Jump to content

Sp1'li Tuvalet Kağıdı Olur Mu?

HoT_JaZz

Recommended Posts

Japonlar yeni gelen Windows Vista Service Pack 1 ile dalga geçmeyi ihmal etmiyorlar. En yeni Vista ürünü, bir tuvalet kağıdı. Hem de Service Pack 1'le birlikte geliyor.

Bir teknoloji uzmanının günlüğünde rastladığımız fotoğraflar, Japonların Windows Vista'ya olan garip bir yaklaşımını gösterir nitelikteydi. Tuvalet kağıdında değişik baskılar deneyen kişileri çok gördük. Velâkin Service Pack 1 "yüklenmiş" bir Windows Vista tuvalet kağıdını ilk defa görüyoruz. Tahminimizce, bu görüntüler bu konuda bir ilki gösteriyor. Her suçu Microsoft'un Windows işletim sistemine atanlar için bir öç alma aracı olabilir. Tabii kullanıma göre değişir.

vista_sp1_tuvalet_81.jpg

vista_sp1_tuvalet_82.jpg

Kaynak : www.shiftdelete.net

HoT_JaZz kardeş, sen shiftdele.net'de mi çalışıyosun :dribble:

Aynı haberi iki sitede de eş zamanlı okuyorum çünki.

Valla Fıldır Fıldır Dolaşıyorum Forumlarda Ama Shiftdelete de Çalışmıyorum TNC den Teklif Bekliyorum Ne İş Yaparsın Derseniz Her İşi Yaparım Abi :clapping:

• 5 ay sonra...

Bumu Buda Neki Benim Tuvalet Kağıdı Sp3 Katılımsız Hemde 2 Kere Tıklamadan Kendi Kendine Çalışıyor ;)

Bu Arada Ben Tnc-TR Ye 2 Aydır Giremiyorum Beyler 404 Not Fount Yazıyor Ama Anasayfaya Giriyor 1 Konuya Tıkladığımda 404 Not Found :)

Bakalım bunu ilk kim katılımsız yapcak

@blackman12 mi

@doruk101 mi

:)

bence ikisi arasına secım yapmak kolay degıl bırkere sp2 lı tuvalet kagıdı cıksın ondan sonra bırını doruk digerını blackman yapar :);):)

guselmıs bunu sısteme kurmadı degılmı

bırde oradakı ktu manzara mıdeyı bulandırıyor bıraz ama normal ortam tuvalet ortamı ;):D :D :D

bırde ayarlara yapılmasın dıyınce olsun olsun bız yapalım demesı matrak :D :D :D :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...