Jump to content

Tncxp Sp3 çikti!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Daha önce 302 MB lık SP3 indirmiştim. Bugün 366 mb lık xpsp3_5512.080413-2113_tr_x86fre_spcd.iso Final sürüm SP3 çıktığını söylediler. Bu TNC sürümünü Final SP3 lü bir şekilde güncellemeyi düşünüyormusunuz?

360 mb olan iso sürümü.Exe olanı 302 mb.Aynı dosyadır.İkisini ayrı bilgisayarlara kurdum.Hatasız kuruldu.

yaw olmuyor 7 parti indirdim cikartirken rar. dan sonra Exe. uzantılı dosyaya çift tikladim bekliyo bekliyo sonra %temt% tncxpsp3.iso bu yok :s nerde olabilir nası halledecem 7 parti indirene kadar cok çektim rapid den yardımlarınız için tşkler

• Administrator
Daha önce 302 MB lık SP3 indirmiştim. Bugün 366 mb lık xpsp3_5512.080413-2113_tr_x86fre_spcd.iso Final sürüm SP3 çıktığını söylediler. Bu TNC sürümünü Final SP3 lü bir şekilde güncellemeyi düşünüyormusunuz?

2 sürüm arasında değişen birşey yok. Sadece piyasaya sunulduğu için sürüm numarası değişiyor.

yaw olmuyor 7 parti indirdim cikartirken rar. dan sonra Exe. uzantılı dosyaya çift tikladim bekliyo bekliyo sonra %temt% tncxpsp3.iso bu yok :s nerde olabilir nası halledecem 7 parti indirene kadar cok çektim rapid den yardımlarınız için tşkler

Bekliyo diyorsun ama cd yazma ekranı geliyor mu? Gelince zaten tncxpsp3.iso'non yolunu gösteriyor ilk kutucukta.

Evet Cd yazma Ekranı geliyor yanlız belirttigi Yerde Tncpsp3.iso YOk söylenilen yere bakıyorum ıordada yok yaz diyorum boş cd takıp yazmıyor

Edited by By_D3L1

• Administrator
Evet Cd yazma Ekranı geliyor yanlız belirttigi Yerde Tncpsp3.iso YOk söylenilen yere bakıyorum ıordada yok yaz diyorum boş cd takıp yazmıyor

Start diyince yazdırmya başlıyor mu?

yok start dediginde hata mesaji veriyo

72610697pe8.png

Resim 2

59146543kc4.png

Resim 3

86990151il5.png

Resim 4

68306042cw3.png

Son bu resimde hata veriyor tncxpsp3.iso nerdedir:S

Edited by By_D3L1

elimde onlarca modifiye xp oldu.nerdeyse hepsini kurup günlerce denedik. sonunda en istikrarlı 2 tanesi kaldı elimde. biri tncxp.dir.onun için son zamanlarda önemli makinalara yüklemek için tnc xp yi tercih ediyorumve merakla sp3 lü olanı indiriyorum.kuracağım. ancak kesinlikle tavsiyem temiz bir sisteme kurmanızdır. bende tncxp sp2 varken sp3 paketini indirip yükledikten sonra windows eksik kurulmuş kuru yeniden başlatın hatası verdi.Allah'tan elimde tncxp vardı da ordan tnc PE ile açıp registryleri düzelttimve sistemi çalışır hale getirdim. çok fazla program kurup kaldıran biriyim. normalde bana xp 1 yıldan fazla dayanmıyor. şimdi en kısa zamanda sistemi formatlayıp sp3 lü tnc kuracağım.

saygılarla.

elinize sağlık.

Edited by teachers71

temp klasörünü boşaltım bi aşagıdakiler kaldı yinede aynı hatayı veriyor yanlız belirtmek istedigim bişey var ben sadece 7 parti indirdim baska bişey indirmedim

~gjnznyg.tmp

~DFF595.tmp

hpodvd09

hpoMSI_AiO_Scan_LOG

Öncelikle sk8er_boi ve emeği geçen herkese teşekkürler son derece memnun olduğum bir işletim sistemi büyük bir firmada bilgi işlemci olarak çalışmaktayım ve çok işime yarıyor gerçekten yalnız bir soru sormak istiyorum bu sp3 final sürümümüdür??

• Administrator
Öncelikle sk8er_boi ve emeği geçen herkese teşekkürler son derece memnun olduğum bir işletim sistemi büyük bir firmada bilgi işlemci olarak çalışmaktayım ve çok işime yarıyor gerçekten yalnız bir soru sormak istiyorum bu sp3 final sürümümüdür??

