Jump to content

Katılımsız Kurulumla İlgili Temel Sorunlar

blackman12
 Share

Recommended Posts

2 sorum olacak

1'inci theme uzantılarda hata veriyor şu şekil yapsak tema.msstyles uygulanırmı şu şekil

[VisualStyles]

Path=%WinDir%resources\Themes\AeroCromorg\VistaCG.msstyles

ColorStyle=Basic

Size=NormalSize

2'incisi

adszmi6.jpg

Bilgisayarı kapat menüsü bu hangi dosyada mesela mydocs belegelerimin olduğu dll dosyası acaba kapat menüsünü hangi dll dosyası şimdiden teşekkürler.

kardes kapat için msgina.dll dosyasını, oturumu kapat ve tema değiştirirken lutfen bekleyın yazan yer ıcın ıse shell32.dll de editlene yapman gerekir.

hade kolay gelsin.

• Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nLite'ta bileşen silme bölümünde Mevcut Oturum tuşu var altta.Ona tıklayın.Yükle menüsü altında en üstte güvenli diye bir seçenek olacak.onu işaretleyin.XP'den en gereksizleri çıkaracaksınız.Ayrıca Doğu Asya Dİlleri,El ile Kurulum ve YÜkseltmeyi de silebilirsiniz.

En kolayı nLite ile painti silin ve paint.net addonunu ekleyin.

(FoobarX86'ya teşekkürler.Eklenti ve Türkçeleştirme ona ait)

NOT: .NET 2.0 Gerektirir.Onu da eklemelisiniz.

http://hxgdgg.bay.livefilestore.com/y1pvNgpRDJMGalIH5AEEE02AirGjR0jWIOl_g4pe2rvpLd2imQmEXV5OMGSdN-QsrIrxBUX3itKvBYYnDTcdw654A/Foobarx86_OnePiece_Paint.NET.3.36_Addon_TR.7z?download[/CODE]

Sayın ustalar sistemde hiç ummadığım program hata verdi B) Kaç defadır test ediyorum basit program diye ona bakmak aklıma gelmemişti. Meğer bizim Moon Star sözlük çalışmıyormuş ve aşağıdaki hatayı veriyor!

sshot44sk6.jpg

Ustaların bir fikri varmı acaba problem ne olabilir?. Çıkardığım bileşenlerin herhangi birinden kaynaklanabilir mi?

Artııı mspaint'i de yanlışlıkla kaldırdığımı farkettim, dosyasını I386 içine atsam eski haline dönebilirmi tekrar?

16 Bit desteğini kaldırmışsın B) Paint için, öyle direk atarsan çalışmaz.

En iyisi $Oem$ içine $$diye bir klasör aç. Onun içine de system32 diye bir klasör aç oraya windowsun mspaint dosyasını at B) çalışır diye tahmin ediyorum.

Yeni bir soru ile tekrar karşınızdayım :D

Şimdi bu bilgisayarımı açınca messengerin Paylaşılan Kalsörleri var ya hani. Bunu kaldırmak için başlat çalıştıra

regsvr32 /u "C:\Program Files\MSN Messenger\fsshext.8.1.0178.00.dll"

yazıyordum ve kayboluyordu. Sorum şu: Bu komutu xp kurulumuna nasıl ekleyebiliriz?

Bi tane temizlik.cmd dosyam vardı onun en altına aynen ekledim denemek için ve hata verdi tabiki. Başka fikri olan varmı?

Edited by tugrul61