Jump to content

Smart Keystroke Recorder

Makifo

Recommended Posts

85w26vb.gif

Siz bilgisayarınızın başında yokken kim oturmuş bilgisayarınıza? Neler yapmış? Neler yazmış? Hepsini kaydeder. Crack mevcuttur.Yani bu program bilgisayarııza oturan kişinin klavye üzerinde ve pc'de yapmış oldugu tüm hareketleri kayıt altına alır.Antilerin virüs olarak görmesi çok doğal neden dereseniz bu programda bir tür casustur.Bu yüzden virüs olarak görür.Bununla msn,ıcq,yahoo gibi kullanıcı adlarını ve şifrelerini ögrenebilirsiniz.Ama buraya yanlış amaçlarla kullanlması için değil faydalı olması için ekledim.

Boyut: 1,75 MB

http://www.smartkeystrokerecorder.com/downloads/smart-keystroke-recorder-setup.exe[/CODE]

Aynı hatayı veriyor sebebi spy prgramım ola bilirmi acaba

Spyware Doctor'u kulanıyorum

Eset smart security nod 32

Arkadaşım anti programı virüs olarak görüyor olabilir.Antiyi kapatıp programı kurmayı denermisin.Bu sadece bir ihtimal ben kendim download ettim bende kurulumda hata vermedi.

3 kere denedim sizin soylediğiniz yöntemi hata devam ediyor programda bir soun olup olmadığından eminmiisniz.

Güvenli modda bile denedim olmadı.Spyware Doctor yüksek riskli spy olduğunu bildirdi spy taramsında.

Daha detaylı yardımcı olursanız sevinirim.

3 kere denedim sizin soylediğiniz yöntemi hata devam ediyor programda bir soun olup olmadığından eminmiisniz.

Güvenli modda bile denedim olmadı.Spyware Doctor yüksek riskli spy olduğunu bildirdi spy taramsında.

Daha detaylı yardımcı olursanız sevinirim.

Arkdadaşım sonucta buda bir casus programı antilerin virüs olarak görmesi gayet dogal.

Yüksek risk gösterip göstermemesi pek önemli değil programın çalişmaması önmeli sadece ben size yüksek riskli olduğunu söyledim bunun sebebinden çalişmıcağını sanmıyorum çünku dediğim gibi güvenli moddada denedim.mcdjkrizantem arakaşımızında bilgisayarında çalişmamiş

Yüksek risk gösterip göstermemesi pek önemli değil programın çalişmaması önmeli sadece ben size yüksek riskli olduğunu söyledim bunun sebebinden çalişmıcağını sanmıyorum çünku dediğim gibi güvenli moddada denedim.mcdjkrizantem arakaşımızında bilgisayarında çalişmamiş

sytem 32 altına atın bakalım duzelcekmı

Please register to see this content.

• 7 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...