Jump to content

Hayalindeki Araba

brs06

Recommended Posts

Evet arkadaslar sımdıye kadar hayalınızdekı otomobil otobüs vs. yanı aklınızın en guzel yerınde duran hayal ettıgınz arac nedır ? Madem sordum bastan ben soyleyeyim :rolleyes: SUZIKI CARRY mını munibis :D 2003 modelının ustunde olanlar ve BMW 3 serisinde ise 85- ile 90 model arası arkadaslar peki sizin ? ?

FordMustang.jpg

:rolleyes: istediğim tek araba bu.... bende var siena :D

abı amcamda da sıena war ya araba dehset kacıo --99 model klıma falanda var 1,6 ama arabanın massalahı war amcam bı ıkı susleyelım falan dedı en fazla celık jant geldı aklıma dıs modıfıye yakısmıo arabaya ama demı ?

abı amcamda da sıena war ya araba dehset kacıo --99 model klıma falanda var 1,6 ama arabanın massalahı war amcam bı ıkı susleyelım falan dedı en fazla celık jant geldı aklıma dıs modıfıye yakısmıo arabaya ama demı ?

modifiye konusunda fazla secenek yok :rolleyes: ama yakıtı konsuunda tek gecerim... alıcaksanız kesinlikle gözü kapalı alın derim (fabia) içinde gecerli. ama parcaları pahalı :D fiat alırım Ebedi.. parcası ucuz. zaten Bindiğim 3-4 sene Sonra satıyoruz...(aile KArarı) bu yüzden bence. siena bagajı büyük Ses Sisteminde Sınır yok :D hıza Gelince. Gecen gün 140km hızdan 230 ytl (15gün içinde ödediğim için) 177 ytl Ödedim..

Shelby_logo.gif

Mustang Fordda değil Shelby'de güzeldir. Shelby Mustang GT350 bir mustangın ulaşabileceği en yüksek tork ve performansa ulaştırmıştır.

ITEM_6-B-2_1967_MUSTANG_SHELBY_GT-350_acapulco_blue_metallic_.jpg

Gt%20350%20Shelby%20rear.jpg

1967%20Shelby%20dash.jpg

GT%20350%20Engine.jpg

Tabi benimde hayalimi bir shelby mustang modifiyesi süslemekte..

2008 Ford Shelby GT500KR

Shelby_GT500KR_at_NYIAS.jpg

Çok bişey değil 80000 dolar ve sınırlı sayıda ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...