Jump to content

Virus Programı

oca57

Recommended Posts

oncelıkle gunaydın arkadaslar bılgısayara vırus programı kuracamda neyı onerırsınız

linkle birlikte verirsenız ii olur simdiden tsk...

işletim sistemi vista home basic tr

kasperky'dan gerisi yalan

Kaspersky 7.0.1.321 Türkçe katılımsız

http://rapidshare.com/files/86627672/kav7.0.1.321.rar[/CODE]

004fp1.png

22.09.2008'e kadar lisanlı

lisans işe yaramazsa buda benden crack kullanım çok basittir zaten göreceksin programı kapat(saatin yanından)crack'ı uygula programı açıp deneme sürümünü aktive et

[CODE]http://rapidshare.com/files/88285835/kaspersky_antivirues_crack.rar[/CODE]

buda linki

[CODE]http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=46973[/CODE]

• 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...

bencede en iyisi kaspersky fakat her nekadar iyide olsa antivirüs programlarında gördügüm kadarıyla lisansı orijinal olmadıgı sürece tam koruma saglamıyor ben lisanslı aldım yeni arada fark var tabi bu benim görüşüm saygılar

diğer programlarda var mı bu özellik bilmiyorum ama avastın restarttan sonra taramaya programlanması hayat kurtaran bi özellik bi de virüs temizleyen arkadaşlara bi yol söyleyeyim virüs temizlemek için geri yüklemeyi devre dışı bırakın çünkü virüs motorunu oraya kuruyor ve antivirüslerin çoğu oraya erişemiyor

devre dışı bırakıp öyle tarama yapmakta da ayrıca fyda var

En iyi NOD32 Diyenler Kaspersky'ı Kullanmayı bilmiyorlar. Şuan En gözde Rus Güvenlik Firmasının.NOD32'yide gördük virüslerini çoğunu bulamıyor.bulsada görür ama silemiyor .Kaspersky'dan Şaşmayın :lol:

Arkadaşım Öncelikle sistemininözelliğine göre antivirüs programı kuracaksın sen şimdi 64 mb ram le falan(atıyorum) tutup da Mcafee gibi ağır programlar kuramazsın Sisteminin özelliklerini de söylersen sana daha çok yardım edebiliriz bak sistemin orta halliys Nod32(Firewall desteği yoq başka bir program daha kullan yanında) Biraz daha iyiyse Kaspersky (fakat kullanılan sahte keyler sürekli kontrol edilerek blacklist kategorisine alınıyor ve sen sürekli bu programla uğraşmak zorunda kalıyorsun) Sistemin iyiyse Mcafee den Şaşma ben 8 aydır Format Atmıyorum Süper Bir Olay

McAfee Linkleri için ;

Not İşine Yarayacak Başka Programalrda Bulabilirsin

oncelıkle gunaydın arkadaslar bılgısayara vırus programı kuracamda neyı onerırsınız

linkle birlikte verirsenız ii olur simdiden tsk...

işletim sistemi vista home basic tr

bu mesajı anti-vir 'siz yazdıysan büyük ihtimalle Pc ye virüs, spy, trojan fln bulaşmıştırr :lol: yanlış hatırlamıyorsam türkiyede ANTİ-VİR'siz virüs bulaşma süresi 4. küsur saniye idi:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...