Jump to content

Tncxp Sp3 çikti!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Sker_boi hocam öncelikle ellerine sağlık bu sürümünüzü sanal pc de kurmak için bismillah dedim ve başladım kurulum ekranında cd key istenince konunun altındaki yorumları okudum 10 sayfada bişi bulamayınca kendi cd keyimi girdim ve şu an kuruluyor tekrardan el ve göz emeğinize teşekkür ediyor çalışmalarınızda başarıların devamını diliyorum..

Mesaj kalabalığı yerine msjı editledim..

kurulum bitti ve normal benim kendi xp'm gibi oldu bu cd keyi salladım diyemi böyle oldu anlamadım..

resim linki altta
http://img695.imageshack.us/i/34800262.jp.....g/

Edited by xunaf

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

selam senin çıkardığın ilk tncxp kullandım çok memnun kaldım bunun üstündede 4 saat çalışmışsın ellerine emeğine sağlık inşallah kısa zamanda programıyla birlikte çıkarırsın şimdilik bununla idare edelim teşekkürler kolay gele

Hocam Ellerinize Sağlık Yalnız Bi Türlü Akltaramadım Cd Ye Sorun Pc De midir bilmiyorum ama iso olarak yazdırmak istedim Çalıştırdan %temp% yazıp enter ledim ama iso dosyası görünmüyor yardımcı olabilirseniz sevinirim Saygılar...

• 2 hafta sonra ...

arkadaşım hata bendemi bilmiyorum ama iki farklı pc ye kurmayı denedim ,olmadı,kurulum durup sonra yeniden başlıyor ama bitmiyor.sp 2 ye diyeceğim yok o süper ama onu kurup sp3 yükleyim dedim bu kez windows çöktü.sp2 kuduğum herkes hastası oldu ama sp3 kurulumu sonlandıramadı .tüm partları indirdim nero 10 ile yazdırdım.hata bende de olabilir,eğer öyle ise yeniden indirirm.emeğine sağlık.

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Süper bir upload olmuş. Herzaman ki gibi büyük emekle yapılmış bir paylaşım. sk8er_boi

( sk8er_boi ben bu upload ı indirdim. Sorunsuz bir şekilde DVD ye çektim fakat yükleme esnasında Sata entegre dosyalarını yükledikten sonra
Notebook kendi kendine reset atmaya başladı.Daha önceki SP2 paylaşımlarını yüklediğimde böyle bir sorun yoktu. Bu konuda yardımını bekliyorum.)

AMD Athlon™ 64x2 dual-core QL-62 (2.0 GHz )
1408 ATI Radeon™ HD 3200
3 Gb DDR2
500 Gb WD Scorpion Blue HDD

partları indirdim ve açtım çıkan iso dosyasını nerodan yazdıracağım ama iso dosyası olarak görünmüyor ?

yardımcı olursanız sevinirim (nero 6 kullanıyorum full daha önce tnc xp sp2 yazmıltım oysaki)