Jump to content

Symantec Endpoint Protection 14.3 RU8 14.3.10148.8000 | 32 & 64 Bit

C@NgO
 Share

Recommended Posts

8b92qeq.png

Her ölçekteki kuruma, uç nokta güvenlik

Çoklu güvenlik teknolojilerini tek bir çözümde birleştiren ve tek bir konsoldan yönetim olanağı sağlayan Symantec Endpoint Security, her ölçekte kurumun güvenliğini güçlendirmeyi amaçlıyor.Symantec, iki yeni çözümü Symantec Endpoint Protection 11.0 ve “Hamlet” proje adıyla geliştirilen Symantec Network Access Control 11.0’ı pazara sunarken Güvenlik 2.0 vizyonunda kaydettiği önemli bir aşamayı da duyurdu. Symantec‘in yıllardır pazar lideri olan kurumsal antivirüs çözümünün en önemli güncellemesi olarak kabul edilebilen Symantec Endpoint Security çözümü, Symantec AntiVirüsü en gelişmiş saldırı önleme yöntemleriyle tek bir çözüm içinde birleştirerek malwarelere karşı diz üstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar ve sunucularda şimdiye kadar benzeri görülmeyen düzeyde bir koruma sağlıyor.

Symantec Endpoint Security, kullanıcıları hem bugünün hem de yarının potansiyel tehditlerine karşı korumayı sağlamak amacıyla,uygulama davranışlarını ve ağ ilişkilerini otomatik olarak analiz eden proaktif teknolojiler içeriyor. Kullanıcılar böylelikle, kurulumu ve yönetimi kolay tek bir çözümle, entegre edilmiş antivirüs, antispyware, güvenlik duvarı, kullanıcı ve ağ tabanlı saldırı önleme çözümleri (IPS) ile uygulama ve cihaz kontrolünü kapsayan gelişmiş bir güvenlik setine sahip oluyorlar.

Symantec Endpoint Security, Sygate, Whole Security ve Veritas’ın ödüllü teknolojilerini bir araya getirerek, birden fazla uç nokta güvenlik ürününün yönetiminden kaynaklanan yönetim maliyetlerini en aza indirgiyor. Platformlar arası çalışan ve tek bir sağlayıcı tarafından desteklenen bu ürün, operasyonel verimlilik sağlamasının yanı sıra, tümüyle entegre bir çözüm sunuyor. Çözüm, ayrıca, Symantec’in Global Bilgi Ağı (Symantec Global Intelligence Network) ile birlikte sekiz adet Symantec Güvenlik Yanıt Merkezi (Symantec Security Response Center), dört adet Symantec Güvenlik İşlemleri Merkezi (Symantec Security Operations Center), 120 milyon sistem ve 180 ülkede görev yapan 40.000’den fazla sensör tarafından destekleniyor.

Symantec Endpoint Security, oldukça basitleştirilmiş bir yönetim konsolu, kutudan çıktığı gibi kullanılabilen bir Ağ Erşim Kontrolü ve iş ortakları ile kullanıcılar için çözümün uygulanmasını hızlandıracak bir dizi destek ve eğitim programları içeriyor.

Symantec Uç Nokta Koruması’nın yanı sıra Symantec, Symantec Network Access Control çözümünün yeni versiyonunu da duyurdu. Symantec Network Access Control 11.0, kullanıcıların uç noktalara ilişkin bir değerlendirme ve saptama yapmalarında büyük kolaylık sağladığı gibi en uygun ağ erişim tabanının oluşturulmasında ve güvenlik politikaları ile standartların birbiriyle uyum içinde olmasına imkan veren bir iyileştirme fonksiyonalitesinin sunulmasında da büyük olanak sağlıyor. Symantec Endpoint Security ve Symantec Network Access Control’ün yeni versiyonunun Eylül ayı itibariyle pazarda yerini alması bekleniyor.

• Gelişmiş Antivirüs ve Anti-spyware Teknolojisi – kapsamlı bir gerçek zamanlı malware saptaması, bloklama ve iyileştirme fonksiyonalitesi sağlıyor. Sahip olduğu yüksek performans özelliği ile yeni kullanıcı arayüzü ve Veritas’tan gelen derin-tarama teknolojisi vasıtasıyla tespit edilemeyen rootkitleri saptıyor ve uzaklaştırıyor.

• Yeni Proaktif Tehdit Koruması – davranış-tabanlı tarama teknolojisinden faydalanarak bilinmeyen tehditlere ya da sıfır-gün tehditlerine karşı koruma sağlıyor. Algoritmalar, hem iyi hem de kötü davranışları kontrol ederek yanlış artılara ait oranı en aza indirgiyor. Whole Security’den gelen, imza olmaksızın malwareleri saptayan ve engelleyen eşsiz Proaktif Tehdit Tarama teknolojisi sayesinde saldırıları henüz gerçekleşmeden önlüyor. Cihaz Kontrolü ise belirlenen güvenlik politikalarına uygun olarak, kullanıcılara cihazlara erişimi kısıtlamaları konusunda olanak sunuyor ve böylelikle olası bir veri kaybını en aza indirgiyor.

