakalım Media Player için;

http://www.tnctr.com/index.php?s=&showtopic=31065&view=findpost&p=156381 altında

Windows Media Player 11 TR

DownloadLink:

Internet Explorer 7 için;

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=43662&hl=internet+explorer[/CODE]

NetFramework Serileri için;

[CODE]1- Sadece Netframework 2
http://www.tnctr.com/index.php?s=&showtopic=3553&view=findpost&p=48569

2- Tüm Seriler
http://www.tnctr.com/index.php?s=&showtopic=32851&view=findpost&p=158091

3- 2.Ek Tüm Seriler
http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=38869&hl=framework[/CODE]

Cab Yapımı İçin;

Cab Nasıl Eklenir için;

Buradada cab yapımı ile beraber anlatmışım

http://www.tnctr.com/index.php?s=&showtopic=43072&view=findpost&p=190301

Şimdi söyle bakalım kim artislik taslıyo kim doru dürüst konuşuyo ve kim haklı arama yapın arama yapın demekle.Biz her sorana tekrar tekrar anlatçakmıyız paylaşımsa paylaşmışız işte birazcıkta siz zahmet edin de arama yapın istiyoruz çok mu şey istiyoruz...

Birbirini hayatında hiç görmemiş ve tanımamış insanların, üstelik hiç bir maddi karşılık beklemeden yaptıkları paylaşımlar neticesinde, bu emeği geçen insanlara kabalık yapacak kadar maganda değilim. Bize bunların neticesinde teşekkür etmek düşer.

Benim kastım şudur.

Bir üye foruma yeni kayıt olmuştur. Eski üyeler gibi tüm sayfalarda ne olduğu hafızasında değildir. Neyi hangi başlıkta arayacağını bilemez. Mesela ben İnternet Explorere addon'u aradım. Arama kısmına "IE 7 Addon" yazdım. Mevzu ile alâkalı hiç bir şey çıkmadı. Başka bir program arıyorken tesadüfen buldum.

Zamanım olduğu müddetçe kimseyi rahatsız etmem, arar bulurum. Ancak bazen de yaptığım çalışmayı sonuçlandırmak için acele ettiğim de oluyor. Meselâ bir üye arkadaş bana özelden mesaj attı. Gündüz net'e giremediğini ancak akşamları takip edebildiğini, sorularımı yazmamı ve özelden cevaplayacağını söyledi.

Allah gani,gani razı olsun. Hem sorularımı cevapladı, hem de bulamadığım bazı programları Cab haline getirip upload etmiş. Ben nasıl olurda bu arkadaşa karşı kaba davranabilir veya saygısızlık yapabilirim. Hep kendinizi "insan" başkalarını "hanzo" görmeyin.

Add-on" veya "Cab" yapımı ile ilgili anlatım sayfalarında bazı parametreler örnek verilmiş. Mesela sadece mesenger programının veya CClaener programının sessiz kurulum parametreleri var. Şimdi bu sayfadakileri noktası virgülüne kadar öğrenseniz bile, elinizde yükleyeceğiniz farklı programlar varsa ve bunların sessiz kurulum parametresini USSF ile de bulamıyor isek ne yapacağımız şaşırıyoruz.

Halbuki açıklamanın bir köşesine (*) işareti koyup, "Yukarıda verilen sessiz kurulum parametreleri sadece adı bulunan programlar içindir. Diğerlerine uymaz. Bu parametreleri bulamazsanız hazır yapılmış addon arayın, (Ya da varsa) şu, şu yolları deneyin" gibi bir açıklama yapsanız, bir çok insan sizi rahatsız etmeyecektir.

Yapılan açıklamalar yeterli değildir demeye getirmiyorum. Bilgi sahibi olmadığım mevzu da biliyormuş gibi davranmak aptallıktır. Ancak İki tür insan vardır. Birisi ezberler, diğeri anlar ve yorumlar.

Ezberleyen için anlatım yeterli olabilir. Ama anlayıp yorumlayan yeni sorular sorabilir.Bunlardan gocunmamak lâzımdır. Sadece sizden ricam, anlamayıp ta soran her insanı "Hanzo" gibi görüp, "azarlar ve aşağılar" tarz da cevap vermemenizdir.

Ben forumlara yeni üye olmuyorum. Yaklaşık beş yıldır nette gezerim. Gerektiğinde saygılı, gerektiğinde de hak edildiği biçimde davranmasını da çok iyi bilirim.

Saygılarımla.

