Jump to content
Sign in to follow this  
ByChilavert

Makay Multiboot V7

Recommended Posts

goldfather1, 2 saat önce yazdı:

By Chilaver thocam multibootu deneme fırsatım oldu ...ekran geliyor ama sistem iso içeriklerine ulaşamıyor..önyükleme başarısız oluyor ne yapmam lazım acaba...

BiOS'ta secure boot Enable ise izin vermeyebilir. Onu Disable yapıp tekrar denermisin.

...Link...

Edited by ByChilavert

hocam maalesef aynı sadece sistem kurulumu değil hiçbir iso ya erişemiyor...önceki versiyonlarda böyle olmamışdı

Nasıl bir hata alıyorsun ekran görüntüsü atarmısın paylaşmadan önce bir çok pc ye kurdum paylaştıktan sonrada kurmaya devam ediyorum hiç hata almadım. En çok karşılaştığım Secure boot  hatası onun dışında sorunsuz kurulum yapıyorum. Kurmak istediğin pc nin bios ayarlarını deneme yanılma ile test yaparak çözebilirsin.

ekran görüntüsü şu anda atamıyorum ama şöyle anlatayım menü list okumuyor....multiboot tools BOOTİCE EXE Dosyanın MD5 DEĞERİ HATALI...USB hazırlama aşamasında böyle bir yazı çıktı hocam...bekliyorum...demişdim ilkzaman sonra başka yerden indirip öyle flaşı formatlayabildim ondan olabilir mi acaba

goldfather1, 5 dakika önce yazdı:

ekran görüntüsü şu anda atamıyorum ama şöyle anlatayım menü list okumuyor....multiboot tools BOOTİCE EXE Dosyanın MD5 DEĞERİ HATALI...USB hazırlama aşamasında böyle bir yazı çıktı hocam...bekliyorum...demişdim ilkzaman sonra başka yerden indirip öyle flaşı formatlayabildim ondan olabilir mi acaba

FiraDisk Multiboot Boş Hali

http://www.tnctr.com/applications/core/interface/file/attachment.php?id=145

boş halini indirip içindeki bootice dosyası ile indirdiğin multiboot dosyasındaki bootice dosyası ile değiştirebilirsin

hocam gönderdiğin dosyalarla win10 kuruluma geçiyor...win7 de sıkıntı yok. yalnız hiren ve acronis çalışmadı nedense.

ilginize teşekkürlerimle ...

goldfather1, 2 saat önce yazdı:

hocam gönderdiğin dosyalarla win10 kuruluma geçiyor...win7 de sıkıntı yok. yalnız hiren ve acronis çalışmadı nedense.

ilginize teşekkürlerimle ...

Nasıl bir hata veriyor ona göre bakayım.