• Yeni Ağ Tehdit Koruması – malwareleri henüz sisteme girmeden engelelleyen, açık-tabanlı ve ağ düzeyinde gömülü eşsiz IPS teknolojisinden faydalanarak Generic Exploit Blocking (GEB) ile birleşiyor. Alışılagelmiş hareket-tabanlı IPS teknolojisinden farklı olarak GEB, tüm yeni hareketleri tek bir imza ile engelleyerek kapsamlı bir saptama teknolojisi sunuyor. Buna ek olarak, Sygate’ten gelen kural-tabanlı yeni güvenlik duvarı vasıtası ile kapı ayarlarını düzenleyerek tehditlerin yayılmasını engelliyor ve hem şifreli hem de şifresiz ağ trafiğini kontrol ediyor.

Kurumsal kaynaklarda faaliyet gösteren kullanıcı sayısı arttıkça uç nokta güvenliğine duyulan ihtiyaç ve güvenlik politikalarına uygunluk zorunluluğu, birbirinden ayrı düşünülemez hale geliyor. Symantec Endpoint Security, Network Access Control ile bütünleşiyor ve kutudan çıktığı gibi kullanıma hazır olarak kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Ağ Erişim Kontrolü ve güvenliğin tek bir uç nokta çözümüne entegre edilmesiyle kullanıcılar, Symantec Network Access Kontrolü’nden daha hızlı ve daha kolay bir şekilde faydalanabilecekleri gibi bu uygulama, aynı zamanda tek bir yazılım kullanımı, politika güncellemesi, tek bir raporlama ve tek bir lisans ile bakım gibi önemli operasyonel verimlilikler de sağlıyor.

Symantec Global Hizmetler Birimi (Symantec Global Services), kullanıcıların ve iş ortaklarının yatırım değerlerini en üst seviyeye çıkarmalarına yardımcı olabilmek üzere Symantec Endpoint Security’nin yönetimi, kullanımı, operasyonu ve geçişi ile ilgili danışmanlık, eğitim ve destek hizmetleri sunuyor. Symantec Endpoint Secuity 11.0 ve Symantec Network Access 11.0 uygulama ve geçiş hizmetlerini kapsayan bu danışmanlık, eğitim ve destek hizmetleri, büyük ölçekli kurumlar için global yapıdaki çoklu ortamlara yaygınlaştırmayı, orta ve küçük ölçekli işletmeler için ise tek bir ortama kurulum için tasarlanmış bulunuyor.

Symantec Eğitim Hizmetleri (Symantec Education Services), Symantec Endpoint Security ve Symantec Network Access Control çözümlerine ilişkin gelişmiş teknolojiler, yönetim ve geçiş konularında uygulamalı teknik eğitim sunuyor. Bu eğitimleri tamamlamak ve devam eden öğrenme sürecine dahil olarak günümüz teknolojilerine daha yakın olmak isteyen kullanıcılar, temel özellikler, sıkça sorulan sorular ve Symantec Endpoint Security ve Symantec Kurumsal Antivirüs çözümünü (Symantec Anti Virüs Corporate Edition) kapsayan özel konularla ilgili olarak Symantec’in düzenli olarak güncellenen Uç Nokta Güvenliği Teknik Merkezi’ne (Endpoint Security Tech Center) üye olabilirler. Ayrıca, Symantec Kurumsal Destek Hizmetleri (Symantec Enterprise Support Services) kullanıcılara, küçük ölçekli işletmelerden büyük ölçekli işletmelere kadar kurumların ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmış üç kurdan oluşan bir koruma eğitimi de sağlamaktadır.

Symantec.Endpoint.Protection.v11.0.5002.333

86.10 MB

:)

http://uploadbox.com/files/78d8fe810a[/CODE]

[/center]

Edited by Efruzbey

8b92qeq.png

Her ölçekteki kuruma, uç nokta güvenlik

Çoklu güvenlik teknolojilerini tek bir çözümde birleştiren ve tek bir konsoldan yönetim olanağı sağlayan Symantec Endpoint Security, her ölçekte kurumun güvenliğini güçlendirmeyi amaçlıyor.Symantec, iki yeni çözümü Symantec Endpoint Protection 11.0 ve “Hamlet” proje adıyla geliştirilen Symantec Network Access Control 11.0’ı pazara sunarken Güvenlik 2.0 vizyonunda kaydettiği önemli bir aşamayı da duyurdu. Symantec‘in yıllardır pazar lideri olan kurumsal antivirüs çözümünün en önemli güncellemesi olarak kabul edilebilen Symantec Endpoint Security çözümü, Symantec AntiVirüsü en gelişmiş saldırı önleme yöntemleriyle tek bir çözüm içinde birleştirerek malwarelere karşı diz üstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar ve sunucularda şimdiye kadar benzeri görülmeyen düzeyde bir koruma sağlıyor.

Symantec Endpoint Security, kullanıcıları hem bugünün hem de yarının potansiyel tehditlerine karşı korumayı sağlamak amacıyla,uygulama davranışlarını ve ağ ilişkilerini otomatik olarak analiz eden proaktif teknolojiler içeriyor. Kullanıcılar böylelikle, kurulumu ve yönetimi kolay tek bir çözümle, entegre edilmiş antivirüs, antispyware, güvenlik duvarı, kullanıcı ve ağ tabanlı saldırı önleme çözümleri (IPS) ile uygulama ve cihaz kontrolünü kapsayan gelişmiş bir güvenlik setine sahip oluyorlar.

