Jump to content

Arkadaşlar Bir Site Açarken Bu Uyarı Geldi

botett

Recommended Posts

Spyware Bulaşmış Malesef Sana Zaten Tuzak Olarak Tamam İptal Seçeneği Sunuyor Kabul Edersen Sistemine Yüklüyor Zararlı Yazılımı Spybot Search & Destory İle Sistemini Taratırsan Sorunun Düzelicektir Büyük İhtimalle Programı Kurduktan Sonra Güncellemeyi Unutma Programı İndirmek İçin Aşşağıdaki Başlığa Gidebilirsin.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=48366&hl=destory[/CODE]

[/center]

Virüs Yemiş Pc HiçBir Virüs Programı Temizlemiyor Yedeğin Varsa Yada Format Atarsan Düzelicektir.Kardeşim Bu Hatanın Benzerini C -ye Girmeye çalışırkende AlıcaksınDır Bu Virüsü yeni Saldılar Ortaya Dikkat Edin % Bilmem Kaçı Sitelerin Bunları Atıyor Pc lere..Kolaygelsin...

Yanlış hatırlamıyor isem Virus Blaster adlı bir trojan. Spybot serach&destroy tam olarak temizleyemiyor. Önemli dosyalarının yedeği varsa bi format at. yoksa superantispyware, spyware terminator ve a-squared ile tarattır.

bana da bi kere bulaşmıştı herhangi diske girmeye çalışsam hata veriyodu spyware doctor ile tarattım oldu ama bi daha bulaştı o da anti-virüs xp diye bi program kurmuş (size de bu virüs bulaşırsa C:\Program Files deki ppc ile veya ona benzer bi adla başlayan klasör var onu silin içindeki uninstall.exe yi bile çalıştırsanız hiç bişey olmuyor ben format atıım) bu tür virüsleri crack veren siteler PC ye sokabilir

Girmis oldugunuz sitenin reklam mahiyetinde anlastigi bir software yani antivirus programini indirip yuklemeniz icin acilan bir popup penceresi sag ust kosesinden kapatin olsun bitsin,

Bazi arkadaslar abartmislar yok virus bulasti iflah olmaz format falan.. Alakasi yok.

Iptal dediyseniz veya acilan pencereyi kapattiysaniz birseyde yuklenmemistir.

Bu tur popup pencerelerle karsilasmamak icin:

Iyi bir antivirus ve popup blocker kullanin. (bircok browser zaten popup blocker ile geliyor extra olarak google toolbar ekliyebilirsiniz)

Firefox kullanmanizi ve "NoScript " ve "Adblock Plus" eklentilerini eklemenizi tavsiye ederim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...