Jump to content
TNC-TR
yakuprap

Windows 7 Ultimate Sp1 32-64 Mart 2018 Güncel Türkçe

Recommended Posts

Teşekkürler.Ellerine sağlık,yaptığınız sistemlere birazda görsellik katmayı düşünürmüsünüz?

• Like 2

hunter44, Bir saat önce yazdı:

Teşekkürler.Ellerine sağlık,yaptığınız sistemlere birazda görsellik katmayı düşünürmüsünüz?

Merhabalar hocam, orjinal taraftarıyım sonuçta görsellik sonradan yapılabiliyor fakat orjinalliğe dönmesi biraz zor

Merhaba, rufus ile iso dosyasını flash belleğe atarken yarıda bir hata aldım daha sonrasında biçimlendirip başka bir iso indirecektim fakat yazma koruması oluştu flash bellekte olmayan bir sorun oldu. Dertsiz başımıza dert aldık, internette bir çok araştırma bir çok yöntem denedim bu hatadan kurtulamıyorum. Konu hakkında bilginiz var mı?

Üstad ellerin dert görmesin 7-8-10 da kullandığım sürümler bunlar 2-3 ayda bir devamını bekliyorum. :D

• Like 1

BOMBOM07, Bir saat önce yazdı:

Üstad ellerin dert görmesin 7-8-10 da kullandığım sürümler bunlar 2-3 ayda bir devamını bekliyorum. :D

Teşekkürler böyle güzel ilgi geldiği sürece devamını getirmeye çalışacağım hocam :)

• Like 1

ilk açılış resmi verirseniz seviniriz windows açılıyor olanı bizde nedense ingilizce çıkıyor

hayredin, Bir saat önce yazdı:

ilk açılış resmi verirseniz seviniriz windows açılıyor olanı bizde nedense ingilizce çıkıyor

Merhaba hocam evet İngilzce yazıyor. UEFI desteklemesi için kurulum dosyalarını Windows 10'unkiyle değiştirdim bu yüzden kaynaklanıyor sanırım

Şu an Lenovo PC kullanıyorum Windows 7 Ultimate sorunsuz çalışıyor tek başlangıçta kırmızı çarpı oluyor Ethernet üzerinde ama sonra gidiyor..

2018-03-21_08-40-01.png

Dostum elin kolun dert görmesin ara ara büyük güncellemeler geldikçe bize bu şekilde yükseltme yaparak orjinalini bozmadan yayınlarsan çok minettar kalırız forum takipçileri olarak. Orjinalden yana birisi olduğum için direk dikkatimi çekti indiriyorum deneyeceğim bu konudaki azmini takdir ettim

Fenerbahceli59, 4 saat önce yazdı:

Şu an Lenovo PC kullanıyorum Windows 7 Ultimate sorunsuz çalışıyor tek başlangıçta kırmızı çarpı oluyor Ethernet üzerinde ama sonra gidiyor..

2018-03-21_08-40-01.png

Kurup geri dönüş sağladığınız için çok teşekkürler

Senkron2, 3 saat önce yazdı:

Dostum elin kolun dert görmesin ara ara büyük güncellemeler geldikçe bize bu şekilde yükseltme yaparak orjinalini bozmadan yayınlarsan çok minettar kalırız forum takipçileri olarak. Orjinalden yana birisi olduğum için direk dikkatimi çekti indiriyorum deneyeceğim bu konudaki azmini takdir ettim

Bu konuya olan ilginiz için ben teşekkür ederim, ben de sizin gibi orijinalden yanayım. Sadece güncellemelerle sunmak yerine zaten sonradan kurmak zorunda kaldığımız bileşenleri de sundum ve beklediğim gibi çoğu kişinin ilgisini çekti

belki düşük sistemler için 7StarterSP132bit veya basit 32&64 olabilir...

rufus programı ile bende hata alıyorum halbuki daha önce yaptığım şeylerin aynısını yapıyorum ama bir türlü flash belleğe yazdıramadım sizi iso dosyanızı

Çalışmanız mükemmel olmuş  rufusla usb ye yazdırıp sorunsuz bir şekilde kurulumu gerçekleştirdim.

ilk izlenim biraz geç yüklendi ama sorunsuz gözüküyor...

