Jump to content

Tncxp Sp3 çikti!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

kardaş indirdim ve cd aktardım ne yaziki cd kur başladıgı zaman kısa sürede kopyama hatası veriyor acaba indirdigim sp3 tam olarak cd yazmadı yoksa linklerde dosya eksikligi var çünkü biraz kur geçtikten sonra hata veriyor

bilgisayarı başlamak zorunda kalıyor kısac yüklenmiyor

bende bir hata var ve uplodalarda bir hata mı ?

Çalışman için teşekkürler. Sizden ben bir şey isteyecektim. Bu vista görünümü yana programı ya da forumda varsa bunun linkini verebilir misiniz. Sizin kullandığınız olsun ya da ultimedya görünümü olsun şimdiden teşekkür ederim.

• Administrator
arkadaşlar sistemin bir portu açık ve ordan sürekli birisi bağlantı kurmaya çalışıyor windows yada başka bir marka deil kişisel bir bilgisayardan yarıca süreklide donma yapıyor bu...

Firewall kurun eğer birşeyden şüpheleniyorsanız.

ustad oncelikle sana tesekur ederım tnc yi yaratigin için bendeki ilk surum var kunlandıgım bunuda ındırcem ben fazla anlamam pc den ama bıraz sınır oldugum bazı yerlerı var ılk surumun mesela cop tenekesı sılınemesi yama kabul etmemesi bu surumdede aynı hatalar varmı?

Yok.

Adminim Şimdi bunda TNCXP'de olan driverler Yokmu ;)

Yok.

kardaş indirdim ve cd aktardım ne yaziki cd kur başladıgı zaman kısa sürede kopyama hatası veriyor acaba indirdigim sp3 tam olarak cd yazmadı yoksa linklerde dosya eksikligi var çünkü biraz kur geçtikten sonra hata veriyor

bilgisayarı başlamak zorunda kalıyor kısac yüklenmiyor

bende bir hata var ve uplodalarda bir hata mı ?

Linklerde sorun olsa rardan çıkarırken hata verir. Başka cd'ye yazdırın veya başka cdromdan okutun.

Torrentin dosyasını indiremiyorum, ölmüş galiba sk8er_boi bi bakarmısın.....

demonoid linki için artık üye olmak gerekiyor. 2. link çalışıyor.

olmuyor kardeş ben rapid linklerini indirdim 7 dosya halınde onları masa uzerınde bı dosyaya atdım bırde belgelerimde sarı klasör içinde uygulama diye tncxptrsp3 adında 600 küsür mb lık dosya oluşmuş şimdi ben o 6oo küsürlük sarı klasördeki dosyayı dvd ye atıp ıso formatında yazdırdım açılışda bir tuşa basıyorum cd den açmıyor.

Edited by zepapyu

• Administrator
olmuyor kardeş ben rapid linklerini indirdim 7 dosya halınde onları masa uzerınde bı dosyaya atdım bırde belgelerimde sarı klasör içinde uygulama diye tncxptrsp3 adında 600 küsür mb lık dosya oluşmuş şimdi ben o 6oo küsürlük sarı klasördeki dosyayı dvd ye atıp ıso formatında yazdırdım açılışda bir tuşa basıyorum cd den açmıyor.

Exe'yi çalıştırmadınız mı?

Exe'yi çalıştırmadınız mı?

exe ye tıkladım birleşdirme gerçekleşdi 680 mb lık uygulama isminde bir dosya oluşdu onu dvd ye yazdırdım nero ıso formatında sonra pc ye reset atdım 1 tuşa basdım xp yukle diye bişey çıkmadı direk windows açıldı.

• Administrator
exe ye tıkladım birleşdirme gerçekleşdi 680 mb lık uygulama isminde bir dosya oluşdu onu dvd ye yazdırdım nero ıso formatında sonra pc ye reset atdım 1 tuşa basdım xp yukle diye bişey çıkmadı direk windows açıldı.

Siz birşey yazdırmayacaksınız. Çıkan exe dosyasına tıklayacaksınız. O cd yazma programını açacak.

selamlar

sanırım emule linkinde sorun var kimse emule tercih etmediğinden farkedilmemiş. hoş sonra rapidshare'den indirdim ama neyse bilginiz olsun aşağıdaki hata mesajını alıyorum.