• Administrator

Forum aramasında karakter sınırı vardır. ie 7 yazarsanız çıkmaz. Addon anlatımımı anlamamanız benim onu büyük işkembeden salladığım anlamına gelmezdi. Siz böyle yorumlarsanız geri dönüşü de elbet o şekilde olacaktır.

Birbirini hayatında hiç görmemiş ve tanımamış insanların, üstelik hiç bir maddi karşılık beklemeden yaptıkları paylaşımlar neticesinde, bu emeği geçen insanlara kabalık yapacak kadar maganda değilim. Bize bunların neticesinde teşekkür etmek düşer.

Benim kastım şudur.

Bir üye foruma yeni kayıt olmuştur. Eski üyeler gibi tüm sayfalarda ne olduğu hafızasında değildir. Neyi hangi başlıkta arayacağını bilemez. Mesela ben İnternet Explorere addon'u aradım. Arama kısmına "IE 7 Addon" yazdım. Mevzu ile alâkalı hiç bir şey çıkmadı. Başka bir program arıyorken tesadüfen buldum.

Zamanım olduğu müddetçe kimseyi rahatsız etmem, arar bulurum. Ancak bazen de yaptığım çalışmayı sonuçlandırmak için acele ettiğim de oluyor. Meselâ bir üye arkadaş bana özelden mesaj attı. Gündüz net'e giremediğini ancak akşamları takip edebildiğini, sorularımı yazmamı ve özelden cevaplayacağını söyledi.

Allah gani,gani razı olsun. Hem sorularımı cevapladı, hem de bulamadığım bazı programları Cab haline getirip upload etmiş. Ben nasıl olurda bu arkadaşa karşı kaba davranabilir veya saygısızlık yapabilirim. Hep kendinizi "insan" başkalarını "hanzo" görmeyin.

Add-on" veya "Cab" yapımı ile ilgili anlatım sayfalarında bazı parametreler örnek verilmiş. Mesela sadece mesenger programının veya CClaener programının sessiz kurulum parametreleri var. Şimdi bu sayfadakileri noktası virgülüne kadar öğrenseniz bile, elinizde yükleyeceğiniz farklı programlar varsa ve bunların sessiz kurulum parametresini USSF ile de bulamıyor isek ne yapacağımız şaşırıyoruz.

Halbuki açıklamanın bir köşesine (*) işareti koyup, "Yukarıda verilen sessiz kurulum parametreleri sadece adı bulunan programlar içindir. Diğerlerine uymaz. Bu parametreleri bulamazsanız hazır yapılmış addon arayın, (Ya da varsa) şu, şu yolları deneyin" gibi bir açıklama yapsanız, bir çok insan sizi rahatsız etmeyecektir.

Yapılan açıklamalar yeterli değildir demeye getirmiyorum. Bilgi sahibi olmadığım mevzu da biliyormuş gibi davranmak aptallıktır. Ancak İki tür insan vardır. Birisi ezberler, diğeri anlar ve yorumlar.

Ezberleyen için anlatım yeterli olabilir. Ama anlayıp yorumlayan yeni sorular sorabilir.Bunlardan gocunmamak lâzımdır. Sadece sizden ricam, anlamayıp ta soran her insanı "Hanzo" gibi görüp, "azarlar ve aşağılar" tarz da cevap vermemenizdir.

Ben forumlara yeni üye olmuyorum. Yaklaşık beş yıldır nette gezerim. Gerektiğinde saygılı, gerektiğinde de hak edildiği biçimde davranmasını da çok iyi bilirim.

Saygılarımla.

arkadaşım şansını fazlamı zorluyosun ne? o çok bilmiş dediğin arkadaşlara birilerinin yardım ettiğinimi düşünüyorsun, okuyarak uygulayarak öğrenilir! yaptığın işi ilk seferinde başarmak gibi bişey söz konusu olması için öncelikle onunla ilgili coğu şeyi öğrenmen lazım. arkadaşların sana buraya şuraya bak demelerinin sebebi yeterli açıklama var orda anlamına geliyor ayrıca forum kurallarını okusaydın arama nasıl arama yapıldığını öğrenirdin

Forum aramasında karakter sınırı vardır. ie 7 yazarsanız çıkmaz. Addon anlatımımı anlamamanız benim onu büyük işkembeden salladığım anlamına gelmezdi. Siz böyle yorumlarsanız geri dönüşü de elbet o şekilde olacaktır.

