Jump to content

Xp Açılışındaki şifre Yerine Onu Programla

sene07

Recommended Posts

hiç denemedim ama deneyenler vardır önce bios'a şifre koy bide xp'ye yine 2 şifren olur

gerçi ikisinide kırmak artık çocuk işi oldu ama neyse

hiç denemedim ama deneyenler vardır önce bios'a şifre koy bide xp'ye yine 2 şifren olur

gerçi ikisinide kırmak artık çocuk işi oldu ama neyse

pc securıty diye bir program var onunla koyabilirsin ama şifreyi unutursan format bile çok zor olur istersen linkini vereyim

pc securıty diye bir program var onunla koyabilirsin ama şifreyi unutursan format bile çok zor olur istersen linkini vereyim

arkadaşım şifreyi unutursan çıkarırsın bios pilini 1-1,5 dk işlem tamamdır

pcsecurtywt2.jpg

buyur bu programla yapabileceklerin bence en iyisi budur...

arkadaşım şifreyi unutursan çıkarırsın bios pilini 1-1,5 dk işlem tamamdır

bu program windows a şifre koyar biosa değil arkadaşım bios pili ile olmaz sanmıyorum bios pilini çıkarırsan bios off olur sadece

donanimsal tavsiyem olcak bir ürün var arabalardaki uzaktan kumanda gibi 10 mt yarı capli alana girince ve düğmeye basınca sifre ekranı geliyor sifreyi giriyorsun acılıyor makineden bluetoot stikini (kendi stiki) cekince sifre ekranı bile gelmiyor yurtta fln kalanlar için ideal.! eğer temin edemezsen temininde yardımcı olmaya calısırım (yurtdısında bir satıs sitesinde görmüştüm 55 ytl fln geliyor tcye) bulabilirsen turkiyede satan bana da link gonderirsen sevinirim bende almayı dusunuom) almak isteyenler olursa topluca alalımadresimi ekleyin almak steyenler mahoni_17 at hotmail.com

ek olrak dünyada kırılamayan sifre yoktu. yani mesele kırılamamazlık değil zor kırılabilirlik.

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...