Jump to content

Tncxp Sp3 çikti!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

sk8er_boi

henüz denemedim ama düzgünsede sakatsada beğensemde beğenmesemde emeğin için çok çok sağol.(sorun çıkacağınıda hiç sanmıyorum zaten)..b.k atanlara karşı gösterdiğin sabırda ayrıca takdire şayan..yeni çalışmaların için kolay gelsin

yav arkadaş kafayı yicem bu rapid yüzünden :) üyeliğim yok free olarak yüklüyorum ama her part dan sonra 107 dakika beklemem gerektiğini söylüyo öncede bekletiyodu ama 3 veya 7 dakika bu niye bukadar uzun sürerki yapılacak bişey varmı acaba bukadar beklememek için ücretli üyelik dışında :clapping:

her defasında modemı kapat aç en fazla 60 sn. beklıyorsun

selam öncelikle teşekkürler tncxpsp3 hazırlayan arkadaşlara...

herşey iyi güzel hoş da sadece benim pc de mi oluyor yoksa baskasında oluyor mu bilmiyorum mesajları okudum öyle bi sorunla karşılaşan görmedim

sorunum şu her pc kapat dediğimde windows ayarlarınızı kaydediyor bölümünde takılıp kalıyor bi 5 10 dk fln sonra windows kapatılıyorda da kalıor 2 3 dk sonra kapanıyor malum:)... nedendir bu? donanımsal birşey mi yoksa işletim sisteminden gelen bir hatamıdır? yada admin olarak açıyoruz ondan mıdır? çözemedim gitti :D

teşekkürler

Edited by Source

• Administrator
syn:sk8er_boi tnctr çalışanları olarak taktir ediyorum fakat sp2 ile sp3 arasındaki fark nedir ilk sayfada okudum silinenleri çok a şey silinmiş sp2 de silinenler bundada geçerlimi lütfen aydınlatın beni

Sp2 ile sp3 arasındaki fark sp3 kurulmuş olmasıdır. Aynen ilk mesajda yazılan gibi, ilk mesajda yazılanlar silinmiştir. Herhangi bir gizli veya sübliminal mesaj bulunmayıp, olabildiğince açık anlatmaya çalıştım.

Selamlar ben bir öğretmenim ama bu işte öğrenci sayılırım.şimdi ben bu 7 parçayıda bir klasöre rar lı olarak indirdim sonrada açtım yani çıkardım.Bundan sonra bunu nasıl tncxp cd si yapacağım lutfen biri bunu bana tane tane anlatsın 2 yıldır tnc kullnıyodum servispek 3 u guncellemıyordu valla bu harıka oldubana nasıl cd yapcam guzelce anlatın aslanlar hadı bakam. lutfen.

merhaba gerçekten güzel bir modifiye olmuş ilk once bunu belrtmek isterim ilkide öylediydi zaten ama kafamı kurcalayan bir problem var onu paylaşmak istedim isinle

Please register to see this content.

kas. 2009 antivirüs trojen var diyor ve sıralanıp gidiyor bu şekilde :S

Edited by hadios

Eyvah Yakalandık! -_-

bir kere indirdiğiniz tncxp,sp3 değil.

CDSwitch.exe 1.CD'yi otomatik olarak çıkarıp 2.cd'yi takmanızı isteyen uygulamadır.Buna Kaspersky nasıl trojan diyor anlamadım.Bir de iyi deyip kullanıyorsunuz ya helal olsun.

selam öncelikle teşekkürler tncxpsp3 hazırlayan arkadaşlara...

herşey iyi güzel hoş da sadece benim pc de mi oluyor yoksa baskasında oluyor mu bilmiyorum mesajları okudum öyle bi sorunla karşılaşan görmedim

sorunum şu her pc kapat dediğimde windows ayarlarınızı kaydediyor bölümünde takılıp kalıyor bi 5 10 dk fln sonra windows kapatılıyorda da kalıor 2 3 dk sonra kapanıyor malum:)... nedendir bu? donanımsal birşey mi yoksa işletim sisteminden gelen bir hatamıdır? yada admin olarak açıyoruz ondan mıdır? çözemedim gitti :clapping:

teşekkürler

1 Aydır 30 40 Pc ye Kurdum Yarısından Fazlasında Aynı Sorunla Karşılaştım Çözüm Yokmu Acaba??

Birde Bu Tera Copy Yine Bütün Süstemlerde Kopyalamayı İnanılmaz Derecede Yavaşlatıyor Hepsinden Kaldırdım.

Raid Driver ları Mükemmel Olmuş Bir Sistem Topladım 2Tb Diski Raid İle 1Tb olarak Ayarladım Hiç Bir Cd ile Kurulmamıştı Mavi Ekran Veriyordu 3 Gün Uğraştım En Son Bu Cd yi İndirdim Sorun Hemen Çözüldü Çok Teşekkürler Tekrardan :dribble: