Jump to content

Bilgisayara Hiçbir Program Yükleyemiyorum

yilmaz02

Recommended Posts

adszhf5.jpg[size="3"]arkadaşlar bilgisayara herhangi bir program yüklemeye çalıştığımda herzaman bu tür hatalar veriyor.cd den bilgisayarın kendisinden flaşh disktten nerden yüklemeye çalışsam aynı hatalar.bilgisayara format atmama rağmen düzelmedi.tncxpsp3 kurulu şimdi ondada aynı hatalar verdi.ama anlayamadığım bilgisayara format attım güncellemeleri aldım hiçbir eksik olmamasına rağmen bu hatayı tekrarladı.vista kurdum ondada aynı hatayı verdi.ne yapacağım yardımlarınızı bekliyorum.[/size]

Kurulum dosyaların arızalı verdiği hatada dediği gibi

sadece nero değil bütün programlarda yapıyor.ve evimde bilgisayarımla aynı özellikte olan başka bilgisayar var onda deniyorum ona yüklüyor.okuldaki bilgisayarlara bugün bendeki programları yükledim onlarda sorun olmadı direk yükledi.

bu adres belki sana yardımcı olabilir

Please register to see this content.

okumuştum bunu sağol ancak cd den yüklemiyorum.ram 1 cg yani hata oda değil.katılımsız officeyi yükledim sorun çıkmadı.neroyuda katılımsız olarak yükledim ondada sorun olmamıştı ancak normal yüklemelerde bu sorun çıkıyor.

düz sp2 ile denemedim ama vistayı yükledim ondada aynı sorunu verdi.inan hiçbişey anlamadım.

Windows Installer 3.0 yükle dene, aşağıdaki adresten indirebilirsin. Yada ayrıca kur dosyasını /s komutu ile çalıştırarak dene.

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=5FBC5470-B259-4733-A914-A956122E08E8&displaylang=en[/CODE]

Windows Installer 3.0 yükle dene, aşağıdaki adresten indirebilirsin. Yada ayrıca kur dosyasını /s komutu ile çalıştırarak dene.

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=5FBC5470-B259-4733-A914-A956122E08E8&displaylang=en[/CODE]

indirdim yüklemeye çalıştım ama kur bu sistemin Servis Pack sürümünün uyguladığınız yükseltmeden yeni olduğunu algıladı.bu güncelleştirmenin yüklenmesine gerek yok diyor.

PC 'de çalışan herhangi bir program, script block, inject block, buna benzer program varsa kurulumu engeliyebilir.

yok bilgisayara yeni format atıp tüm güncellemeleri yüklemeden önce ve yükledikten sonra denedim yüklemedi.officeyi yükleyememiştim.katılımsızı vardı onu yükledim bi sorun çıkmadı.neronun katılımsız olanı denedim yükledi ama tam sürümleri birtürlü yükleyemiyorum.

yok bilgisayara yeni format atıp tüm güncellemeleri yüklemeden önce ve yükledikten sonra denedim yüklemedi.officeyi yükleyememiştim.katılımsızı vardı onu yükledim bi sorun çıkmadı.neronun katılımsız olanı denedim yükledi ama tam sürümleri birtürlü yükleyemiyorum.

Bir bat dosyası yap içine aşağıdaki gibi yaz 'Setup' metnini ellindeki dosyalara göre düzenle ve kur dosyasının bulunduğu klasöre koy ve çalıştır.

@Setup.exe /s[/CODE]

Bir bat dosyası yap içine aşağıdaki gibi yaz 'Setup' metnini ellindeki dosyalara göre düzenle ve kur dosyasının bulunduğu klasöre koy ve çalıştır.

@Setup.exe /s[/CODE]

bat dosyası yapmasını bilmiyorumki :(

Tamam... Aşağıdaki dosyayı indir ve not defteri ile aç demin dediğim gibi yap.

http://rapidshare.com/files/123575461/setup.bat.html[/CODE]

çok sağol ama yapamadım zannedersem tam olarak anlamadım yani indirdim kurulum klasörüne attım lakin yapamadım galiba.

SP2li XP Pro da böyle bir sorun oluyor muydu?

Bir de normal XP SP2li CD ile format atarak dene bakalım.

Herhangibir hizmeti devredışı bıraktın mı?Windows Installer hizmetini durdurup yeniden başlatmayı deneyebilirsin.

Bilgisayarının yedeğini al ve sonra D--E gibi bölümleri sil ve xp cd si ile C yi formatla ve tekrar partlara ayır ve sistemi yükle .. Tahminimce disklerindeki sistem volume dosyaları virüs yüzünden hasar görmüş ve her yeni sistemde aynı hatayı veriyor..Tek çözüm bu gibi görünüyor...

bu işlemleri nasıl yapacam diye yardım istersen aşama aşama burda anlatırım bi kağıda yazar uygularsın...

Daha önce başıma gelmişti ve böle hallettim..

SP2li XP Pro da böyle bir sorun oluyor muydu?

Bir de normal XP SP2li CD ile format atarak dene bakalım.

Herhangibir hizmeti devredışı bıraktın mı?Windows Installer hizmetini durdurup yeniden başlatmayı deneyebilirsin.

Bilgisayarının yedeğini al ve sonra D--E gibi bölümleri sil ve xp cd si ile C yi formatla ve tekrar partlara ayır ve sistemi yükle .. Tahminimce disklerindeki sistem volume dosyaları virüs yüzünden hasar görmüş ve her yeni sistemde aynı hatayı veriyor..Tek çözüm bu gibi görünüyor...

bu işlemleri nasıl yapacam diye yardım istersen aşama aşama burda anlatırım bi kağıda yazar uygularsın...

sp2 de sorun yoktu sp3 te çıktı.olmazsa xp sp2 yükleyeceğim birde öyle deneyeceğim. windows ınstaller hizmetini devre dışı bırakmadım zaten bi yere kadar yüklemeyi yapıyor.

ilk tahminim D veya E de virüs olmasıydı ama bikaç tane antivirüs programıyla tarattım bişey çıkmadı.en iyisi yedeğini alıp bi deneyeyim.ne yapayım en son çare.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...