Symantec Endpoint Security, Sygate, Whole Security ve Veritas’ın ödüllü teknolojilerini bir araya getirerek, birden fazla uç nokta güvenlik ürününün yönetiminden kaynaklanan yönetim maliyetlerini en aza indirgiyor. Platformlar arası çalışan ve tek bir sağlayıcı tarafından desteklenen bu ürün, operasyonel verimlilik sağlamasının yanı sıra, tümüyle entegre bir çözüm sunuyor. Çözüm, ayrıca, Symantec’in Global Bilgi Ağı (Symantec Global Intelligence Network) ile birlikte sekiz adet Symantec Güvenlik Yanıt Merkezi (Symantec Security Response Center), dört adet Symantec Güvenlik İşlemleri Merkezi (Symantec Security Operations Center), 120 milyon sistem ve 180 ülkede görev yapan 40.000’den fazla sensör tarafından destekleniyor.

Symantec Endpoint Security, oldukça basitleştirilmiş bir yönetim konsolu, kutudan çıktığı gibi kullanılabilen bir Ağ Erşim Kontrolü ve iş ortakları ile kullanıcılar için çözümün uygulanmasını hızlandıracak bir dizi destek ve eğitim programları içeriyor.

Symantec Uç Nokta Koruması’nın yanı sıra Symantec, Symantec Network Access Control çözümünün yeni versiyonunu da duyurdu. Symantec Network Access Control 11.0, kullanıcıların uç noktalara ilişkin bir değerlendirme ve saptama yapmalarında büyük kolaylık sağladığı gibi en uygun ağ erişim tabanının oluşturulmasında ve güvenlik politikaları ile standartların birbiriyle uyum içinde olmasına imkan veren bir iyileştirme fonksiyonalitesinin sunulmasında da büyük olanak sağlıyor. Symantec Endpoint Security ve Symantec Network Access Control’ün yeni versiyonunun Eylül ayı itibariyle pazarda yerini alması bekleniyor.

• Gelişmiş Antivirüs ve Anti-spyware Teknolojisi – kapsamlı bir gerçek zamanlı malware saptaması, bloklama ve iyileştirme fonksiyonalitesi sağlıyor. Sahip olduğu yüksek performans özelliği ile yeni kullanıcı arayüzü ve Veritas’tan gelen derin-tarama teknolojisi vasıtasıyla tespit edilemeyen rootkitleri saptıyor ve uzaklaştırıyor.

• Yeni Proaktif Tehdit Koruması – davranış-tabanlı tarama teknolojisinden faydalanarak bilinmeyen tehditlere ya da sıfır-gün tehditlerine karşı koruma sağlıyor. Algoritmalar, hem iyi hem de kötü davranışları kontrol ederek yanlış artılara ait oranı en aza indirgiyor. Whole Security’den gelen, imza olmaksızın malwareleri saptayan ve engelleyen eşsiz Proaktif Tehdit Tarama teknolojisi sayesinde saldırıları henüz gerçekleşmeden önlüyor. Cihaz Kontrolü ise belirlenen güvenlik politikalarına uygun olarak, kullanıcılara cihazlara erişimi kısıtlamaları konusunda olanak sunuyor ve böylelikle olası bir veri kaybını en aza indirgiyor.

• Yeni Ağ Tehdit Koruması – malwareleri henüz sisteme girmeden engelelleyen, açık-tabanlı ve ağ düzeyinde gömülü eşsiz IPS teknolojisinden faydalanarak Generic Exploit Blocking (GEB) ile birleşiyor. Alışılagelmiş hareket-tabanlı IPS teknolojisinden farklı olarak GEB, tüm yeni hareketleri tek bir imza ile engelleyerek kapsamlı bir saptama teknolojisi sunuyor. Buna ek olarak, Sygate’ten gelen kural-tabanlı yeni güvenlik duvarı vasıtası ile kapı ayarlarını düzenleyerek tehditlerin yayılmasını engelliyor ve hem şifreli hem de şifresiz ağ trafiğini kontrol ediyor.

Kurumsal kaynaklarda faaliyet gösteren kullanıcı sayısı arttıkça uç nokta güvenliğine duyulan ihtiyaç ve güvenlik politikalarına uygunluk zorunluluğu, birbirinden ayrı düşünülemez hale geliyor. Symantec Endpoint Security, Network Access Control ile bütünleşiyor ve kutudan çıktığı gibi kullanıma hazır olarak kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Ağ Erişim Kontrolü ve güvenliğin tek bir uç nokta çözümüne entegre edilmesiyle kullanıcılar, Symantec Network Access Kontrolü’nden daha hızlı ve daha kolay bir şekilde faydalanabilecekleri gibi bu uygulama, aynı zamanda tek bir yazılım kullanımı, politika güncellemesi, tek bir raporlama ve tek bir lisans ile bakım gibi önemli operasyonel verimlilikler de sağlıyor.

Symantec Global Hizmetler Birimi (Symantec Global Services), kullanıcıların ve iş ortaklarının yatırım değerlerini en üst seviyeye çıkarmalarına yardımcı olabilmek üzere Symantec Endpoint Security’nin yönetimi, kullanımı, operasyonu ve geçişi ile ilgili danışmanlık, eğitim ve destek hizmetleri sunuyor. Symantec Endpoint Secuity 11.0 ve Symantec Network Access 11.0 uygulama ve geçiş hizmetlerini kapsayan bu danışmanlık, eğitim ve destek hizmetleri, büyük ölçekli kurumlar için global yapıdaki çoklu ortamlara yaygınlaştırmayı, orta ve küçük ölçekli işletmeler için ise tek bir ortama kurulum için tasarlanmış bulunuyor.

