Jump to content

Antiviüs Kullanmayan Varmı? :d

Mytolocia

Recommended Posts

Aranızda Antivirüs programı kullanmayan varmı(Ad-Aware gibi ufak yazılımlardan bahsetmiyorum)

Ben Artık kullanmıyorum 3 4 Aydır sapasağlam kullanıyorum antivirüssüz Olayı çözdüm

Bi Program Arıyosann Tnctr den ara, Orda yoqsa sağlam linkini bul araştır , Torrent sitelerine bulaş ma denenmişlerini kullan, indireceğin dosyayı indirmeden önce yorumaları oku bu kdar ve kat kat fazla performans gayet güzel bi pc oldu :vava: (Sistem Özelliklerim Zaten ii ama açgözlülük işte naparsın :D )

Beyler Oltaya Gelmeyin Antivirüs ü Olmayan Kişileri Tespit Edip Bilgisayarlarına Giricek Arkadaş

:clapping:

Şaka Bir Yana Bende Bu Aralar Kullanmıyorum Antivirüs Performans ta Azda Olsa Bir Etkisi Oluyor Ama Herşeyide Güvenip Açmıyoruz.

ben deep freeze kullanıyorum böylesi daha güvenli :clapping::)

Deepfrezee yi kullanıyorsun bilgisyara birşey yüklemek istediğinde deepfreeze yi açmak zorundasın actıgın zaman yükleyeceğin programda internetten inmişşse ne olucak :

Deepfrezee yi kullanıyorsun bilgisyara birşey yüklemek istediğinde deepfreeze yi açmak zorundasın actıgın zaman yükleyeceğin programda internetten inmişşse ne olucak :

Deep Freeze Dinlemeyen Virüslerde var dimi :clapping:

Ben de yaklaşık 3 aydır antivirus kullanmıyorum. Bilgisayar antivirus olmadan gerçekten çok stabil çalışıyor.

Antivirus ün her adımımı izlemesi ve her adımı 2 kat yavaşlatması beni gerçekten çok sinir ediyordu.

Şunu da temin edebilirim ki hiç virus felan bulaşmadı pc ye. (bir kere bulaştı onu da kendim temizledim.)

Öyle antivirus + firewall + antispy felan hiç gerek yok böyle şeylerle bilgisayarı kasmaya.

Microsoft ürünü ise mutlak sürede kullanırım. Full güvenlik güncellemesi yapılmış XP 1 saat içinde hacklendi. XP'ye güvenipte antivirüsü kurmamam söz konusu bile olamaz. 1 milyondan fazla zararlı içerik yazılmış XP ve Vista için, nasıl güvenirim XP'ye ve Vistaya???

teknikerim ev kullanıcısı için firewall greksiz gerçekten hem netinizi hem pcnizi kasar fbı ajanı veya banka değilseniz firewalla çokta gerek yok antiviruste güzvenilir sitelere giriyosanız internettte araştırmacı kimliğiniz yoksa fazla oda olmaya bilir ama her gun yeni siteler bulmak ve sağdan soldan yujkleme yapan biri için antivirus şartt....

Microsoft ürünü ise mutlak sürede kullanırım. Full güvenlik güncellemesi yapılmış XP 1 saat içinde hacklendi. XP'ye güvenipte antivirüsü kurmamam söz konusu bile olamaz. 1 milyondan fazla zararlı içerik yazılmış XP ve Vista için, nasıl güvenirim XP'ye ve Vistaya???

Kesinlikle katılıyorum arkadaşa. O kadar sesszi sakıin çalışan ve bulaşanlar var ki? elle silme meselesine gelince ben totalcmd kullanıyorum özel ünlemli dosyaları bende elimle siliyorum ama nodsuz yada antivirsiz pc düşünemiyorum. Hız konusunda da zaten virüs trojen zaten yer yer yavaşlatıyor..

Bence... :clapping:

Su uyur düşman uyumaz demişler, nerden virüs çıkacağı belli olmaz, bazı bilgisayar dergilerinde bile çıktığı olmuştu zamanında. Ayrıca herkes böyle düşünür virüs programı kullanmaz heryeri virüs kaplar.

bende antivirus ve firewall kullanmıyordum kasıyor diye bilgisayarı hatımdan da memnundum toz pembe günler :D performans falan taaki hardiskimin D sürücüsünde ben beyaz hackerım bilgisayarınızda güvenlik açığı var v.s şeklinde notu bulana kadar özelinizi korumak istiyorsanız firewall şart dosyalarınızı kaybetmek istemiyorsanız antivirus şart

ANTİVİRÜS NE DEMEK...?YENİRMİ İÇİLİRMİ ?7-8 YILDIR PC KULLANIYORUM İŞİM OLMADI HİÇ.AYDA YILDA BİR TROJEN UĞRUYOR ONUDA FORMATLA HALLEDİYORUM.ZATEN HAFTADA BİR FORMAT ATIYORUM.DAHA DOĞRUSU (DUM)ACRONİSİN CDLİ VERSİYONUNDAN ALIN TÜM PROGRAMLARIN KURULU OLDUĞU İMAJI 5 DAKİKADA FORMATLANMIŞ SIFIR BİLGİSAYAR.HATTA 3-5 FARLI WİNDOWSUN (ULTİMATE-TNCTR-PERFECT-VİSTA) HANGİSİNİ KULLANMAK İSTİYORSANIZ 5 DAKİKADA HAZIR.

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

yuklemeler için ayrı bir hdd bolumu olayı cozer ancak suda warkı arkadasların dediqi gibi deepfree dinlemeyn viruslerde war!

sunu diebilirimki !

anti virussüz Pc Doktorsuz hastaneye Benzer.. :)

• 1 ay sonra...
anti virussüz Pc Doktorsuz hastaneye Benzer.. :D

antivirüssüz pc değil de antivirüssüz windows diyelim.Antivirüssüz windows kalkansız askere benzer :S ya da neye benzetirseniz :rolleyes2:

Ben internetten indirdiğim içerik ve programları sanal makinada kullanıp kontrolden geçirdikten sonra gerçek makinada kullanıyorum.Gerçek makinamda antivirüs kullanmıyorum deep freeze kullanıyorum bence bu şekilde hem güvenli hemde performans kaybı yaşanmıyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...