Jump to content

Tncxp Sp3 çikti!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

meraba arkadasım... ben burdan daha önce sp2 yi indirmistim ve kurmaya calıstıgımda sabit disk bulunamadı diip yarım kalıyodu kurulum bundada öyle bi sorun varmı acaba ...

sorunumla ilgilenirseniz cok sefinirim... :ball:

7 parçadan oluşan winrar eklentilerini indirdim ama açtığımda winrar şifresi isteniyo. ne yapmalıyım. bunu nasıl setup cd sine çevirebilirim. benzer konulu başlıklardan bu sorunun cevabını bulamadım yardımcı olursanız sevinirim...

7 parçadan oluşan winrar eklentilerini indirdim ama açtığımda winrar şifresi isteniyo. ne yapmalıyım. bunu nasıl setup cd sine çevirebilirim. benzer konulu başlıklardan bu sorunun cevabını bulamadım yardımcı olursanız sevinirim...

arkadaşım ilk mesajda aşağıya doğru okursan görürsün açıklanmış

açıklaması da şu şekilde:

Bu sürümde direk iso dosyası olarak vermedim. Çünkü bir çok kişi winrar ile extract ediyor veya farklı hatalar yapıyor. ISO'yu direk exe içine gömdüm. Exe'yi açtığınız zaman iso'yu geçici klasöre çıkarıp özel cd yazma programı geliyor. Bu programla direk cd'ye yazdırabilirsiniz. Eğer iso dosyasını almak istiyorsanız, cd yazdırma programı çıkınca %temp% klasörüne giderek tncxpsp3.iso dosyasını alabilirsiniz.

Çıkarma işlemi bilgisayarınızın hızına göre uzayabilir. Lütfen alttaki autoit programını kapatmayınız. CD Yazdırma programı gelecektir. Bekleyiniz.

Toplam 650 MB

CODE

Please register to see this content.

Pass:TNCTR

Arkadaşlar ben bunu 2 sefer kurdum ikisindede aynı hatayı aldım daha öncekilerde böyle bir hata yoktu. Bir klasöre yada internete yada herhangi bir yere girmek istediğimde tıklama yaptığımda kendikendine 2 kere tıklıyor neden olabilir acaba. yardımcı olabilirmisiniz

Üstat ben kendi makinemde son derece memnunum sistemden ancak başka bir arkadaşın bilgisayarına kurduğumda (enson ekran kartı kalmıştı driver olarak kurulmadık) ekran kartının driverini yüklediğim an çözünürlük bozuldu ve ekran kartının tanınmaması gibi bi sorun peyda oldu.

Sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Acaba ekran kartının kurulumunu sona bırakmamla alakalı olabilir mi?

Üstat ben kendi makinemde son derece memnunum sistemden ancak başka bir arkadaşın bilgisayarına kurduğumda (enson ekran kartı kalmıştı driver olarak kurulmadık) ekran kartının driverini yüklediğim an çözünürlük bozuldu ve ekran kartının tanınmaması gibi bi sorun peyda oldu.

Sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Acaba ekran kartının kurulumunu sona bırakmamla alakalı olabilir mi?

ben indirdim harddiski formatladım kur dosyaları yüklüyor ve sonra mavi ekran çıkıyor. sata raid zıkkımı yüzünden bu tür işletim sistemlerini kuramaz oldum. hep yanı şekilde hata veriyorlar. format atıyor. kur dosyaları yüklüyor windos yükleme ekranı yerine mavi ekran çıkıyor ve iş bitiyor sorun ne olabilir.

eline emeğine sağlık cafemde kullanıcam müşteri bilgisayarlarına kurucam bir sorun çıkarmaz umarım :)

birşey daha sorucam bu ilk çıkan tncxp yüklenirken biraz uzun sürüyor bundada aynı mı?

Edited by lookout

merhabalar 2 gundur cd ye cekmeye calışıyorum yardım lütfen. rar dan cıkan exe yi calıştırdıktan bir müddet sonra cd yazma programı cıkıyor ama sağ alt köşedeki baloncukta yazmaya başlıyor lütfen bekleyin uyarısı var ve halen yazmaya başlamadı programdan start tuşuna bastığımda ise hata uyarı alıyorum. temp in içindeki iso yu nero vasıtası ile yazıyorum cd ye ama boot sonra cd den önyükleme için bir tuşa basın diyor ve o şekilde kalıyor nerde yanlış yaptım yardım please.