Jump to content

Sağkulakçık Eklentileri 1.4.1

blackman12
 Share

Recommended Posts

• Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

konuyla ilgisi yok ise şimdiden özür dilerim.. Blackman12 reg ayarlarını inceledim gerçekden en ince ayrıntısına kadar anlatmışsınız benim şöyle bir düşüncem var.Acaba böyle bir elentiyi sağ tuşa eklemek mümkünmüdür ? sanırım bu regeditden yapılmıyor firefoxa ait dosyaları baya bir inceledim .jar dosyalarından birinde buldum fakat buda programlamaya girdiği için işin içinden çıkamadım yardımcı olablirseniz çok sevinirim saygılar

resg.jpg

bu özelliğin aynısını firefox ve explorerden bağımsız olarak notped ve world da kullanmak için sağ tuş menüsüne nasıl ekleyebilirim ?

Edited by G3n3tiG

Bulduğun bilgileri bana gönderirsen deneriz zor ama deneriz en azından.Bu arada linki de akşama yenilerim hesabımda bi gariplik var avatarı upload ettim görünmüyor nedense.

Bulduğun bilgileri bana gönderirsen deneriz zor ama deneriz en azından.Bu arada linki de akşama yenilerim hesabımda bi gariplik var avatarı upload ettim görünmüyor nedense.

Dediğiniz gibi zor hatta benim için baya bir zor bunu firefox addonu olarak indirdim çünkü benim bulduklarıma göre daha düzenli eğer inceleme fırsatı bulursanız neden karışık olduğunu anlarsınız firefoxdaki kullanılan dile göre C:\Program Files\Mozilla Firefox\chrome dizininden dosya çekiyor

özellikle : C:\Program Files\Mozilla Firefox\chrome\tr\locale\browser\browser.dtd dosyasını incelermisiniz ?

context search

Please register to see this content.

• 1 ay sonra...

x_files_x, arkadaşım acaba konunun ilk sayfasını okudun mu,resimlere baktın mı? Lütfen samimi cevabını istiyorum? Resimde kocaman nasıl yapılır diye buton gözüküyor...Yani zaten indireceğin program içinde bazı eklentileri nasıl yaptığımı anlattım...Sabır Ya'Rab.

• 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Selamlar arkadaşlar,

Benim shift+delete ile yapılan geri dönüşümsüz silme işleminin sağ kulakçık eklentisine ihtiyacım var,bilenler bir zahmet yardımcı olur mu,buradakiler içinde rastlayamadım,tek olarak verebilirseniz ayrıca müteşekkir olurum,

Geri dönüşüm kutusunda "dosyaları hemen kaldır" seçeneği olduğunu biliyorum ancak her zaman tamamen silmesi hoş olmuyor,ihtiyaç halinde kullanılması daha mantıklı,

Saygılarımla...

http://www.4shared.com/file/fPnMOl21/bl_delete.html[/CODE]

Teşekkürler,

Yalnız ilginç bir yanı var rardan çıkan kendi dosyasını "hemen sil" seçeneğiyle silemiyor,diğerlerinde sorun yok,

Zahmetiniz için sağolun,

Saygılarımla...

• 5 hafta sonra ...
Teşekkürler,

Yalnız ilginç bir yanı var rardan çıkan kendi dosyasını "hemen sil" seçeneğiyle silemiyor,diğerlerinde sorun yok,

Zahmetiniz için sağolun,

Saygılarımla...

hemen sil dediğiniz zaman hang program devreye girecek?

hocam

[HKEY_CLASSES_ROOT\mp3file\shell\Open_with_Sound Forge 9.0]

@="Sound Forge İle Müziği Düzenle"

[HKEY_CLASSES_ROOT\mp3file\shell\Open_with_Sound Forge 9.0\command]

@="\"C:\\Program Files\\sagclik\\Sound Forge 9.0\\Sound Forge 9.0.exe\" \"%1\""

diyorum varsayılan media player olursa çalışıyor

media player olmadımı öalışmıyor. aynı mntıkla üretiyorum

[HKEY_CLASSES_ROOT\pdffile\shell\Open_with_adobe reader]

@="adobe reader İle Düzenle"

[HKEY_CLASSES_ROOT\pdffile\shell\Open_with_adobe reader\command]

@="\"C:\\Program Files\\sagclik\\adobe reader\\adobe reader.exe\" \"%1\""

=== pdffile ==== bilmemne file diye çoğaltıyorum olmuyor her uzantı için bu kural geçerli değilmi

yardımcı olursanız sevinirimi

hemen sil dediğiniz zaman hang program devreye girecek?

Sanırım benim anlatışım hatalı,

Kurulduktan sonra dahi setup'ını silemiyor,demek istediğim oydu,

Sonra silemediği pek çok şey daha çıktı,ben açıkçası shift+delete klavye kısayolunun tam karşılığı olan bir reg komutu bekliyorum,

Tekrar teşekkürler,

Saygılarımla...

• 5 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

[quote name='blackman12' date='28 Ekim 2009 - 15:34 ' timestamp='1256744679' post='630694']
Link sonunda yenilendi:

[CODE]http://rapidshare.com/files/299096563/SagKlikMenu1.4.1.exe[/CODE]
[/quote]

Sayın blackman12 Yüklemiş olduğunuz dosyada trojan uyarısı var. Gerekli düzenlemeleri yapıp (dosya.exe) tekrar yüklerseniz herkes gönül rahatlığıyla dosyayı indirir ihşallah. Saygılar.

Virustotal Taraması:
[codebox]http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=9eceda725023f85b0283691d86b448816a9e4777ba76de1fcfad1f63bb49707d-1297772530[/codebox]

ESET SMART SECURITY 3.0.684.0 Taraması:
[img]http://i1102.hizliresim.com/2011/2/15/2903.jpg[/img]

• Cyph3r unpinned this topic