Jump to content

Tncxp Sp3 çikti!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

sagol adminim çok teşekkürler Başarılarının devamını diliyorum

admin benim bir sorum olacak. tncxpyi indirdim 2 cd halinde işte ilk cdyi kurdum çok güzeldi ama ondan sonra windows kuruldktan 2 saat sonra denetim masasına tıklayınca pc donar oldu? Bunun nedeni nedir acaba? 2. kez format attım aynı cdyle yine aynısı oldu denetim masası gidiyor. Ve ekran kartı hata veriyo ATI ekran kartı sanırım driweri yeterli degil? yenilemeyede çalısıyorum ama olmuyor? yardım lütfen.

arkadaşlar tncxpsp3 kuruyorum herşey güzel dirivr programlar vsss.. herşeyi kurduktan sonra belli bir süre sonra mavi ekran hatası veriyor kendiliğinden resetleniyor yardımcı olurmusunuz....

internet cafe bilgisayarlarına kurdum tncxpsp3 hata veriyor..

16 dakika kaldı yazısını yaklasık 30 dakikadır goruyorum ilerleme yok :S

Makine nin Özellikleri :

Amd Phenom II 550 x2 3.1 ghz

4 gb kingston ram

disk 1 : 320 hdd

disk 2 : 1 tb hdd

sapphire hd4890 1 gb 256bit ekran kartı

bunlara rağmen kurulumu tamamlamadı :S sorun nerde olabilir

cd yi bastan bı kontrol edıyım dedım içinde bı sorun yok

baslarkende hata vermedi bir dunya raidi gosterdı dıskı bolumlendırdım

basladım kurmaya ama 16 dakıka kaldı yazısı halen duruyo...

help me...

ARKADASLAR 3. PART TA SANIRIM BİR SORUN VAR İNDİREMİYORUM.. SAĞLAM LİNK ATABİLİRSENİZ COK MENNUN OLURUM SADECE 3. PART LÜTFEN .. VE sk8er_boi KARDEŞİM SUANDA DA SENİN İŞLETİM SİSTEMİN YÜKLÜ COK BASARILISIN EYVALLAH DEVAMINI BEKLİYORUM

Merhabalar,

Elimde Bu Xp'in (TncXp Sp3) ilk çıktığı zamanki CD si var ve sağlam.

Acaba şimdi görülen partlar günceli mi,yeni partları mı indireyim? Ben elimdeki bu xp ile format atsam bir sorun olur mu? Güncellemeler konusunda ne yapmalıyım o zaman, otomatik güncellemeleri açık mı bırakayım, yoksa windows uptade sitesinden önemli güncellemeleri mi yapayım ,ya da başka ne tavsiye edersiniz? Saygıdeğer adminler ve işin uzmanı arkadaşlarımdan fikirlerini rica ediyorum.Saygılar...

Özür dilerim sorumu yanlış yere açmışım,yönetici arkadaşlar silsinler,lütfen.

Edited by BARHANN

adminim ben bunu bir yıldır kullanıyoorum kafeciyim ve ALLAH razı olsun hiç bir sorun cıkmadı cd lerim eskidi yeniden indiriyorum ama part3 ve part 5 inmiyor bir el atarsanız sevinirim bide eskiye nazaran bir değişiklik varmı bunlarda..? emekleriniz için tşk ler...

Part 3 ve 5 baska bir siteden buldum ve kurdum cd tamamlandı herkes sizden kopya çekiyor. ALLAH emek hırsızların canına okusun...Emege saygı

Edited by sonsuzlukk

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

! C:\Program Files\JDownloader\downloads\ultraxp.final.august.2010.part03.rar: Gereken cilt yok

! C:\Program Files\JDownloader\downloads\ultraxp.final.august.2010.part02.rar: ultraxp.final.august.2010.iso dosyasında CRC hatası. Dosya bozuk

bu hataları aldım, dosyalara bir bakarmısın tek ben miyim hata alan?