Jump to content

http://portabletr.com/

onder

Recommended Posts

Forumda Portable Program yapan arkadaşlarımız var ve bayada hummalı bir çalışma görünce.. birde böyle bir site olmadığı için aklıma geldi. sk8_boi e de isim danıştım ve http://portabletr.com/ aldım. bu adrese forumdaki çalışmaları eklemeye başladım. elimden geldiğincede teşekkür etmeye çalıştım. eğer bu arkadaşlarda isteyen olursa siteye editör arıyom .. bir ilki yaptığımızı düşünüyorum.. cevabınızı bekliyorum arkadaşlar

aynı teklif sizin içinde geçerli.. kabul ederseniz editörlük vereceğim

Fıkıh ta bir kaide vardır "Su görününce teyemmüm bozulur"Doruk101 dururken bana söz düşmez.Üstelik işim gereği

editörlük teklifinizi üzülerek kabul edemeyeceğim.ama inan bana elimden geleni yaparım.yaptığım tüm taşınabilir programlardan istediklerini sitenize ekleyebilirsiniz.Saygılarımla

Arkadaşlar birkaç sorum olacak:

Portable ile katılımsız arasında fark var mıdır?

Varsa nedir?

Portable programlar katılımsız olarak WPI'da kullanılabilir mi?

Bu üçünü istiyorum.Teşekkürler...

Evet vardır portable program kurulmaz direk olarak programı çalıştırırsınız.Katılımsız ise kurulmak zorundadır.Katılımsız programın normal kurulan programdan farkı şudur.Katılımsızda kuruluma kullanıcı müdahalesine gerek yoktur.serial ya da crack varsa katılımsızda otomatik olarak yapılır.Portable programları wpi içine almana gerek yok.hepsini istediğin bir yere kopyala .orada çalışır.Boşyere wpi e alma.Saygılarımla

Evet vardır portable program kurulmaz direk olarak programı çalıştırırsınız.Katılımsız ise kurulmak zorundadır.Katılımsız programın normal kurulan programdan farkı şudur.Katılımsızda kuruluma kullanıcı müdahalesine gerek yoktur.serial ya da crack varsa katılımsızda otomatik olarak yapılır.Portable programları wpi içine almana gerek yok.hepsini istediğin bir yere kopyala .orada çalışır.Boşyere wpi e alma.Saygılarımla

Aslında haklısın ama şöyle düşünmüştüm.Eğer WPI a eklersem ve direkt masaüstüne getirtebilirsem WPI ında fazla yüklü olmasına gerek kalmadan ve katılımsız kurulumun süresini kısaltarak zamandan ve emekten tasarruf edebilirim.Neyse açıklamaların için teşekkürler.Gerçi kur sistemi kopyala portable ları masaüstüne değil mi?

Aslında haklısın ama şöyle düşünmüştüm.Eğer WPI a eklersem ve direkt masaüstüne getirtebilirsem WPI ında fazla yüklü olmasına gerek kalmadan ve katılımsız kurulumun süresini kısaltarak zamandan ve emekten tasarruf edebilirim.Neyse açıklamaların için teşekkürler.Gerçi kur sistemi kopyala portable ları masaüstüne değil mi?

Elinizdeki bütün portable programları bir sfx arşiv yaparak, program files içerisine çıkartabilirsiniz, ve kısayollarını da başka bir sfx ile masaüstüne atarsınız. WPI siz de halledebilirsiniz bu işi...

• 3 hafta sonra ...

Forumda Portable Program yapan arkadaşlarımız var ve bayada hummalı bir çalışma görünce.. birde böyle bir site olmadığı için aklıma geldi. sk8_boi e de isim danıştım ve

Please register to see this content.
aldım. bu adrese forumdaki çalışmaları eklemeye başladım. elimden geldiğincede teşekkür etmeye çalıştım. eğer bu arkadaşlarda isteyen olursa siteye editör arıyom .. bir ilki yaptığımızı düşünüyorum.. cevabınızı bekliyorum arkadaşlar

ya www.protableprogramlar.com da benim yakın bir arkadaşımın. O da site hazırlıyor. O da böyle bir site açacak.

Siz ilk, o ikinci :):(

Site güzel olmuş. Ellerinize sağlık.

• 1 ay sonra...
önder dostum kullandıgın web sitesin sitemi nedir yani hangi portal kullanıyorsun bana pm atarmıısn acaba

Vivvo idi joomla ya geçtim

senin sorduğun hali

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...