Jump to content

Msn'de Silenleri Görme Yeni Söylentisi

Recommended Posts

Sizi engellendiğinden süphelendiginiz kisiye sağ tıklayın. >>>görünüm>>>profil>>> "profil ayrintilarini göster" >>>seçin.

Eğer kişinin fotosu görünüyorsa engellememistir. Kişinin fotosu görünmüyorsa maalesef engellemistir.

Arkadaşlar Bu Doğru Mu?

Ben İnanmadım Da..

Ewt kardeş doğru bende kullanıyorum kişiye sağa tıklayıp profil diyoruz ordan profil ayrıntılarını göster diyoruz sonra yeni açılan sayfada fotonun altında web görünümü messenger görünümü çıkıyor eğer sadece web görünümü warsa o arkadaşınız sizi engellemiş demektir ama eğer ikiside warsa engellememiştir %100 çalışıyor..denenmiştir itiraz etmenize gerenk yok..:)

Please register to see this content.

bilemiyorum ne kadar güvenli buradan bir kere indirip denedim programi bu program gösteriyor hakketten

ama iki mail adresinden başka herhangi bir adresi kontrol edemedim birde hotmailde calışıyor sanırım...

Messenger yeni sürümlerinde her seferinde engelleyenin görünmemesi için yenilikler yapılıyor güvenliği daha da arttırıyor bu yüzden bu tür yalanlara inanmayın sadece söylentiden ibaret oluyor. Belki iletenler bir kişi üzerinde denerken yanlışlık yaparak belkide inanmak istediğine inandığı için %100 diyor ama emin olun şimdi de bundan sonra da msn de engelleyeni görebilmeniz imkansız...

• Administrator
Please register to see this content.

bilemiyorum ne kadar güvenli buradan bir kere indirip denedim programi bu program gösteriyor hakketten

ama iki mail adresinden başka herhangi bir adresi kontrol edemedim birde hotmailde calışıyor sanırım...

Tabi ver şifreni buraya. Sonra birileri msn'ime girip garip mesajlar atıyor dersin.

eğer bir kişinin msn de sizi engelleyip engellemediğini öğrenmek için

araçlar> seçenekler> sağ taraftaki sekmeden gizlilik tıklayın

sonra sol tarafta olan kutulardaki kişilerden sizi engelleyip engellemedğinden emin olmadağınız kişinin ismini bulun ve sağ tıklayın

eğer sağ tıkladıktan sonra "kişilere ekle" yazısı sönükse sizi engellemiştiş.

eğer yazı sönük değil tıklananılabiliyosa geçmiş olsun sizi engellemiştir.

Ewt kardeş doğru bende kullanıyorum kişiye sağa tıklayıp profil diyoruz ordan profil ayrıntılarını göster diyoruz sonra yeni açılan sayfada fotonun altında web görünümü messenger görünümü çıkıyor eğer sadece web görünümü warsa o arkadaşınız sizi engellemiş demektir ama eğer ikiside warsa engellememiştir %100 çalışıyor..denenmiştir itiraz etmenize gerenk yok..=@

kişiye sağ tıklıyorum ama profil diyemiyorum, çünkü öyle bişi yok.

eğer bir kişinin msn de sizi engelleyip engellemediğini öğrenmek için

araçlar> seçenekler> sağ taraftaki sekmeden gizlilik tıklayın

sonra sol tarafta olan kutulardaki kişilerden sizi engelleyip engellemedğinden emin olmadağınız kişinin ismini bulun ve sağ tıklayın

eğer sağ tıkladıktan sonra "kişilere ekle" yazısı sönükse sizi engellemiştiş.

eğer yazı sönük değil tıklananılabiliyosa geçmiş olsun sizi engellemiştir.

sizin yöntem silinenleri gösterir engellenenleri değil...

engellenenleri görmeniz im-kan-sız...

• 3 hafta sonra ...

arkadaşlar google dan blockstatus yazın karşınıza gelen seçeneklerden alta alta dizilmiş 8 seçenek var 2,sırada ordan msn delete checker ı tıklayıp msn ni ve şifreni girerek sizi kimin engellediğini görürsünüz by herkese kolay gelsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...