Jump to content

6300 aldım

bloodbower

Recommended Posts

Arkadaşlar çevreden gelen öneriler ile 6300 aldım fakat şu aralar forumlarda gezerken program çalıştırma sıkıntısının olduğunu öğrendim telefonun özellikleri şunlardır

Sizce öğrenci için iyi bir telefonmu ? bide s40 v3. varmış bunu arttırmak gibi bir yöntem varmı?

w810i nin + ları

müzik için fazladan tuşları var

video da 4x yaklaştırma yapıyor

flashı var

6300 da

16 mil. renk var (w810i de 242000)

3 boyutlu ses akışı

paslanmaz çelik

lion pil

bence w810i nin tek güzel yanı flashı olması eğer 6300dada flash birde işletim sistemi olasydı tüm telefonların babası olurdu

Herkesin kendine göre ihtiyaçları var zevkler ve renkler tartışılmaz arkadaşlar sizin telefondan beklentiniz öenmli.

Bloodower arkadaşım senin için 6300 daha iyidir başkası için w810i daha iyidir. Özellikleri hiç karşılaştırma çünkü w810i her bakımdan 6300 dan daha iyidir. Neden dersen nokia 6300 a 16m renk özelliği eklemiş fakat pil olarak 6230i nin yani 4 sene öncesinin pilini telefona koymuştur. Telefon 16m renk desteğini sağlamak için pil örünü resmen tüketiyor konuşma süresi w810i ye göre yarı yarıya daha az. Bunun dışında 6300 ın autofokus özelliği yok ve lensi kaliteli değil. Çelik kasa demişsin çelik kasa olan telefon kılıfından çıkıp cebinde bir saat durduğu anda çizliyor. Ayrıca nokia 6300 kullanıcılarına şöyle bir kazık atmıştır aynı görünüş ve aynı özelliklerde sadece 2mm kalın bir telefon yaparak Wi - Fi desteği koymuştur bu da can sıkıcı olsa gerek.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...