Jump to content

katılımsız kurulum yardım !

gölge

Recommended Posts

bir sorum olacaktı katılımsız kuruluma yeni başladım sitedeki kurulumları inceledim videolarıda ama eksiklerim var

ücretsiz programlarda nasıl olacak crack istemeyen programlar her tam yaptım sadece crack eklemedim ama katılımsız kurulum olmadı autotitle kodları nasıl hazırlayacagız ben pek bişe anlamadım arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz tşk

1. konu başlığını düzeltin lütfen forum kurallarına aykırı

2. crackli programı yaptınızda kala kala freewareler mi kaldı :mellow: o daha basit program bittiği anda autoit kaydını durdurun olsun bitsin. veya parametreyle kurulum yaptırın. msi oluşturun. smart install maker gibi bir programla yapın onlarca yolu var yani...

Arkadaşım azarlamak değil maksadımız.

Ancak malumunuz şudur ki emeklemeden yürümez insan oğlu.

biz bu işleri öğrenmeniz için yeterince anlatım yaptık kanımca; siz bunları inceler kendinizi dener ve hazır yapılmışlarla karşılaştırırsınız.

Bir programı katılımsız yapmak için pek çok yol var . Biz 4 tanesini anlattık açık olarak. Bu 4 yoldan biri ile katılımsız hale getirilemeyecek program yok gibi. Elinize aldığınız programı denersiniz tüm yollarla.

Yok bunlardan sonra hala anlamadığınız noktalar olursa bize danışırsınız mutlaka yardımcı oluruz size.

Haa siz free programlarla başlıyorsanız işe . Forumda mevcut Winrarla katılımsız kurulum derslerini incelemenizi öneririm öncelikle.

illa crack ekleme gibi bi lıksun zaten yok kardesim en basit yoldan winrar ile yapabilirsin ussf ile paraetreyi bulduktan sonra islem kolay crackliyi yapan normali hayli hayli yapar

not:kimse kimseyi asagılamamaktadır bende okuorum ve goruorumki hierkes herseyi bir an once olsun istio bende yani sk8er ve digerleri haklı alt yapı olmadan olmuo bu isler

saygılarla Orçun

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...