Symantec Eğitim Hizmetleri (Symantec Education Services), Symantec Endpoint Security ve Symantec Network Access Control çözümlerine ilişkin gelişmiş teknolojiler, yönetim ve geçiş konularında uygulamalı teknik eğitim sunuyor. Bu eğitimleri tamamlamak ve devam eden öğrenme sürecine dahil olarak günümüz teknolojilerine daha yakın olmak isteyen kullanıcılar, temel özellikler, sıkça sorulan sorular ve Symantec Endpoint Security ve Symantec Kurumsal Antivirüs çözümünü (Symantec Anti Virüs Corporate Edition) kapsayan özel konularla ilgili olarak Symantec’in düzenli olarak güncellenen Uç Nokta Güvenliği Teknik Merkezi’ne (Endpoint Security Tech Center) üye olabilirler. Ayrıca, Symantec Kurumsal Destek Hizmetleri (Symantec Enterprise Support Services) kullanıcılara, küçük ölçekli işletmelerden büyük ölçekli işletmelere kadar kurumların ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmış üç kurdan oluşan bir koruma eğitimi de sağlamaktadır.

86.10 MB

:)

http://uploadbox.com/files/78d8fe810a[/CODE]

[/center]

Edited by Efruzbey

• 4 hafta sonra ...

Symantec Endpoint 12.0.122.192 Windows7 Capable

Windows 7 için en iyi güvenlik

zm1ohi.jpg

36365wck2t2.jpg

SymantecEndpointProtectionSmallBusi.jpg

427817default.jpg

Etkinleştirme:

* Bir etkinleştirme anahtarı, şifre gerek yok,

çatlamak ya da bu kullanmak ister başka bir şey

ürün almak ve uygun güncelleştirmeleri

destek bitene kadar!

Symantec Endpoint sağlar

, kurumsal düzeyde koruma, kullanımı kolay

performans ve sistem optimize

kaynakların çok küçük işletmelere kadar alabilirsiniz

ve hızlı koşma. Basit yönetim

yetenekler, 20 dakika dağıtım ve

önceden yapılandırılmış ayarları bu hazır-go 'yapmak

böylece çalışan ve büyüyen ele alabilirsiniz

güvenlik konusunda endişe yerine iş.

Dahil ve tek başına kullanılabilir Symantec

Endpoint Protection Client (~ SEPC) bir daha

Symantec Norton için mükemmel yerine daha

Antivirüs ve diğer virüsten koruma veya casus yazılım önleme

uygulaması şimdiye kadar kullanmış olabilirsiniz!

Temel Özellikler:

* Entegre teknolojileri sınıfının en iyi sağlar

pazar ve eşsiz koruma lideri

uç nokta güvenlik satıcısı.

* Comes with önceden yapılandırılmış ayarları, aerodinamik

kullanıcı arayüzü ve yerleşik araçlar için özel olarak

küçük işletme ortamı.

* Üstün performans.

Temel Avantajlar:

Antivirüs daha fazla için korur * sağlar

en büyük global iş olarak aynı seviyede.

Sen * yüklemek için Basit, dağıtmak ve yönetmek öylesine

kalk ve hızlı çalışan ve odaklanma

İş çalışıyor.

* Hızlı yükleme ve performansı sağlar az

verimlilik etkisi ve yükünü azaltır.

Yeni Özellikler:

Symantec Endpoint sınıfı uç nokta güvenlik teknolojisi en iyi özellikleri:

* Sorunsuz endüstrinin önde gelen entegre

koruma teknolojileri (, antispyware, antivirüs

masaüstü güvenlik duvarı, Saldırı Önleme tek bir

proaktif, kapsamlı koruma için ajan

bilinen ve bilinmeyen tehditlere karşı.

* Symantec Comes with güvenlik tavsiye

ek yapılandırmalar ve en az eğitim kolay dağıtım için gerekli ihtiyaç vardır varsayılan so.

* Kurulum ve dağıtım daha az sürer

20 dakika.

* Araçlar İstemci Yükleme gibi oluşturulmuş

Sihirbaz istemci yazılımının dağıtımı kolaylaştırır

ve kurulum için ihtiyaç ve ortadan kaldırır

dağıtım eğitim.

* Sağlar lisans desteği izlemek için

bakım ve satın alınan lisans sayısı.

* Yapılandırmak için Beceri Symantec Koruma

Ortaklar merkezi için lisans bildirim göndermek için.

Yükleme güncelleme ve tadını çıkarın!!

64 bit veya 32 Bit

Please register to see this content.

Alıntı

Edited by pls_54

• 8 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Düşük sisteme sahip bilgisayarlar için ideal.

Norton un diğer standart güvenlik yazılımlarından çok farklıdır.Onlar gibi kasma yapmaz.

Symantec Endpoint Protection (SPEC)12.0.122.192 Retail-32 bit-

SPEC : Standard Performance Evaluation Corporation

Kurulum için önce yazılımı rardan masaüstündeki boş bir klasöre çıkartın.