masaüstü simgeleri gelebilir . bilgisayarıma sağ kulakçık ek ulaşımlar eklenebilir (aygıt yöneticisi .disk yönetimi ...), temel istenen programlar eklenebilir yada platformda seçenek olarak verilebilir (winrar. flash, java, vlc player gibi )

Deep&Blue, 8 saat önce yazdı:

rufus programı ile bende hata alıyorum halbuki daha önce yaptığım şeylerin aynısını yapıyorum ama bir türlü flash belleğe yazdıramadım sizi iso dosyanızı

Böyle bir sorunu ilk sizden duydum bu konudaki başka arkadaşlarda sorun çıkmamış. Tavsiyem Rufusu güncellemeniz ve bu ayarlarla usbye yazdırmanızdır, eğer bilgisayarınız UEFI desteklemiyorsa disk bölüm düzeninden en üst ayarı seçin (2. Resimdeki gibi), şuan her iki ayarı da denedim bir sorun çıkmadı;

HNGIde.png

xH3xTI.jpg

cankusa, 5 saat önce yazdı:

Çalışmanız mükemmel olmuş  rufusla usb ye yazdırıp sorunsuz bir şekilde kurulumu gerçekleştirdim.

Geri dönüşünüz için teşekkürler :)

34ero, 2 saat önce yazdı:

masaüstü simgeleri gelebilir . bilgisayarıma sağ kulakçık ek ulaşımlar eklenebilir (aygıt yöneticisi .disk yönetimi ...), temel istenen programlar eklenebilir yada platformda seçenek olarak verilebilir (winrar. flash, java, vlc player gibi )

Merhabalar, sistemin orjinalliğiyle oynamak istemiyorum. Bahsettiğiniz programlara gelince onu ben de düşündüm fakat sürekli güncelleme gelen programlar ve herkesin tercihleri farklı olduğu için ben sadece program ve oyunların çalışması için gerekli olanları kurdum

cankusa, 5 saat önce yazdı:

34ero, 2 saat önce yazdı:

Merhabalar, sistemin orjinalliğiyle oynamak istemiyorum. Bahsettiğiniz programlara gelince onu ben de düşündüm fakat sürekli güncelleme gelen programlar ve herkesin tercihleri farklı olduğu için ben sadece program ve oyunların çalışması için gerekli olanları kurdum

yakuprap, Bir saat önce yazdı:

Hocam daha önce de belirttiğim gibi küçük bir kurulum platformu olursa istediğimiz programı atarız Quick installer 2.0 gibi...

herkese slmlar 

şu anda indiriyorum

bu arada başarılar kardeşim !

2.thumb.PNG.b8749b122f40888633558022f1072e84.PNG1.thumb.PNG.cdb525ac125081b162241e1ae934820f.PNG

sorun esasen büyük olmaya bilir

paylaşım platformu deyişmesi önerim 

malum hepimiz hızlı olmak zorundayız

yandex googledrive önerim 

saylılar

Edited by cenap55
sorun

Dil dosyalarını çıkarmadınız değilmi ? (asya harflerinin kutu gözükme durumu olmasın)

hydra49, 7 saat önce yazdı:

Dil dosyalarını çıkarmadınız değilmi ? (asya harflerinin kutu gözükme durumu olmasın)

Herhangi bir çıkartma yapmadım

hayredin, 11.04.2018 - 12:39 yazdı:

güncel sistem gelicekmi acaba 32-64 bit  ikisi bir arada

Windows 10un yeni büyük güncellemesini bekliyorum hocam onunla birlikte sunarım

Dostum eline sağlık yalnız yandex veya gdrive çok iyi olur. Bu siteler para tuzağı.

1) En basitinden mega 2 GB ulaşınca tek defada daha fazla indiremezsiniz diyor bekledikten sonra da dosya kaldığı yerden devam edemiyorsunuz baştan başlıyorsunuz. Böyle kısır döngü.

2) 1fichier VPN olmadan kullanılamıyor. Engel yemiş.

Edited by xanadu73

komut istemi yöneticiniz tarafından devre dışı brakılmış ve kayıt defteri düzenleme yöneticiniz tarafından devre dışı bırakılmış hatası alıyorum