Jump to content

Skystar2 Için Dvbdream 1.4i Tr.sessiz Kurulum

forjest

Recommended Posts

__ Selamlar arkadaşlar Skystar2 Dijital Tv kartının Driverlarını yükledikten sonra Upload ettiğim Dvbdream1.4'ü

Kurun ayarları yapılmış ve Güncel kanal listesi full,Şifreler plug,softcam ve Biss keyleri tümü Entegredir

Sessiz kurulumdur . Kumanda winlirc kurulu değil ise şayet Dvbdream kurulu olan klasörün içinde Simgesini

Görürsünüz bunun çift tıklayın ve kumanda kurulsun problem olursa eğer yazarsanız sevinirim Saygılarımla

Güle güle Kullanın !

İndirme Linki : http://rapidshare.com/files/128982635/DVBDREAM_1.4i_byforjest.exe.html

_ lumedi selamlar iyi geceler ben en son Klite kodek paketini kurmanı öneririm K-Lite Codec Pack 4.0.0

Fakat kurulumunda ilerlerken boşluk olan kutucuklardan Gabest filtlerini seçmeni öneririm kurulumda açılan

sayfanın boş kutucuklarından Gabest olan seçeneklerin tümünü doldur ben resim ekledim birde hazırladığım

Bir bak örnekten saygılarımla ..

sshot1ov6.png

• 4 hafta sonra ...

Combined-Community-Codec-Pack-2008 isimli codec packide kullanabilirsin.egerki mkv formatlı filmlerde izliosan bu codec pack birebir iidir.katılımsız kurulumu yoluyorum.umarım ihtiyaclarınızı karsılar... :)

Please register to see this content.

• 4 hafta sonra ...

Değerli "xekeru"kardeşim Combined-Community-Codec-Pack-2008'i sessiz kurulum parametresini düzenledim

Bakmak istersen buyur kardeşim sağolsın çok işime yaradı gerçektende saygılarımla

Download

http://rapidshare.com/files/141562820/Combined-Community-Codec-Pack-2008-01-24by_forjest_.exe.html

eline sağlık güzel paylaşım.

elimde inca dig tv kartı var. vista yüklü ve dvb dream tv programı kullanıyorum. türksat taki şifgreli kanalları nasıl açabilirim. bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

kap_tan75 Değerli kardeşim merhabalar Turksat uydusu içinde şifreli kanallar için bir çözüm bulamadım şimdiye

kadar çok üzgünüm nedenini'de bilmiyorum yok yani piyasada kap_tan75 Saygılarımla hayırlı ramazanlar şimdiden

kap_tan75 Değerli kardeşim merhabalar Turksat uydusu içinde şifreli kanallar için bir çözüm bulamadım şimdiye

kadar çok üzgünüm nedenini'de bilmiyorum yok yani piyasada kap_tan75 Saygılarımla hayırlı ramazanlar şimdiden

ilgine teşekkürler.

herkese hayırlı Ramazanlar.

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Dvbdream1.4 denemeyi isterdim fakat bir sorunum war yardımcı olursanıuz çok sevinirim tv kartımın kurulumunu doğru yaptığıma inanıyorum fakat no signal diyor yardımcı bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim...

• 2 hafta sonra ...

kardes selam...dvb dream 1.4i kullanacaksan cyberlink powerdvd 7 ultra deluxe şiddetle öneririm.daha iyisini görmedim....ancak bir codec bu kadar harika ve dvb dream la bu kadar sorunsuz çalışır.üstelik sorunsuz hd(h264) izlemen için başka bir şeye ihtiyacında yok

• 1 yıl yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...