Yenilenmiş indirme linki :

http://rapidshare.com/files/423042452/sym.rar

Edited by tumer

• 1 yıl yıl...
  • Editor

[b][size="2"][i][color="#ff0000"][font="Comic Sans MS"][color="#8b0000"][center][b][center][color="#000000"][size="6"][color="#8b0000"]Symantec Endpoint Protection[/color][/size][/color][/center][center][size="4"][color="#000000"]v.[/color][color="#000000"]12.1.1000.0157[/color][/size][/center][/b][center][color="#ff0000"][size="5"][b](x86/x64) ZWT[i][size="2"] [/size][/i][/b][/size][/color][/center][color="#ff0000"][size="5"][b][i][size="2"] [/size][/i]
[/b][/size][/color][/center][/color][/font][/color]
[/i][/size]
[/b][size="3"][color="#ff0000"][b]Açıklama: [/b][/color][b][color="#000000"]{[size="2"]Google Translate ile [/size]:)}
[/color]"Symantec Endpoint Protection" paketi, dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar ve sunucular için kötü amaçlı yazılımlara karşı eşsiz savunma sunmak için Symantec AntiVirus, gelişmiş bir tehdit önleme mekanizması ile birleştirmek için tasarlanmıştır.

Bu tek bir ajan ve yönetim konsolu, koruma artırılması ve daha düşük toplam sahip olma maliyeti yardımcı gerekli güvenlik teknolojilerini sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

"Symantec Endpoint Protection" bazı temel özellikleri şunlardır:

· Sorunsuz antivirüs, antispyware, güvenlik duvarı, saldırı önleme, aygıt kontrolü gibi önemli teknolojileri entegre.
· Tek bir yönetim konsolu tarafından yönetilen, sadece tek bir ajan gerektirir.
· Pazar lideri uç nokta güvenlik eşsiz uç nokta koruması sağlar.
· Her uç nokta için ek yazılım dağıtım olmadan anında NAC yükseltme sağlar.
·, Virüsler, solucanlar, Truva atları, casus yazılımlar, adware, botlar, sıfır-gün tehditlerine ve rootkitler gibi kötü amaçlı yazılım durdurur.
· Böylece idari yükünü azaltarak güvenlik salgınları önler.
· Uç nokta güvenliği için toplam sahip olma maliyetini düşürür.

Tek Ajan ve Tek Konsol
· Tüm Symantec Endpoint Protection teknolojileri ve Symantec Ağ Erişim Denetimi için tek bir ajan sunar. Tüm Symantec Endpoint Protection teknolojileri ve Symantec Network Access Control yönetmek için tek bir entegre arayüz sunar. Tüm teknolojiler arasında tek bir iletişim yöntem ve içerik dağıtım sistemi için izin verir.
· Tek yazılım güncellemeleri gibi operasyonel verimlilik, tek politika güncellemeleri sağlar.
· Birleşik ve merkezi raporlama sağlar.
· Birleşik lisanslama ve bakım sağlar.
· Symantec Network Access Control uygulama ekleyerek istemci hiçbir değişiklik gerektirir.
· Uç nokta güvenliği için Sahiplik Toplam Maliyeti düşürür.
· Idari çabayı azaltır.

Proaktif Tehdit Tarama
Sıfır-gün tehdit ve tehlikelere karşı korur · Davranış tabanlı koruma daha önce görmedim. Daha doğru bir kötü amaçlı yazılım tespit veren diğer sezgisel tabanlı teknolojileri, Proaktif Tehdit Tarama puanları hem de bilinmeyen uygulamaların iyi ve kötü davranış, aksine.
· Doğru, kural-tabanlı yapılandırmaları kurmak gerek kalmadan kötü amaçlı yazılımları tespit.
· Yanlış pozitiflerin sayısını azaltmaya yardımcı olur.

Gelişmiş Rootkit Algılama ve Temizleme
· Böylece kapsamlı analiz ve onarım izin erişim sağlayan işletim sistemi altında, entegre VxMS üstün bir rootkit algılama ve kaldırma (Veritas Harita Hizmeti Veritas teknoloji) sağlar.
· Algılar ve en zor rootkitler kaldırır.
·, Zaman ve para ve verimlilik yeniden görüntüleme enfekte makineleri ile ilişkili lossses tasarrufu sağlar.

Uygulama Kontrolü
· Belirli işlemleri, dosyaları ve klasörleri, kullanıcılar ve diğer uygulamalar tarafından erişimi kontrol etmek için yöneticiler sağlar. Bu uygulama analizi, proses kontrol, dosya ve kayıt defteri erişimi kontrol ve modül ve DLL kontrolü sağlar. Şüpheli veya yüksek riskli olarak görülen belirli etkinlikleri kısıtlamak için yöneticiler sağlar.
· Uç noktaları açarak veya zarar zararlı yazılımları engeller.
· Veri sızıntılarını önlemek için uç noktaları aşağı kilitler.

Cihaz Kontrolü
· Çevre birimleri bir makineye bağlı olabilir ve çevre birimleri nasıl kullanılır denetler. Bu, flaş sürücüler, CD yazıcı, yazıcılar ve diğer USB aygıtları gelen bağlantıları engellemek için bir uç noktaları kilitlenir.
· Uç noktaları (veri sızıntısını) çıkarılan ya da çalınmasını, hassas ve gizli verileri önler.
· Periferik cihazlardan yayılan virüsler tarafından enfekte olma uç noktaları önler.

