Jump to content

Tncxp Sp3 çikti!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

exe dosyası ile gelen yazdırma programı baya nazlı açıldı ama bunda benim laptopunda payı olabilir. yani kalıbı yazdırmak için start demem için ilk çift tıklamadan sonra yaklaşık 2 dakika geçti. olur benim gibi bu sorunu yaşayan olursa laptopa sektirmesin hemen.

Değerli kardeşim sk8er_boi verdiğiniz bu güzel emeklerden dolayı sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum Allâh (c.c) sizlerden razı olsun.

Daha önce burdan TncXP Sp2'li olanı programlar cd'si ile beraber indirdim gercekten cok harika bir çalışmaydı.

Ve buraya pek ileti yazmıyorum, genelde giriyorum ve takip ediyorum ama bu sefer yapılan haksız yorumları görünce dayanamadım Teşekkürler sevgili gardaşım iyiki sizler gibi değerli arkadaşlarımız var.

Bu arada sizden bir istirhamım olacak bundan sonrakı cıkaracağınız TncXP Sp3 ve Programlar Cd'side olacak onu nezaman yapabilirsiniz?

İnanın zamanın hiç önemi yok ne zaman olursa olsun ben merakla o çalışmanızı bekleyeceğim.

Edited by alfate

Şu an için sadece ben upload ediyorum. Eğer rapidden indirdiyseniz, bu torrenti ekleyin, sonra indirme klasörünün içine TNCXPSP3.exe dosyasını atınız. Sonra uTorrent'te eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp Force Recheck diyin.

Bu şekilde dosya daha hızlı yayılacaktır. Yoksa benim hızımla bitmez.

Arkadaşım bu açıklamayı ben anlamadım. Sağ tuşla tıkladığımızda Force Recheck nedir. Yasrdımcı olursanız sevinirim

• Administrator
Şu an için sadece ben upload ediyorum. Eğer rapidden indirdiyseniz, bu torrenti ekleyin, sonra indirme klasörünün içine TNCXPSP3.exe dosyasını atınız. Sonra uTorrent'te eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp Force Recheck diyin.

Bu şekilde dosya daha hızlı yayılacaktır. Yoksa benim hızımla bitmez.

Arkadaşım bu açıklamayı ben anlamadım. Sağ tuşla tıkladığımızda Force Recheck nedir. Yasrdımcı olursanız sevinirim

adszcx9.jpg

emeği geçen ve konuya olumlu katkısı olan herkese sonsuz tesekkurler..Bu arada belirtmeliyim ki konuyu baska bir forumda paylastım fakat tesekkur ederek ve alıntı oldugunu belirterek bilginiz olsun...

kardeş ellerine sağlık çok güzel olmuş ama bi kaç eklenti yapsan biraz daha iyi olurmuş mesela bilgisayarıma sağ tıklandığında direk aygıt yöneticisi çıksa yada masaüstüne kısayol oluşturulduğunda baştaki kısayol yazısı olmasa.bunlar istek tabiki ginede teşekkürler kulllanıyorum şu anda çok performanslı olmuş

sk8er_boi ya arkadasim sen iyisin neden colukla cocukla ugrasiosun birak yazsin o yazacagini islerinden zaman ayirdiginda da tncxpsp3 u gelistirirsin zaten.

sizde baski yapmayin adama ne mecburiyeti var hizmet etmeye.

tncxp de 10 numara baska bir suru customized xp denedim illaki bir yerde problem cikardi ve hicbiri tnc performansini vermedi arkadaslar durduk yere b.k atmayin lutfen.

emege saygi kolay gelsin takim...

Yalakalığa gerek yok onun adına cevap vermen onu rencide eder çoluk çocuk lafın hakarettir diyemessin dersen bende sana bebesin derim evlat..

• Administrator
Yalakalığa gerek yok onun adına cevap vermen onu rencide eder çoluk çocuk lafın hakarettir diyemessin dersen bende sana bebesin derim evlat..

Arkadaşım sen kimsin? Devamlı olumsuz yorumlar, ilginç hareketler? Nedir istediğin?

Bu yorumum umarım yıkıcı değil yapıcı olarak yorumlanır.. ilk tncxp çalışmasından o kadar memnundum ki. harika bir xp diyordum.. mükemmel ötesiydi. kusursuzdu. hızlıydı stabildi.. hersey eksiksizdi.. hiç bir sorun vermezdi.. hiç format atmadan nerdeyse 1 sene sorunsuzca kullandım.. herkesede tavsiye ettim. geçen güncelleme ile sp3 yükledim ve sistem eksik yüklendi diyerek hata verdi. güvenli mod da bile açamadım pc yi ve bende bu yeni sürümü denemek için bir fırsat dedim. diğer pc ile bu yeni sürümü indirdim... ve formatlayıp temiz bir kurulum yaptım ama ilk tncxp çalışmasını mumla aradım..

tncxp 2 sadece normal windows a gerekli eklemeler yapılıp bi kaçta gereksiz bişey çıkartılıp yayınlanmış. sanırım pek registry ayarı yapılmış. fazla üstüne düşülmemiş bu sefer. o sorunsuz ilk tncxp yi aradım..

ve şimdi tekrar format atıp ilk tncxp yi yükleyeceğim ve sp3 kurmayacağım.. yeni tncxp yi bekleyeceğim. yine en ufak ayrıntıları bile yapılmış ilk tncxp gibi olan yeni sürümü bekleyeceğim..

gerçekten takdir ettiğim ve imrendiğim bir çalışmaydı sk8er_boi ama explorer durmadan hata veriyor ve bu sorunu bir türlü çözemedim. 2 kere sistemi yeniden kurdum.. vede ilk tncxp gibi hızlı değil

başarılarının devamını dilerim. diğer modifiye xp ye bakarak yinede seninki kat kat güzel. zaten ben sadece o muhteşem ilk tncxp ile kıyasladım bu çalışmanı başka bişeyle değil