Jump to content

Rapid E Son Verelim!

Mytolocia

Recommended Posts

Beyler bildiğiniz üzere rapi iyice saçmalamaya başladı kodları okunmayacak hale getiriyor ve premium üyeliği zorluyor bunu çnlemek için mütüş bir site buldum :

www.adrive.com

bu Sitenin en büyük özelliği hiçbir dosyani silmiyor ve 50 gb ye kadar free bir şekilde upload download yapabiliyoruz

BUNDAN SONRA YAPACAĞIMIZ TÜM UPLOADLARI BU SİTEYE YAPALIM HEM TEK LİNK OLSUN HEM SİLİNMESİN HEMDE REKLAMSIZ !!

RAPİD EN İYİSİ BENCE SON VERME YERİNE BUNU KULLANALIM DİĞERLEİRİNİ AKİBETİNİ NE OLACAĞI BELLİ DEĞİL BUGÜN VAR OLABİLİR AMA YARIN Bİ BAKMIŞSINIZ SİTE KAPANMIŞ BENCE PREMİUM ÜYELİK OLDUĞU SÜRECE RAPİD EN İYİSİ Bİ KENDİMİZE TEKRAR SORALIM

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

Siteye bir dosya koyup paylaşırsanız deneme imkanımız olur. 100 mb.lık bir dosya olursa Rapid'le daha iyi karşılaştırma yapabiliriz.

Ayrıca son zamanlarda beğendiğim bir site de "Netload.in" isimli site. Hızı tatmin edici seviyede hatta rapide göre daha iyi. Ayrıca birkaç yüz mb.lık dosyalarda yüklenebilir (en son 400 mb.lık bir part indirdim).

Siteye bir dosya koyup paylaşırsanız deneme imkanımız olur. 100 mb.lık bir dosya olursa Rapid'le daha iyi karşılaştırma yapabiliriz.

Ayrıca son zamanlarda beğendiğim bir site de "Netload.in" isimli site. Hızı tatmin edici seviyede hatta rapide göre daha iyi. Ayrıca birkaç yüz mb.lık dosyalarda yüklenebilir (en son 400 mb.lık bir part indirdim).

netload.it sitesine bir klasör upload ettim fakat dosyayı yuttu.yutulan dosyanın linklerini bulamadım.daha önce bu siteyi kullanan varsa linkleri nasıl göreceğiz bilgi verirse sevinirim.

arkadaşım tamam iyi güzel diyorsun ama o kadar internet faturası veriyorsun 11 ytl aylık rapid premıum almayada gücün yetr sanırım rapidin kullnım kolaylıklarını saymama gerek yok daha iyisi çıkana kdar en iyisi rapid allaha emanet olun :rolleyes2:

bu site dahilin de topluca gecmek gerek paralel download yapabiliyormuyuz

Hayır Yapamıyorsun ama sitediğin büyüklükte dosya downlaod upload edebilirsin

netload.it sitesine bir klasör upload ettim fakat dosyayı yuttu.yutulan dosyanın linklerini bulamadım.daha önce bu siteyi kullanan varsa linkleri nasıl göreceğiz bilgi verirse sevinirim.

netlaod dediğin site iyi güzel ama çok reklam war bunu önlemek için önerdim bu arada tahmin edeyim hangi dosyayı indirdiğini Command and conquer kanes wrath paketi di mi 20 partlık ??

Arkadaşlar kimse kimseye zorla rapid yada diğer siteleri kullandırmıyor. Siz yaptığınız paylaşımları diğer upload siteleri üzerinden yapmak isterseniz yapabilirsiniz. Ama rapide yüklenmiş dosyaları indirirken sorun yaşıyorsanız ya premium alacaksınız yada aynı dosyaların alternatif linklerini araştıracaksınız.

Son yıllarda güvenilirliğini kanıtlamış tek upload sitesi rapidsharedir. Diğer sitelerde her zaman bir sorun olmuştur. Hıza gelince premium usera 50mb hızla dosya gönderdiğini kendi gözlerimle gördüm. Daha fazlası bile vardır belki arkadaşın sınırı o kadardı :rolleyes2:

sayın arkadaşlar iyi adam gibi bir site bulursanız bende şuan rapidshare sitesine 11 partlık bir dosyayı attıktan sonra o siteyede atarım.şuan itibari ile part 7 yi yolluyorum.bugün bitiremezsem yarın devam edecem.

dediğim gibi iyi bir alternatif bulursanız ben varım.