[/b][b][color="#000080"]anasayfa: http://edm.symantec.com/endpointsecurity/

[/color]
[/b][color="#ff0000"][b]Download Links::download1:
[/b][/color][color="#000000"][spoiler]
32bit:169.66 MB
[url="http://www.filesonic.com/file/3994674354/Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.1000.157-ZWT.rar

64bit:176.11 MB
[url="http://www.filesonic.com/file/3994777834/Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.1000.157.x64-ZWT.rar[/color][/size]
[size="3"][/spoiler][/size]

Edited by semsibey

• 1 yıl yıl...
  • Moderator
Symantec Endpoint Protection 12.1.2015.2015 (x86/x64)
x86
http://ul.to/zvwtnjej
http://rapidgator.net/file/71299643
http://extabit.com/file/29g1vjnl1huqm
x64
http://ul.to/mx924r7z/
http://rapidgator.net/file/71310661
http://extabit.com/file/28ck389uul3jd

Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.2015.2015.x86-DVT
Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.2015.2015.x86-DVT
Release: Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.2015.2015.x86-DVT
Size: 238.89 MB
Download
http://ul.to/evreswns

Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.2015.2015.x64-DVT

Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.2015.2015.x64-DVT
Release: Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.2015.2015.x64-DVT
Size: 249.5 MB
Download
http://ul.to/tbfyz7q4

Symantec.AntiVirus.Corporate.Edition.v1.0.14-13.Linux-DVT

Symantec.AntiVirus.Corporate.Edition.v1.0.14-13.Linux-DVT
Release: Symantec.AntiVirus.Corporate.Edition.v1.0.14-13.Linux-DVT
Size: 605.28 MB
Download
http://ul.to/u1i6k9h3

Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.2015.2015.MacOSX-DVT

Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.2015.2015.MacOSX-DVT
Release: Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.2015.2015.MacOSX-DVT
Size: 212.79 MB
Download
http://ul.to/42ji3vuf

• 2 ay sonra...
  • Moderator
[b]Symantec Endpoint Encryption Removable Storage Edition 8.2.1 MP4 Retail[/b]
http://ul.to/60164emy
http://rapidgator.net/file/eafe97264e78e19238e6add6fd7c475c
http://extabit.com/file/28ckg1jjwn9gp
[b]Symantec Endpoint Encryption Device Control 8.2.2 Retail [/b]
http://ul.to/kdtlwrrr
http://rapidgator.net/file/cf649d91f794d2958c235ded6a1deff8
http://extabit.com/file/28ckg1jjw0p4p

• 2 hafta sonra ...
  • Moderator
[color="#0000FF"][b]Symantec Endpoint Protection 12.1.2100.2093 (x86/x64)[/b][/color]
[b]x86[/b]
http://ul.to/hp4kszvz
http://rapidgator.net/file/e24cb16b4d17de2df8eb2431fe79a605
http://extabit.com/file/29g287ndc762l
[b]x64[/b]
http://ul.to/iorewv30
http://rapidgator.net/file/5d1004341e65490e407d5f6ca224954d
http://extabit.com/file/28ckfvdydxe89

• 3 ay sonra...
  • Editor

Symantec Endpoint Protection v12.1.3001.165 x86_X64-DVT

.

x86 (260MB)

http://www.multiupload.nl/0X6OD7XPF5
http://rapidgator.net/file/608b787182abf299310e69b488277f74/Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.3001.165.x86DVT.rar.html
http://ul.to/hr87uitq/Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.3001.165.x86DVT.rar

.

x64 (270MB)

http://www.multiupload.nl/IJWX3LSIU3
http://rapidgator.net/file/32ac093a5e5bf5ec856c25b119beacea/Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.3001.165.x64DVT.rar.html
http://ul.to/zcwl8yf2/Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.3001.165.x64DVT.rar
  • Like 1

• 3 ay sonra...
  • Editor
Symantec Endpoint Protection v12.1.4013 (x86/x64) | 291/302 MB

x64
http://rapidgator.net/file/96c3eda22a4e3ebbdc67a06899d5ff09/Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.4013.x64-DVT.rar.html
http://www.secureupload.eu/ktbsz77a3zg6/Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.4013.x64-DVT.rar
x86
http://rapidgator.net/file/9789bb7fff913a9cb3aa0be889aee43f/Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.4013.x86-DVT.rar.html
http://www.secureupload.eu/igbkwjpo8bjn/Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.4013.x86-DVT.rar

• 4 ay sonra...
  • Moderator
[color="#0000FF"][b]Symantec Endpoint Protection 12.1.4100.4126 (x86/x64) | 375.9 / 386.6 MB[/b][/color]
[b]x86[/b]
http://ul.to/91k1e323
http://rapidgator.net/file/f15a34dc2eeebf7ac459774242f61585/
[b]x64[/b]
http://ul.to/0uofw59j
http://rapidgator.net/file/8567542f1f41be2d7dd7f37fbc10b539/

• 4 ay sonra...
  • Moderator
Symantec Endpoint Protection 12.1.4112.4156 (x86/x64) | 375.9 MB / 386.6 MB
x86
http://ul.to/twppriz4
http://rg.to/file/9055ea501f66918bf619310478238085/SEP.12.1.4112.4156.Win32.Client.rar.html
x64
http://ul.to/ia976lwy
http://rg.to/file/5f44b9bcb6cf9bb5f00431d906251d6a/SEP.12.1.4112.4156.Win64.Client.rar.html

