Jump to content

Bu Vİdeo Olay Yaratti

isoforzabjk

Recommended Posts

Bu "cep telefonu deneyi" bilim dünyasını karıştırdı... Cep telefonun tümor ve kansere neden olmasının tartışıldığı son günlerde büyük bir tartışma başladı. İçinde mısır tanelerinin bulunduğu kabın yanına bir cep telefonu konuyor. Cep talafonu çalmaya başlayınca, mısır taneleri de patlamaya başlıyor. İnsanın inanmakta zorlandığı bu görüntüler bilim dünyasında da büyük yankı uyandırdı. Şimdi görüntülerin gerçek olup olmadığı tarışılıyor.GERÇEKTEN ÇOK İLGİNÇ

http://video.eksenim.mynet.com/erayege95/Cep_Telefonu_Etkisiyle_Misirlar_Patliyor/145637/

Enteresan mısır patlatma makinası...Bilim dünyası bu video ile yankılanacaksa hiçbirşey bilmiyor demektir.Şu kadar var ki, bazı bilim adamları çıkıp cep telefonu kullanmanın bir gün yasaklanacağını söylüyorlar.

valla ben haberi okuduktan sonra deneyimi yaptım ama patlamadı mısırlar hayallerim yıkıldı.bilimsel bir deney yapacağım diye ama hevesim kursağımda kaldı bayada çaldırdım olmuyo arkadaşlar.

Akıl var mantık var bir mikro dalga fırın mısır patlatabilmek için 1kw civarında güce ihtiyaç duyuyor, cep telefonu 0,005wattlık piliyle sinirden mi patlatacak mısırı :)

Buda haberin devamı :

İnternet dünyasında büyük bir infial yaratan görüntülerin bir ABD şirketinin reklamı olduğu ortaya çıktı. Bluetooth ve kulaklık üreten şirketin videoyu cep telefonunun kulaklıkla kullanılmasına dikkat çekmek için koyduğu belirtildi.

Onu bilmem ama aliminyum folyonun alev aldığı doğru...

Tartışıyorlar 8 yıldır! Kendiniz deneyin. Bir teflon tavanın içerisine (ortalık yanmasın diye) aluminyum folyo serin içerisine fırça ile benzin sürün ve folyoyu buruşturup top haline getirin ve yanına cep telefonunu koyun (10 cm yeterli) sonra cep tel. durmadan arayın ve bekleyin. Eğer folyo alev alıyorsa cep tel. kanser yapar.... bla bla bla vs. vs. denemesi bedava :)

FAKE BUNLAR INANMAYIN...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...