Evet. Final.

ben başka bir pc de deniyim ozaman olursa demektirki benim pc de sorun var tşk ederim yaptıgım zaman yazcam

Ben de gece flashgete atmıstım bu calısmayı. Öglen pc yi actıgımda exe dosyasını elde ettim. Senin gibi ben de iso kalıbını göremedim temp dosyasında. Ama ısrarla 4-5 kez deneyince, sonuncuda elde ettim. Tahminim su ki, bende norton ve spybot güncel olarak bilgisayarda aktif. Sende de resimlerinden gördügüm kadarıyla avira antivir var. Sanırım antivirüs yazılımları önce acılan dosyayı karantinaya alıyor. Denetleme is bitince de serbest bırakıyor.

hp pavilion dv 6680et laptop a kurdum, açılırken bazen başlatılıyor ditor ama başlatamıyor ve makineyi resetlemem gerekiyor, bazende logon ekranında şifre koymadığım halde benden şifre istiyor ve açılmıyor. tekrar resetliyorum o zaman açılıyor. kısmet olurda açılırsa çok hızlı çalışıyor, bunun nedeni hakkında bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olabilirmi ?

Bu arada harici herhangi bir usb aygıtı takılı ise makine hiç açmıyor, logon ekranını geçmek mümkün olmuyor, maus geziyor ama işe yaramıyor.

Edited by scarface

kardeş indiriyorum ama birkaç sorum var sana direk yazdım ama cevap vermedin belki işin çoktur boşver neyse... bu tncxp bir zaman sonra kafayı yiyormu yoksa banamı öle geliyor çünki kuralı 1 ayı geçti ilk zamanlar gayet güzel çalışıyordu son zamanlar su koy vermeye başladı makine geç kapanmaya başladı bide eski model yazıcıları tam olarak tanımıyor hele ki matrix yazıcıları verem oldum tanıtamadım valla emeğine sağlık bunlarad çözüm bulursan ms te işe girersin valla saygılar sevgiler

yav arkadaş kafayı yicem bu rapid yüzünden :( üyeliğim yok free olarak yüklüyorum ama her part dan sonra 107 dakika beklemem gerektiğini söylüyo öncede bekletiyodu ama 3 veya 7 dakika bu niye bukadar uzun sürerki yapılacak bişey varmı acaba bukadar beklememek için ücretli üyelik dışında :D

modemi fişinden çek iki dakika bekle.hafızası sıfırlansın.ondan sonra indirmeye devam et.bu işi modemin açma kapama düğmesinden yaparsan açma kapama düğmesi kısa zamanda bozulur.Bundan dolayı prize taktığın fişden yapman daha iyi olur...

üstat mükemmel olmuş denemedim ama eminim iyidir.Bu siteyi neden daha önce keşfetmedim diye soruyorum kendime.Allah sizden razı olsun buradan çok şey öğrendim ve yükledim çoğunda arıza vb. çıkmadı çıkanlar da ufak tefek halledilir şeylerdi. Tnc XP SP2'yi indirecektim ancak bu çıkınca bunu indirmek daha uygun diye düşünüyorum (Güncellik bakımından).

Not:Daha önce mesaj yazmış olabilirim ama bulamadım :rofl:

ben başka bir pc de deniyim ozaman olursa demektirki benim pc de sorun var tşk ederim yaptıgım zaman yazcam

ayni sorunu bende yasadim ,

temp klasorunun icindeki baska bir klasorde tncxpsp3.iso

bulmak icin en kolay yol windowsun arama aracina tncxpsp3.iso yaz ve arat ,sana tam yenini verecektir,

sonra iso yu istedigin yere kopyalayip neroyla yazdirirsin..

bu arada sayin sk8er_boi ya tesekkur ederim ,göz kamastirici bi calisma olmus... :rofl:

İlk önce ellerine sağlık adminim tnc sp2 kullanıyordum çok harikaydı böyle bir sistem profosyönel işi resmen hasta olduğum bir xp modifiyesidir.Fakat bu sp3de beğenmediğim noktalar var.Sorun bendede olabilir ama bilgisayarım belgelerim gibi iconlar eski halbuki sp2 tnc'de vista iconuydu.Ve sistemde eskisi gibi bir performans alamadım.Sorun bendede olabilir, sadece görüşlerimi belli etmek istedim.Ve sistem öyle bir sistem isterim ki aynı vista ama xp tabanlı hızlı bir işletim modifiyeli sistem şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin adminim ellerine tekrar sağlık

iki adet bilgisayarımda süreakli tncxp kullanmakta idim. bugün tncxp sp3 indirip kurdum. pek fazla bilgisayardan anlamasam da bence harika derim. emeği geçen arkadaşıma gerçekten teşekkür eder çalışmalarının devamını dilerim.