Symantec Endpoint Protection 12.1.4112.4156 (x86/x64) | 375.9 MB / 386.6 MB

http://www.uploadable.ch/file/F6x62yrJP9N7/dpexg.SEP.12.1.4112.4156.Win32.Client.part1.rar
http://www.uploadable.ch/file/wDnJuCq46aAM/dpexg.SEP.12.1.4112.4156.Win32.Client.part2.rar
http://www.uploadable.ch/file/HsssDcSxbzzu/dpexg.SEP.12.1.4112.4156.Win32.Client.part3.rar
http://www.uploadable.ch/file/MX7TvKYS5Q86/dpexg.SEP.12.1.4112.4156.Win64.Client.part1.rar
http://www.uploadable.ch/file/G4UGGXuyYFED/dpexg.SEP.12.1.4112.4156.Win64.Client.part2.rar
http://www.uploadable.ch/file/rFsWNfhxjuC4/dpexg.SEP.12.1.4112.4156.Win64.Client.part3.rar

http://rapidgator.net/file/f9cd833514818ba04f31e07e9120f210/dpexg.SEP.12.1.4112.4156.Win32.Client.part1.rar.html
http://rapidgator.net/file/9fcf3dd99d3da1e211f0fedb604b0d07/dpexg.SEP.12.1.4112.4156.Win32.Client.part2.rar.html
http://rapidgator.net/file/f10862e3f8baff0aca2bc094dc2f0353/dpexg.SEP.12.1.4112.4156.Win32.Client.part3.rar.html
http://rapidgator.net/file/cb75b86a86cae4e4fef71d1f29ec6b49/dpexg.SEP.12.1.4112.4156.Win64.Client.part1.rar.html
http://rapidgator.net/file/9786ec9d467353961b1d36876f969c2d/dpexg.SEP.12.1.4112.4156.Win64.Client.part2.rar.html
http://rapidgator.net/file/3fa89eb109d4ec8fe4ec4477f5e88058/dpexg.SEP.12.1.4112.4156.Win64.Client.part3.rar.html

https://www.oboom.com/I569RGSK/dpexg.SEP.12.1.4112.4156.Win32.Client.part1.rar
https://www.oboom.com/O5XCMUP5/dpexg.SEP.12.1.4112.4156.Win32.Client.part2.rar
https://www.oboom.com/IIEJLZ2X/dpexg.SEP.12.1.4112.4156.Win32.Client.part3.rar
https://www.oboom.com/Z15SRAZV/dpexg.SEP.12.1.4112.4156.Win64.Client.part1.rar
https://www.oboom.com/DOML7GB2/dpexg.SEP.12.1.4112.4156.Win64.Client.part2.rar
https://www.oboom.com/E0DU6URL/dpexg.SEP.12.1.4112.4156.Win64.Client.part3.rar

• 1 ay sonra...

Symantec Endpoint Protection 12.1.5337.5000 (x86/x64)

http://rapidgator.net/file/8a303c01aea0f13760018971bb9bebd4/1btc5.SEP.12.1.5337.5000.rar.html
http://rapidgator.net/file/a535939373cb17e3a9c637ac55193004/1btc5.SEP.12.1.5337.5000.x64.rar.html

http://uploaded.net/file/97e6fbju/1btc5.SEP.12.1.5337.5000.rar
http://uploaded.net/file/qnubepcw/1btc5.SEP.12.1.5337.5000.x64.rar

http://turbobit.net/r00z6z4m1bnc/1btc5.SEP.12.1.5337.5000.rar.html
http://turbobit.net/8osq1jwwx6yf/1btc5.SEP.12.1.5337.5000.x64.rar.html

http://www.uploadable.ch/file/qVTmKMSzqzhg/1btc5.SEP.12.1.5337.5000.rar
http://www.uploadable.ch/file/rKCGxcyyQ4cD/1btc5.SEP.12.1.5337.5000.x64.rar
  • Like 1

Symantec Endpoint Protection 12.1.5337.5000 (x86) Pre activated | 40 MB

download6.gif

http://rapidgator.net/file/6f1b18a45d1364357c0259c45f41a19f/Symantec_Endpoint_Protection_12.1.5337.5000_(x86)_Pre_activated.rar.html
http://uploaded.net/file/tv7q9auz/Symantec%20Endpoint%20Protection%2012.1.5337.5000%20%28x86%29%20Pre%20activated.rar
http://www.uploadable.ch/file/rYPT4XQ92H25/Symantec%20Endpoint%20Protection%2012.1.5337.5000%20(x86)%20Pre%20activated.rar

• 3 hafta sonra ...