Invalid link: This eD2K link is invalid (Not an eD2K server or file link)

İndirdim ve kurmaya çalıştım. hem notebok'a hemde masaüstü PC'me ama boot olmadan direk Windows açılıyor. Biostan 1.CDRom 2. hdd seçtim. Yani biosta boot bölümünde yapılacağı yaptım. Acaba nerde hata oldu? indirdikten sonra isoyu doğru yazdım. Sorun yok.Yardım ederseniz sevinirim. Biosta başka nerelere dikkat etmem gerekiyor.

hata bi bakarsanız sevinirm %temp% den açıorm cd kalbını yazıyorum formata başlıyorum fakat tam sürücü silme bölümüne geleceği zaman mavi bi ekran çıkıyor karşıya bi yardm ederseniz sevinirim

Edited by YarqisizInfaz

adminim dosyaları indirdim ve açtım resimdeki gibi birşey çıktı ve cdiye yazdıracagım program karşıma gelmedi yardımcı olabilirmisin

adsz1ux9.jpg

bütün mesajı okusaydın bu mesajına gerek kalmazdı.

Bu sürümde direk iso dosyası olarak vermedim. Çünkü bir çok kişi winrar ile extract ediyor veya farklı hatalar yapıyor. ISO'yu direk exe içine gömdüm. Exe'yi açtığınız zaman iso'yu geçici klasöre çıkarıp özel cd yazma programı geliyor. Bu programla direk cd'ye yazdırabilirsiniz. Eğer iso dosyasını almak istiyorsanız, cd yazdırma programı çıkınca %temp% klasörüne giderek tncxpsp3.iso dosyasını alabilirsiniz.

Çıkarma işlemi bilgisayarınızın hızına göre uzayabilir. Lütfen alttaki autoit programını kapatmayınız. CD Yazdırma programı gelecektir. Bekleyiniz.

hata bi bakarsanız sevinirm %temp% den açıorm cd kalbını yazıyorum formata başlıyorum fakat tam sürücü silme bölümüne geleceği zaman mavi bi ekran çıkıyor karşıya bi yardm ederseniz sevinirim

sürücünde fiziksel bir bozukluk olabilir ama emin değilim.

Edited by morning

S.A

sk8er_boi Ellerine saglık çalışmalarını ya sitenden takip ediyorum yada arkadaşlarımdan birisi duyuruyor bana tnc bir şey çıkartmış diye programcılıkta kndini çok geliştirmişsin

ama benim merak ettiğim bir konu var bu kadar bilgin var işletim sistemi yapımı hakkında neden microsoftun işletim sistemlerini editliyorsunda kendi adına bir işletim sistemi yapmıyorsun bunları editlerken eminim bir çok kısa yol neyin ne oldugunu ögrenmişsindir bunların hepsini bir yerde birleştiripte üzerinde baya ugraşsan eminim baya gider her neyse ben fazla uzatmayayım ben sadece söyledim merak ettiğim şeyi karar senin a.e.ol :lol:

• Administrator
S.A

sk8er_boi Ellerine saglık çalışmalarını ya sitenden takip ediyorum yada arkadaşlarımdan birisi duyuruyor bana tnc bir şey çıkartmış diye programcılıkta kndini çok geliştirmişsin

ama benim merak ettiğim bir konu var bu kadar bilgin var işletim sistemi yapımı hakkında neden microsoftun işletim sistemlerini editliyorsunda kendi adına bir işletim sistemi yapmıyorsun bunları editlerken eminim bir çok kısa yol neyin ne oldugunu ögrenmişsindir bunların hepsini bir yerde birleştiripte üzerinde baya ugraşsan eminim baya gider her neyse ben fazla uzatmayayım ben sadece söyledim merak ettiğim şeyi karar senin a.e.ol :lol:

Modifiye işletim sistemi yapmak için programcılığa gerek yok. Çok basit birşey modifiye yapmak artık.

Modifiye işletim sistemi yapmak için programcılığa gerek yok. Çok basit birşey modifiye yapmak artık.

Az da olsa banada biraz bilgi verirmisin kendi başıma ögrenemediğim bir kaç şey kaldı merak ettiğim birisi xp editlemek 2. si programcılık bu ikisi hakkında pek bir bilgim yok az bir bilgim olsa kendimi geliştireceğimi tahmin ediyorum (: