Jump to content

Resme Bakın

Pc.KoPaT19

Recommended Posts

Arkadaşlar yalnız bunu bi yazıcıdan çıkartıp bakarsanız daha güzel görünüı peki ne görüo gördüğünüz resimdeki oratada üst üste dört adet küçük küçük kjalplar var oraya 1-2 dikkatlice baktıkttan sonra bir duvar bakın ve karşınızda bir resim göreceksiniz

alkmaarasasasasmg3.jpg

• 4 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
hz. isa nın suretını nerden bılıonuz kı ona benzetıyosunuz arkadaslar lutfen ya dogru bı adam suretı olabılır ama bunu hz.isa olarak degerlendırmek yanlıs!!!

sana sonuna kadar katılıyorum şimdi ben yazıcaktım arkadaşlar hiç bir peygamberin fotosu yoktur benzetmekte pek iyi bir şey değildir bunlar onların düşüncelerine göre isanın fotoları ama bize göre onların fotosu yoktur veya benzeyen bir resmini bilmemiz mümkün değildir..

bence yanlış tabirler yani isanın resmi olmalı filan demek yanlış hem bilmiyoruz hemde bunları sadece onlar yapıyor....olar herşeye fotoraf koyuyor arkadaşlar yarın başka bişeyede koydukları fotorafı benimserseniz kötü olur.:S...yani HZ.MUHAMMEDE(S.A.V) resim koymaya kalkarlar adamlar o kadar iiki senelrdir resimli göstererek sanki o isanın gerçek resmi gibi aklınıza sokmuş...bunu bir kaç kişi diince öyle geldi aklıma ama bunu yarın bir gün diğer peygamberlerede yapcaklar onlar onları düşünürken bişeyler hayal etmemizi istiyorlar buda çok doru bişey değildir özelllikle istavroza koydukları resimler bence asla bakılmaması gereken ve insanlığın yaptığı en büyük hatalardan olan resimlerdir...anlamını biliyorsanız kime resim verdiklerini anlıcaksınız bunlar fellaket şekilde yanlış şeylerdir bence resimlere bakmamalıyız ...baksanıza aklınıza yerleşmiş....kesin isa olmalı dien bile var sanki görmüşler gibi:S veya fotosu çekilmişte her yerde yayınlanıo gibi.:S

tamamen yanşlış şeyler....dini şeylere resim koymaya çalışan tüm insanları kınıyorum...açıkçası nefret ediyorum zaten din görmediğimiz şeylere inanmaktır unutmıyalım sadece inançsızlar illa bir suret koyarlar veya bir suratini yaparlar:S...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...