Jump to content

Hangi Alanda Çalışıyorsunuz?

BrightBlade
 Share

İşiniz nedir?  

22 members have voted

1. 1. Ne iş yapıyorsunuz?

• Öğrenci
      6
    • Kamu
      2
    • Özel Sektör
      14

Recommended Posts

Bilgisayar firmasında teknik serviscilik oynuyorum...harbiden yapılacağı kalmadı... MYO mezunuyum inşallah bu sene dgs den veya kpss den bir yerlere yerleşiriz de şimdiki işimizi hobi olarak yaparız.....

3 İşim var yangın sistemleri-bilgisayar teknik servisliği-ve marin işi yapıyorum(Marine:Teknelerin yatların elektroniksel akşamları ile uğraşıyorum [navigasyon-yön bulucu- hiz göstergeleri- lcd tvler- canak antenler-müzik sistemleri- radar-tv anteni] ve aklınıza gelebilcek bilimum seyler)

Bilgisayar teknik servisliği 3.sınıf öğrencisiyim ama 6 yaşından beri bilgisayar ile içli dışlıyım 1sene de bilgisayar şirketinde çalıştım bir ok sey öğrendim oradada donanımsal yoğun olmak üzere sorunlarınıza çözüm bulurum yazılımsal konudada iyiyimdir ama donanımdaki gibi çok çok pro değil

NE ÇOK İŞİM VAR DEME ALLAH'A ŞÜKÜR DAHA 18 YAŞINDAYIM BU KADAR SEY BİLİYORUM ALLAH HERKEZE DAHA FAZLASINI NASİP ETSİN :):)

ankaradanım uhe :) music center da abımlerın yanında surunuorum sattıgım her mal basına ( 50 ytl uzerı ) 100 knt alıorm :):) babamın yanında da surundugum oluo bazen k.ören muthayıtlık yapıor... :):) bu arada HER TURLU MUZİK ALETI TEMIN EDILIR KURSLARI WERILIR WE SES KAYIT STUDIOMUS WARDIR ozellıkle ROCKcular ... :: ...

Makine muhendisliği üçüncü sınıf talebesi...
bildim bileli 3sün be :)

vallahi makinadaki dersler çok zor bence ben be makinadayım ama termodur makina elemanlarıdır akışkanlardır vs vs tabiri caizse anamızı ağlattı