Jump to content

ßilgisayarımda Kendi Kendine Siteler Açılıyor!

sansar1

Recommended Posts

Spybot - Search & Destroy indirip, güncelleyip tarama yapmanızı öneririm. Bu tür reklamları bu programla hallediyordum. Kullandığım sürecede bi sorunla karşılaşmadım. Deneyin derim.

• 2 ay sonra...
Please register to see this content.

kesinlikle işe yarar bundan sonra ad avare ile tarattınmı sorun kalmıyor

kaspersky kur bilgisayarın düzelsin (ben format atmadan once: bnde kaspersky kuruludu pcyı kasıo dıe kaldırdım avast kurdum oda senın dedığın gıbı sıtelere girio tekrar kasperskye dondum kaspersky kur sorun yasamazsın )

kaspersky wardı ama o virüslü olmayan dosyalarıda virüslü gösteriyo ondan Nod32 kullanıyorum ama Kaspersky warkende bu sorunu yaşamıştım:S

Kaspersky'ı Kullanmayı bilmiyorsunda o yüzden kusura bakma ama öle neden çünkü Kaspersky Yüklü Bir Bilgisayara Bu tür Sorun Yaşanmaz <_< Her Dosyada sana uyarı vermesi Senin güvenliğin için Örnek Media Player Açarsın Sana sorar bu Güvenlimi değilmi diye güvenliyse güvenli olarak işaretlersen artık sana o uyarıyı vermez kaspersky kolay kolay kimseyi rahatsız etmez.:)

Kaspersky'ı Kullanmayı bilmiyorsunda o yüzden kusura bakma ama öle neden çünkü Kaspersky Yüklü Bir Bilgisayara Bu tür Sorun Yaşanmaz <_< Her Dosyada sana uyarı vermesi Senin güvenliğin için Örnek Media Player Açarsın Sana sorar bu Güvenlimi değilmi diye güvenliyse güvenli olarak işaretlersen artık sana o uyarıyı vermez kaspersky kolay kolay kimseyi rahatsız etmez.:)

kaspersky o kadar da iyi değil bence övdüğün kadar ki ben bunu iyi biliyorum yukarıda biri vermiş hijack this programı bu sorunu yokeder arkadaşım

Kaspersky'ı Kullanmayı bilmiyorsunda o yüzden kusura bakma ama öle neden çünkü Kaspersky Yüklü Bir Bilgisayara Bu tür Sorun Yaşanmaz :dribble: Her Dosyada sana uyarı vermesi Senin güvenliğin için Örnek Media Player Açarsın Sana sorar bu Güvenlimi değilmi diye güvenliyse güvenli olarak işaretlersen artık sana o uyarıyı vermez kaspersky kolay kolay kimseyi rahatsız etmez.<_<

burda haklısın ama genel kullanıcıların bezdirdiği için bu yönden kötü her şeyde uyarı verdiği için ancak maksimum güvenlik sağlıyor incelediğinizdde sizin istemediğiniz bir olay varsa engelliyorsunuz

Kasperky İnternet Security cok kasar makınayı ya ccaleaner 7 war cerezlerı falanda kaldırıo guzel bı program denemenı davfisie ederm.... :)

CCLEANER

ikisi farklı şeyler birisi bilgisayar artıklarını temizliyor

kaspersky virus tarayıcısı

Please register to see this content.

kesinlikle işe yarar bundan sonra ad avare ile tarattınmı sorun kalmıyor

Ewt Sorun Çözülür Ama Kullanırken Dikkat Etmesi Lazım... Güzel Bir Döküman Bul ve Ondan Sonra Kullanmaya Başla.

kaspersky o kadar da iyi değil bence övdüğün kadar ki ben bunu iyi biliyorum yukarıda biri vermiş hijack this programı bu sorunu yokeder arkadaşım

Kardeş anlamadın herhalde beni Format çektikten sonra Kasperskyı kursaydın bu sorunla karşılamazdın e sen Virüsü yedikten Sonra Kaspersky'ı kurarsan iyi sonuç alamazsın <_<

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...