Symantec Endpoint Protection Manager 12.1.5 Retail

http://rapidgator.net/file/f1ca27f9b16e8a4a2b2768db1181af41/78qqz.Symantec.Endpoint.Protection.Manager.v12.1.5.French.RetailCORE.rar.html
http://rapidgator.net/file/c58aeb21c2822a7b72257783f91c918e/78qqz.Symantec.Endpoint.Protection.Manager.v12.1.5.German.RetailCORE.rar.html

http://uploaded.net/file/jtr91ja5/78qqz.Symantec.Endpoint.Protection.Manager.v12.1.5.French.RetailCORE.rar
http://uploaded.net/file/53i1e9f7/78qqz.Symantec.Endpoint.Protection.Manager.v12.1.5.German.RetailCORE.rar

http://www.uploadable.ch/file/kHzUCCEbrZgC/78qqz.Symantec.Endpoint.Protection.Manager.v12.1.5.French.RetailCORE.rar
http://www.uploadable.ch/file/WMTE4qV9s2GE/78qqz.Symantec.Endpoint.Protection.Manager.v12.1.5.German.RetailCORE.rar

• 9 ay sonra...
  • Editor

Symantec Endpoint Protection v12.1.6318.6100 (x86/x64)

[spoiler]

https://userscloud.com/yy6zvtjns72g
https://userscloud.com/xob9s2gfwz1c
https://userscloud.com/bx6wcgq8spjh
https://userscloud.com/6zj10asocha6
http://turbobit.net/2yuyjh2xpp8y.html
http://turbobit.net/holb401e6ism.html
http://turbobit.net/sk896iv6q9x0/Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.6318.6100.x86.x64-P2P.rar.html
http://turbobit.net/2seirx4hil6y/Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.6318.6100.x86.x64-P2P.rar.html
http://rapidsonic.com/brjh0jmm30g8/Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.6318.6100.x86.x64-P2P.rar
https://www.datafile.com/d/TVRFNE1ETXdNRGcF9/Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.6318.6100.x86.x64-P2P.rar
http://faststore.org/dfsta8k18as5
http://faststore.org/xyh5gyl5lob3
http://ozofiles.com/zd1bpqhtfo6g/Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.6318.6100.x86.x64-P2P.rar.html
http://ozofiles.com/dz2fwt6zb39b/Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.6318.6100.x86.x64-P2P.rar.html
http://salefiles.com/aibmxt3vxcd4/Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.6318.6100.x86.x64-P2P.rar.html
http://hitfile.net/5kPV/Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.6318.6100.x86.x64-P2P.rar.html
http://www.gboxes.com/y2tavk1c4m1o/Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.6318.6100.x86.x64-P2P.rar
http://www.gboxes.com/k7w6e5xcmb5l/Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.6318.6100.x86.x64-P2P.rar
http://www.gboxes.com/4m4lel59qou8/Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.6318.6100.x86.x64-P2P.rar
http://uploadrocket.net/ir51eimfvnss/Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.6318.6100.x86.x64-P2P.rar.html
http://uploadrocket.net/r9udmwbrhkf5/Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.6318.6100.x86.x64-P2P.rar.html
http://uploadrocket.net/y3uerhcqx52w/Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.6318.6100.x86.x64-P2P.rar.html
http://www.filefactory.com/file/1w2ggd5b8mo1/Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.6318.6100.x86.x64-P2P.rar
http://www.filefactory.com/file/6x3nsfjp06gr/Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.6318.6100.x86.x64-P2P.rar
http://rapidgator.net/file/426f169fcbcf326ba55d0cef2ebec38c/Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.6318.6100.x86.x64-P2P.rar.html
http://rapidgator.net/file/64e8f11fb0aee2cf2cf918f9ed6c4152/Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.6318.6100.x86.x64-P2P.rar.html
http://rapidgator.net/file/27d93d182eb6b34d69ed288d0fdc59cb/Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.6318.6100.x86.x64-P2P.rar.html
http://uploaded.net/file/izmod5px/Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.6318.6100.x86.x64-P2P.rar
http://ul.to/vn6or3y9

[/spoiler]

Edited by semsibey
  • Like 1

• 3 hafta sonra ...

Symantec Endpoint Protection v12.1.6318.6100 x32/x64

http://nitroflare.com/view/093E5619B8B22D3/t7060.Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.6318.6100.x32x64.part1.rar
http://nitroflare.com/view/E61F2492EC74237/t7060.Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.6318.6100.x32x64.part2.rar

http://www.uploadable.ch/file/bcn6UpcGfQG4/t7060.Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.6318.6100.x32x64.part1.rar
http://www.uploadable.ch/file/CQYccHFjBzdN/t7060.Symantec.Endpoint.Protection.v12.1.6318.6100.x32x64.part2.rar
  • Like 1

• 6 ay sonra...

Symantec Endpoint Protection Manager 12.1.6860.6400 | 976.04 MB

http://rapidgator.net/file/cb0c9d08c709a744e29fd2af01ef7976
http://rapidgator.net/file/958048cdb9c0062d2d6488a583c62671
http://nitroflare.com/view/D0F0EAA65BDED0F
http://nitroflare.com/view/AD357D988ADF51E

• 3 ay sonra...

Symantec Endpoint Protection 12.1.7004.6500 (x86/x64) | 132.12 MB | 169.12 MB

Symantec Endpoint Protection 12.1.7004.6500 (x86):

http://rapidgator.net/file/0cacaea795f72cb7ea12a2fb982a638b
http://nitroflare.com/view/D3200CDF65FB76D

Symantec Endpoint Protection 12.1.7004.6500 (x64):

http://rapidgator.net/file/051f473bc47730393ecc885aa4b340a1
http://nitroflare.com/view/2E07F65EC62851C

• semsibey changed the title to Symantec Endpoint Protection 14.3 RU8 14.3.10148.8000 | 32 & 64 Bit