Jump to content

Windows 7 Milestone (önsürüm)

asmahan

Recommended Posts

Türkçe değil ki bu.Galiba ingilizce bile değil.:clapping:

windows 7 ingilizce site hintçe sanırım

windows 7 ingilizce site hintçe sanırım

windows 7 daha beta aşamasında ancak ingilizce yayınlanır zaten 2009 da tam sürümü çıkacakmış

abi 89 part ta indir indir bitmez ya. hem çift katman dvdye mi bluray'e mi yazdırıcaz?

haklısın sanırım her part 100 mb civarı hesabın doğru 9 gb da denk geliyor nerdeyse sanırım çift katmanlı dvd ye yazdırmak gerekir

Ilk Parti Indirdim bir baktim icinde Vistadaki versiyonlar var vede 32 ve 64 bit sürümler var gibi görünüyor. dogrumu bilmiyorum ama bunu indirecegim arkadaslar. Benim icin problem degil fakat bunu Cift katmanli CD yede yazdirmak mümkün degil cift katmanli CD lerde tam olarak 9 gb degildir. Üstünde 8.5 Gb yaziyor ve yazma islemine gecince bile bu alan dahada azaliyor. Sanirim sadece bluray yazilir bu ama bendede bluray yazici yok bakalim nsail deneyecegiz. hele hayirlisi indirmeye bir baslayalim bakalim ne cikacak ardindan..................?????

dil ibranice(hebrew) muhtamelen israil sitesi. 2 gün önce görseydim çevirtirdim :rolleyes:

İndirip deneyen varsa yorumları alalım arkadaşlar.

beta ibaresini kaldır istersen hala milestone...

edit: burdada detaylı bilgiler ve screenshotlar var ingilizce kaynak

Please register to see this content.

çok güzel bi kaynak vermişsin arkadaşım teşekkürler

Arkadaslar bosuna indirmeyin bu Windows Vistanin tüm sürümlerini iceren bir dosya. Ayrica 87 ci part yok. Dikkatinize....

87.part silinmiş 10 gb vista gördünmü indirdin mi ki iftira atıyosun

ibranice bilen varsa sorabilirmi :rolleyes:

87. part yerinde ayrıca sen hiç 10 gb vista gördünmü indirdin mi ki iftira atıyosun

Evet Indirdim Arkadas Hem bu tek CD lik bir iso degil öncelikle Iki cd lik bir iso dan olusuyor. Ikinci Iso dosyasi cikmiyor hata veriyor 87 ci part olmadigindan ama sana ilk cd nin icerigini ve yüklenme ile ilgili fotograflarida upload ettim. Bakabilirsiniz. kontrol edersen 87 ci partin olmadigini sende göreceksin

istersen. Bosu bosuna o kadar parti indirdim...

Resimler assagidaki linklerde indirdigime dair. Baskada ayrinti istersen yollarim....

umarim inandirici olmustur

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...