Dosya.cc nedir?

Dosya.cc, dosyalarınızı yükleyebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz ücretsiz bir servistir.

Sistem nasıl çalışır?

Sitemize dosya yükledikten sonra sitemiz size iki adet link verecektir.Download linki ve dosya silme linki.Download linkini istediğiniz kişilerle paylaşarak yüklediğiniz dosyayı sınırsız download ettirebilirsiniz.Dosya silme linkine ise bir defa tıkladığınızda dosyanız sitemizden silinecektir.

Nasıl dosya paylaşabilirim?

Dosyanızı bilgisayarınızdan seçiniz ve Yükle butonuna basarak yükleyiniz.Sitemizin size vereceği download linkini forumlarda,bloglarda ve web sitelerinde yayınlayarak dosyanızı paylaşabilirsiniz

Dosya yüklemede bir sınır var mı?

Bir defada yükleyebileceğiniz dosya boyutu maximum 80 mb dır.Bir defada 5 tane dosya yükleyebilirsiniz ancak bu 5 dosyanın toplam boyutu 80 mb'ı geçmemelidir.

Üyelik gerekli mi?

Hayır, sistemimizden dosya indirmek veya dosya yüklemek için üyelik gerekmemektedir.

Dosyalar için hit veya süre limiti var mı?

Herhangi bir hit limiti yoktur ancak 30 gün sürede hiç download edilmeyen dosyalar sistemimizden silinmektedir.

Download hızlandırıcılarını destekliyor musunuz?

Evet, dosya indirirken download hızlandırıcı programlar kullanabilirsiniz.

Sunucularımızdan dosya indirirken download hızlandırıcı programlar kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Her türlü soru,görüş ve isteklerinizi bize bildirmek için İletişim Formunu kullanınız.

Bende bunu tavsiye ediyorum arkadaşlar yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı

http://www.dosya.cc[/CODE]

Bir zamanlar hemenpaylas vardı. Noldu güme gitti.. içinde olan verilerimizde gitti bu yüzden ben Türk upload sitelerine güvenmiyorum. Rapidshare derim başkada birşey demem. :rolleyes2:

evet çok haklısın ama önceden kimin ne olacağını bilmek biraz kâhinliktir derim.ben bir çok site gördüm paylaşım forum siteleri diye açıldılar ama sonunda güme gittiler.her yeni açılan site için aynı şeyleri söylemek sence nekadar doğrudur ?

• 2 hafta sonra ...

Kamyon Çeker 10 - 20 Ton, Gönlüm Çeker Paris Hilton

:rofl::rofl::rofl:

Dosya.cc nedir?

Dosya.cc, dosyalarınızı yükleyebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz ücretsiz bir servistir.

Sistem nasıl çalışır?

Sitemize dosya yükledikten sonra sitemiz size iki adet link verecektir.Download linki ve dosya silme linki.Download linkini istediğiniz kişilerle paylaşarak yüklediğiniz dosyayı sınırsız download ettirebilirsiniz.Dosya silme linkine ise bir defa tıkladığınızda dosyanız sitemizden silinecektir.

Nasıl dosya paylaşabilirim?

Dosyanızı bilgisayarınızdan seçiniz ve Yükle butonuna basarak yükleyiniz.Sitemizin size vereceği download linkini forumlarda,bloglarda ve web sitelerinde yayınlayarak dosyanızı paylaşabilirsiniz

Dosya yüklemede bir sınır var mı?

Bir defada yükleyebileceğiniz dosya boyutu maximum 80 mb dır.Bir defada 5 tane dosya yükleyebilirsiniz ancak bu 5 dosyanın toplam boyutu 80 mb'ı geçmemelidir.

Üyelik gerekli mi?

Hayır, sistemimizden dosya indirmek veya dosya yüklemek için üyelik gerekmemektedir.

Dosyalar için hit veya süre limiti var mı?

Herhangi bir hit limiti yoktur ancak 30 gün sürede hiç download edilmeyen dosyalar sistemimizden silinmektedir.

Download hızlandırıcılarını destekliyor musunuz?

Evet, dosya indirirken download hızlandırıcı programlar kullanabilirsiniz.

Sunucularımızdan dosya indirirken download hızlandırıcı programlar kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Her türlü soru,görüş ve isteklerinizi bize bildirmek için İletişim Formunu kullanınız.

