Jump to content

Kepek Sorununuz Varmı?

yilmazcoban

Recommended Posts

walla ben bugüne kadar bu önerdiğin ürün daihil tüm abartılan ürünleri kullandım bi şeye yaramadı. ama şu head&shoulders diye dehşet mucizevi bi şampuanı kullandıktan sonra hiç kepek kalmadı :) hem öle 6 yıkama felan değil ilk yıkamada etkili :( reklama bak beah :)

adını unuttum ama Bioxcin gibi bir ismi olmalıydı

özel uçakla abd den getirtdim (115 usd)

şaçlarda hiç görülmemiş rahatlık sağlıyor ve yağlanmayı engelliyor (3 ayda)

ama kepek sorunu için daha denemedim (bununda 6 aya süresi var

1 tüp takımı 3 ay gidiyor

Arkadaşlar kepek bir cilt hastalığıdır ve maalesef kroniktir. Yani uygun ilaç kullandığınız sürece kaybolur daha sonra yeniden ortaya çıkar. Yukarıda bahsi geçen bütün markaların içinde barındırdığı ilaç da Çinko'dur. En önemli etken de strestir.

• 2 ay sonra...
en iyi ilaç tabi ki de atalarımızın kullandığı

(Reklamlar)

............................

(Reklamlar Biter.... )

en iyi ilaç tabi ki de atalarımızın kullandığı:::::::

---Yeşil sabun

Arap sabunu en iyisi bence. Hiç saç bırakmadı kafamda kepekte gitti tabi :rolleyes2:

zetion dediğim eczanelerde satılıyor küçük bir şey 4.5 ytl galiba fiyatı ama kepek gider bit kalır o derece yani

Harikasın usta yha:D Bence bu sulardan kaynaklanıyor...(:

zetion dediğim eczanelerde satılıyor küçük bir şey 4.5 ytl galiba fiyatı ama kepek gider bit kalır o derece yani

Ben onu kullandım, harbiden işe yaramadı o. Birkaç gün sonra gine çıkıyor. Kafadan kafaya değişiyor heralde :(

Ben La Roche Posay KERIUM kullandım ilk kullanmada etkisini gösterdi ben her şampuanı kullandım kepek sorunumu çözmedi ama bu KERIUM kepeğe karşı etkili oldu yalnız biraz pahalı ve her eczanelerde bulunmuyor genelde Kozmetik ürünleri satan eczanelerde bulunuyor en son aldığımda 29.500 Ytl idi tavsiye ederim

walla ben bugüne kadar bu önerdiğin ürün daihil tüm abartılan ürünleri kullandım bi şeye yaramadı. ama şu head&shoulders diye dehşet mucizevi bi şampuanı kullandıktan sonra hiç kepek kalmadı :( hem öle 6 yıkama felan değil ilk yıkamada etkili :( reklama bak beah :D

Aynen katılıyorum.. İlk yıkamada gözle görülür bir kepek azalması oldu..

İkinci yıkamada kepekten eser kalmadı.. 750 ml 'si 10 YTL civarında... Kesinlikle değer..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...