Jump to content

Firefox, Opera, İnternet explorer hangisini kullanıyorsunuz?

cuma_08

Recommended Posts

• Replies 99
  • Created
  • Last Reply

ben 4 ünü de kullanıyorum. Tercih sırası ise şöyle:

1- Google Chrome

2- Firefox

3- İE 6 klasik

4- Opera

İe7 ye karşı bi antipatim var. zırt pırt ms sitesine atıyor. ayar mayar istiyor. Alakasız program indirim mi diyor ms tan

• 2 hafta sonra ...

Ben İE8, Firefox, Opera ve yeni çıkan Googla Chrome ve safari kullanıyorum hepsi de kurulu bazen hepsini açıp ondan ona geçiş yapıyorum. Google Chrome henüz yeni ve beta olmasına rağmen ençok onu tercih ediyorum zira hepsinden hızlı ve hepsinin pabucunu dama atacak gibi.

• 6 ay sonra...

Firefox, eklentili haliyle Amerikan ordusu, explorer kenar mahalle çetesi.

Pardon, yanlış oldu:

Explorer mı, o da ne, öyle de bir şey mi var, ne iş için kullanılır, patates mi soyulur, soğan mı, söyleyin, biz de kullanalım.

Abarttığımı mı düşünüyorsunuz?

Hiç sanmıyorum.

hız derken cache ten bahsediyosun galiba...

operayı mozilladan önce kullanıyordum operaya hiç ısınamadım çok acayip bi program...

ayrıca yapılan açıklamalara göre sizin hız kavramınınza gelince

IE7-vs-Firefox-2-0-vs-Opera-9-20-3.png

operanın avantajları

az ram harcıyor java script lerde hızlı

Kesinlikle Opera...

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

her zaman opera,, yeri geldiğinde firefox,yeri geldiğinde ie... tamam üç tane kullanmaya karşıyım sistemde gereksiz yer kaplıyo ama ie hariç ikisinin sevdiğim ayrı özellikleri var napiyim :) ama opera vazgeçilmez..

firefox eklentili kullanıyordum ama anasayfadaki firefox3,5beta yı indrdim onu kurdum o da yeni oldugu için bazı eklentılerı kur(a)madı...

mxp v1de opera vardı oda tercihlerim arasında ie 8i de kullanıyorum. neden böle yapıyom hepside farklı özellikte bence... genelde gırdıgım sıteye gorede kullandıgım tarayıcıda değişiyor :))

sadede gelelim 1firefox beta 2opera 3 ie8 :))

• 3 hafta sonra ...

kesinlikle opera operanın yetmediği yerde ie8 yetmediği yerlerden biriside bazı sitelerde kelimeler yarım yarım görünüyo mutlaka çözümü vardır ama ben bulamadım reklam gibi olmasında aynı sorunu yaşayanlar varmı bilmem örnek forum.donanimhaber e girince cümleler tam okunmuyo

o siteyi ie8 le açıyorum onun haricinde forza opera:) her işimi görüyo en güçlü açılır pencere engelleyiciside onda

1-Google Chrome 2-i. explorer(web sayfalarını düzgün gösteriyor diğerlerine nazaran) 3-firefox

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...