Bende bunu tavsiye ediyorum arkadaşlar yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı

http://www.dosya.cc[/CODE]

Arkadaşım tamam doğru söylüyorsunda dosya.cc yi ben daha önceden denedim ve kullananlarda gördüm fakat dosya.cc upload etmiş olduğun linkleri sebepsiz siliyor sonra o kadar emek boşa gidiyor tekrar başka yerlere yüklemeyle uğraşıyorsun.

Bende divshare kullanıyorum 6 aydır.

[size=6][color=#FF0000]İZLEMEK İÇİN[/color][/size]

Please register to see this content.

şuanda en iyisi bu site kardeşim..

http://www.hubupload.com[/CODE]

siz 1 dosya yüklüyorsunuz , site size 23 tane alternatif upload sitesine yüklüyor ve linkleri veriyor...

içerik kolay , remote upload destekli, kendi hesabınızı oluşturup linkleri istediginiz zaman kullanabiliyorsunuz.. rapidshare , filefactory gibi sitelerde premium hesabınız varsa , panelde onları girerek sizin hesabıza o sitelere yükleyebiliyorsunuz...

destekledigi siteler

uploaded.to ---> 250 MB

Netload ---> 400 MB

Rapidshare.com ---> 100 MB

Rapidshare.de ---> 300 MB

Megaupload ---> 500 MB

Sharebase ---> 200 MB

Filefactory ---> 300 MB

Cocoshare ---> 100 MB

Driveway ---> 500 MB

Megarotic ---> 500 MB

Gulli:share ---> 150 MB

Archiv.to ---> 250 MB

Sendspace ---> 300 MB

UploadsTube ---> 500 MB

Load.to ---> 300 MB

Fast-Load.net ---> 250 MB

Depositfiles ---> 300 MB

Files.to ---> 150 MB

Yourfilelink ---> 250 MB

Bluehost.to ---> 100 MB

Filemojo ---> 300 MB

File-Upload.net ---> 100 MB

Xirror.com ---> 100 MB

[/b]

Dosya.cc denemeyin bile.

Adamlar diyorlarki bir ayda hit almayan dosyaları siliyoruz. herifler 5 günde 180 hit alan dosyaları silmişler..

ne demek şimdi bu ??

En güzel rapid yine de..

Gerekirse para da veririz. Ama diğer sitelere, üstelik türk sitelere hiç güvenmiyorum !...

Arkadaşlar isteyen istediği yere upload yapmakta özgür. Ama topluca şuraya geçelim buraya geçelim gibi bir şey söz konusu değil. Yakında TNCTR Sendikası da kurulur bu gidişle :D

şuanda en iyisi bu site kardeşim..

http://www.hubupload.com[/CODE]

siz 1 dosya yüklüyorsunuz , site size 23 tane alternatif upload sitesine yüklüyor ve linkleri veriyor...

içerik kolay , remote upload destekli, kendi hesabınızı oluşturup linkleri istediginiz zaman kullanabiliyorsunuz.. rapidshare , filefactory gibi sitelerde premium hesabınız varsa , panelde onları girerek sizin hesabıza o sitelere yükleyebiliyorsunuz...

destekledigi siteler

uploaded.to ---> 250 MB

Netload ---> 400 MB

Rapidshare.com ---> 100 MB

Rapidshare.de ---> 300 MB

Megaupload ---> 500 MB

Sharebase ---> 200 MB

Filefactory ---> 300 MB

Cocoshare ---> 100 MB

Driveway ---> 500 MB

Megarotic ---> 500 MB

Gulli:share ---> 150 MB

Archiv.to ---> 250 MB

Sendspace ---> 300 MB

rapidshare kendi üyelerine 500 mb upload ve download hakkı veriyor. Yani 500 mb dosyayı aynı anda indirip yükleyebiliyorsunuz!

UploadsTube ---> 500 MB

Load.to ---> 300 MB

Fast-Load.net ---> 250 MB

Depositfiles ---> 300 MB

Files.to ---> 150 MB

Yourfilelink ---> 250 MB

Bluehost.to ---> 100 MB

Filemojo ---> 300 MB

File-Upload.net ---> 100 MB

Xirror.com ---> 100 MB

[/b]

Bırakın kardeşim rapidi ya.Hadi sen verdin o verdi bu verdi.Veremeyen bir çok insan var kardeşim..Türkiye burası kişi başına düşen geliri düşün sonra rapide para ver..Tamam Yeni açılan siteler hemen güme gidiyor olabilir.Rapide olan rahabeti onlara verseydik onlarda güme gitmezdi.Bırakın şu rapid sevdasını..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...