Jump to content

İşte Rapidshare'ın Geleceği

Bilinchard

Recommended Posts

bu adamlara dava acıcam yemin olsun bu ne bea bi dosya indircez kedi köpek ayırt edioz

En azından sen ayırt edebiliyosun ben onuda edemedim bugun :p,rapidin cılkı cıktı artık işi paraya döktüler resmen :D

Ancak zoomlayarak görebiliyoruz kedileri :D

Mozilla'nın zoom eklentisi varmı acaba ?

Edit:Buldum

İmage Zoom

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/file/25028/image_zoom-0.3.1-fx+mz+tb+sm.xpi

• 2 hafta sonra ...
kardeşim sende ayırt etme ver parayı al şifreyi istediğin gibi kullan

biz zengin deeliz bilgisayara bişi almak için para verdiğimde babam kızıyor yok şunu aldın yok bunu aldın bitmedimi şu bilgisayarın eksiklikleri başlatma bilgisayarından atarım camdan aşağı

bizim ewde 5. katta artık bilgisayara neler olcak düşünmek bile istemeyom

Aslı var mı bilmiyorum ama bu rapidin sahibi İskender Büyüğün adamıymış, bu kedi köpek meselesi de yeni bi kriz çıkarma tekniğiymiş

çok kurtlar vadisi izliyorsun galiba :rolleyes:

Pisiler Vadisi

Alıyorum premium üyeliğimi çatır çatır kullanıyorum rapidi , öyle kedi ile köpek ile uğraşmıyorum :) indirme hızı 100ün altına düşmüyor paylaşımların % 90 rapid üzerinden , çoklu part adreslerini kopyalayıp dowbload yöneticisine yapıştırıyorum ve bitti bunun için ayda 16 lira ödüyorum 3 ayda bir bedava üstelik sizde bir paylaşımcı iseniz sizin yüklediğiniz dosyalar rapidden her indirildiğinde puan alıyosunuz ve bedava rapid kazanım hakkınız artıyor bazen free adreslerden dosya indireyim diyorum aman allahım tam işkence sadece tek part için bekle dur link çıkıcak reklamlar arasında hadi buldun zar zor başlattın (o da işin tek linki ) 3-5k bazen canı isterse 20-30 a çıkar daha üstünü görmedim bide bağlantın bi kere kesildimi kaldığı yerden devam etmez :rolleyes: uğraş dur yani o yüzden rapid premiumdan vazgeçmem helal olsun 16 lira :)

ama resim mükemmel hazırlanmış ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...