Jump to content

Rapidshare Upload Hızı

Sirius

Recommended Posts

arkadaşlar ben rapiduploaderden daha hızlı siteye upload yapacak bir program arıyorum rapidshare ye film upload etmek istiyorum ama çok yavaş her part bir saati buluyor bunun daha kolay bir yolu var mıdır ve ya rapidden daha hızlı bir upload sitesi

saygılar

Her part 1 saat ise pek de kötü sayılmaz. Bağlantı kaç mbps?

vallahi 49 milyonluk kotasız kullanıcısıyız abi sen bilecen hızımızı ama çok yavaş film yüklemek yok mu çözümü yani?

vallahi 49 milyonluk kotasız kullanıcısıyız abi sen bilecen hızımızı ama çok yavaş film yüklemek yok mu çözümü yani?

1024kbps download 256 upload hızın var kardes :angry2: yani cok normal bu kadar sürmesi.

Rapiduploader en güvenilir rapid upload programıdır. Partları doğru upload ediyor sorun olunca tekrar upload ediyor. Bununla beraber upload hızınızla 100mblık bir partı 1 saatte civarı upload edersiniz. Sorun yok yani.

• 4 ay sonra...
  • 8 ay sonra...

Arkadaşlar 32Mbit kullanıyorum tek başıma ancak upload hızım saniyede 80-90Kb ne yapacaz böyle anlayamadım hani bi ayar problemimiz mi var onuda çözemedim normalde downloadı saniyede rapidden 1800KB ile alıyorum upload ise problemyaratıyor.

• 5 ay sonra...
Arkadaşlar 32Mbit kullanıyorum tek başıma ancak upload hızım saniyede 80-90Kb ne yapacaz böyle anlayamadım hani bi ayar problemimiz mi var onuda çözemedim normalde downloadı saniyede rapidden 1800KB ile alıyorum upload ise problemyaratıyor.

1 milyon mbit te kullansan ttnet hızlı upload yapmana izin vermez 4 mbit hızda upload hızı 1024 8 mbit hizda upload hizi yine 1024.

ttnet upload hızı vermiyor. mesela 8mbit nette upload hizi yüksek olur bunu bir siteyi host etmek icin kullanabilir. ttnet host olayi icin ayrica para aliyor.

Kardeş aslında sen download da bile az olmuş hızın senin. 32000 kb ile downşload etmen lazım.

Çok upload edeceksen sunucu kirala :)

:D 32 mbit nete sunucu mu ??? ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...