Bakınız,

Daha önce yazdığım mesajımda da belirttim. Ben o mesajı size karşı yazmamıştım. O sayfaya dönüp bir kez daha dikkatlice okuyun. nLite Add-on ile addon yapımı "daha kolay" diyen bir üye idi kastettiğim. Eğer siz forumda iki ya da daha farklı nick'ler ile dolaşıyorsanız onu bilemem.

Maksadım, emek verip çalışanlara kabalık olamaz. Üstte de yazdım.

Şüphesiz bu mevzuyu siz benimle mukayese edilmeyecek şekilde ileri düzeyde bilirsiniz.

Size sorayım.

Addon hazırlamak mı zor, Cab dosyası yapmak mı?

Artık, şahsıma bir sataşma veya hakaret olmadığı müddetçe çok uzayan, okuyanları sıkmaya başlayan ve Brezilya dizilerine dönen bu diyalog'a bir son vermek istiyorum.

İstemiyerek te olsa bir kabalık yapmışsam, şahsım adına özür dilerim.

arkadaşım şansını fazlamı zorluyosun ne?

Sayın üye,

Size hitaben daha ön ce de bir iki mesaj yazmış, saygı sınırlarını da zorlamamıştım. Sana hitaben yazılmayan mesajdan alıntı yapıp ufak yollu tehdit ediyorsun.

Forumda yetkili bir kişi isen, son derece dikkatlice ve saygılı biçimde yazdığım mesajı tekrar oku. Eğer sen de benim gibi bir üye isen "Durumdan vazife "çıkarıp üzerine vazife olmyan işlere karışma.

Sayın üye,

Size hitaben daha ön ce de bir iki mesaj yazmış, saygı sınırlarını da zorlamamıştım. Sana hitaben yazılmayan mesajdan alıntı yapıp ufak yollu tehdit ediyorsun.

Forumda yetkili bir kişi isen, son derece dikkatlice ve saygılı biçimde yazdığım mesajı tekrar oku. Eğer sen de benim gibi bir üye isen "Durumdan vazife "çıkarıp üzerine vazife olmyan işlere karışma.

sadece üyeyim bende senin gibi asıl amacım sana yardım etmek ama sana elimden geldiğince yardım etmeye çalıştım forumda sadece mod.lar yardım edecek yada onlar en doğruyu bilir diye bişey yok benim ve diğer arkadaşların en açıklayıcı sekilde anlatmış veya yönlendirmiş olmamıza rağmen hala sorun çıkartıyorsun ve insanları geriyosun sadece seni uyarma sebebim bir forum üyesi olarak senin bu tavırlarından rahatsız olmam. benimle ilgili sorunlarını özelden yazabilirsin

@lordx; kendinle çelişiyorsun gibime geliyor. Ve yanlış sonuçlar elde etmişsin gözlemlerime göre

Bu olay tam tersidir anlayan ve yorumlayan insan verilen parametreyi değil parametreyi bulup napacağını anlar ve yorumlar.Ve madem parametresi yok der parametreyle çalışılmayan bir yöntem deniyeyim der. Meselaa o da autoit yöntemi olsun :D gördün mü anlamak ve yorumlamak...Ayrıca kimseyi hanzo gibi görmüyorum sadece araştırmak ve anlamaktan yoksun görüyorum...Ve bu sırf senin için de geçerli değil...

Çeliştiğin noktaya gelince; diyorsunki 5 yıldır forumlara üyeyim ve forum nasıl kullanılır biliyorum oranın üstünde de diyorsun ki foruma daha yeni üyeyim neyin nerede olacağını bilemiyorum...Madem 5 yıllık kullanıcısın katılımsızla ilgili bir belgenin sohbet-chatte işi olmayacağını olsa olsa katılımsız bölümünde olacağını ve bu yüzden orada aratman gerektiğini bilirsin...Burası çok düzenli bir forum merak etme herşey yerli yerinde

• 5 hafta sonra ...

herkese kolay gelsin, ben önerilen programlara baktım ve

bu programları denedim, 1. programla önce wmp11i entegre edip ardından nlite ilede güncellemeleri entegre edebiliyorum, 2. program ilede hem wmp11i hemde güncellemelerini entegre edebiliyorum, ayrıca blackman12 nin

http://www.tnctr.com/index.php?s=&showtopic=31065&view=findpost&p=156381 altında

Windows Media Player 11 TR

DownloadLink:

addonuda nlite ile eklenebiliyor... Benim sorum acaba hangisini kullansam daha sağlıklı olur, aranızda bu yöntemlerden herangi birini kurulum ve kurulum bittikten sonraki aşamalarda deneyen oldumu???

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...