Jump to content

Repackager V9.0 Full Katılımsız

YAMANER
 Share

Recommended Posts

Repackager AdminStudio Enterprise Edition 8.6 Retail Full Katılımsız

95128950iz6.jpg

90509686wj8.png

KaTılımsız Kurulum Hazırlamak İçin Kullanılan Programdır.Vistaylada Uyumlu Olup Ayrıca Son versiondur...

97s5mbmww2hwf8z5oj3g.gifFull KaTılımsız 57.13 MB

http://www.eufiles.com/tr/file/9864/TEAM-YAMANER-SiNOPE-TEAM-rar.html[/CODE]

97s5mbmww2hwf8z5oj3g.gif[b]Mirror Full KaTılımsız[/b]

[CODE]http://rapidshare.com/files/133274876/team-forumser.rar.html[/CODE]

[color=#FF0000][b]Mirror LinK ALINTIDIR[/b][/color]

[b]DaTe:[/b] [color=#0000FF][b]24-Ağustos-2008-Pazar[/b][/color]

[color=#FF0000][b]eufiles-DeN-Dosya-Nasıl-İndirilir.?[/b][/color]

[CODE]http://img371.imageshack.us/my.php?image=anlatmzb2.swf[/CODE]

[color=#8B0000][b]ÖnemLi Okuyunuz Lütfen:[/b][/color]

[color=#0000FF][b]Tarafımızca Hazırlanmış olup Bu Bir Team Çalışmasıdır.Baktık Herkes Vistayla Uyumlu Katılımsız Versionunu Arıyor Bizde İhtiyaç Giderilsin Diye Hazırlayıp Halkın Kullanımına Açtık Kullandıkça Bizleri Hatırlayınız Dağıtımı Serbestir Nekadar Çok Uzağa Ulasıp Kullanılırsa Bizim İçin Okadar İYi Niye Derseniz Amacımız Kullanmayan ve Öğrenmeyen Kalmasın...Lisans ve Sürüm Bilgisini Göremezsiniz Çünkü Program Öyle Aktif Edilmiştir. Birtek Kurulu Olduğu KLasördeki Exe Dosyasında Yazmaktadır Sürüm Bilgisi.İyi Günlerde Kullanınız...[/b][/color]

Edited by YAMANER

YAMANER paylaşım için teşekkürler fakat benim şansızlığım mı diyeyyim pek beceriksizde değilim ama indiremedim burdan sana veya indiren arkadaşlara bir zahmet rapidshare ye veya farklı bir yere upload edebilirler mi acaba mümkün mü?

YAMANER paylaşım için teşekkürler fakat benim şansızlığım mı diyeyyim pek beceriksizde değilim ama indiremedim burdan sana veya indiren arkadaşlara bir zahmet rapidshare ye veya farklı bir yere upload edebilirler mi acaba mümkün mü?

Bunu izle ve Normal Internet Explorer İndir Firefoxla indirememe sıkıntısı çekebilirsiniz Kolaygelsin...

eufiles-DeN-Dosya-Nasıl-İndirilir.?

http://img371.imageshack.us/my.php?image=anlatmzb2.swf[/CODE]

hımmm internet browseri olarak genelde mozilla kullanırım sağolasın internet explorer ile deneyince oldu.

Ama bu bence çok büyük bir eksik neden düzeltilmiyor acaba.????

Internet Explorer - i Kullanderim Downloadlar için Mozillanın çok Kısıtlaması var Hiç sevmeyiz Hiçte Kullanmayız Mozillayı Kimseyede Tavsiye Etmeyiz...Kesintisiz İnternetin niğmetlerinden Yararlanamk istiyorsan Internet Explorer 7 Kullanın Kardeşim...

• 2 ay sonra...
  • 5 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

Repackager v9.0 Full Katılımsız

readme2sl1.jpg

readme1zg6.jpg

KaTılımsız Kurulum Hazırlamak İçin Kullanılan Ünlü Bir Programdır.Vistaylada Uyumlu Olup Ayrıca Son versiondur...Windows-All-Tüm Versiyonda Çalışır...

download1sq5.pngFull KaTılımsız 74.3 MB

http://superuploader.net/e52d81215583-TEAM-YAMANER-SiNOPE-TEAM-rar.html[/CODE]

[b]DaTe:[/b] [color=#0000FF][b]2-Aralık-2008-Salı[/b][/color] [color=#FF0000][b]Güncellendi...[/b][/color]

Edited by YAMANER

• 2 hafta sonra ...

Repackager katılımsız kurulum için ideal programlar biri.

Hazırladığım programlar gayet başarılı.. Fakat Sağ tuş menüsüne ekleme yapan programlar, shell özelliği olanlar, problem çıkartıyor. Registry kayıtlarını ekleyemiyor. Deneyenler olumlu sonuç alanlar yazabilirse memnun olurum.

Problem çıkartan proğramlar: True Launch Bar, Du Meter, AcdSee, Winamp vs.

Sitede mevcut programları bulabiliyorum. düzgün de çalışıyor. Marifet ben kendim hazırlayayım..

Repackager katılımsız kurulum için ideal programlar biri.

Hazırladığım programlar gayet başarılı.. Fakat Sağ tuş menüsüne ekleme yapan programlar, shell özelliği olanlar, problem çıkartıyor. Registry kayıtlarını ekleyemiyor. Deneyenler olumlu sonuç alanlar yazabilirse memnun olurum.

Problem çıkartan proğramlar: True Launch Bar, Du Meter, AcdSee, Winamp vs.

Sitede mevcut programları bulabiliyorum. düzgün de çalışıyor. Marifet ben kendim hazırlayayım..

Bu Dedikleriniz İçin Registery İyi Temizlemeniz Gerekiyor iyi Temizlerseniz Bu Sorunlar Olmaz Fakat iyi Temizlemekte Tecrübeyle Sabit Oluyor :)

• 1 ay sonra...

Repackager ile oluşturduğum .msi veya .exe uzantılı programları kurduğumda sistemde önceden bu program kurulu olmadığı (kaldırdığım) halde program ekle kaldır da 2 tane kurulu görülüyor bunu engellemenin yolu varmıdır tşk.

Please register to see this content.

Edited by asgwen

Repackager ile oluşturduğum .msi veya .exe uzantılı programları kurduğumda sistemde önceden bu program kurulu olmadığı (kaldırdığım) halde program ekle kaldır da 2 tane kurulu görülüyor bunu engellemenin yolu varmıdır tşk.

Please register to see this content.

Dosya Atıklarına Regedit Atıklarına Çok Dikkat Etmeniz Gerek Gereksiz Olan Şeyleri Silmeniz Gerekir...

Birkaç resim ve Birkaç Örnek:

0402fs2.jpg

0403kc0.jpg

DisplayName=RamCleaner
UninstallString=C:\Program Files\RamCleaner\Uninstall.exe
InstallLocation=C:\Program Files\RamCleaner
DisplayVersion=6.9.5
DisplayIcon=C:\Program Files\RamCleaner\RamCleaner,0
Publisher=Benutec Software, INC
HelpLink=http://www.benutec.com
[email protected][/CODE]

Hatasız Olarak yapmak istiyorsanız Bu Katılımsız İşini Repackager ile Temiz Bir Sistemde Yapmanız Gerekli Yoksa Bu gibi Hatalar çok Sık Meydana Çıkar bunun Başlıca Sebepleri Regedit girişlerinin çift Girilmesi ve Silinmeyen Çöp Dosyalardır...İnşallah Videolu Bir Anlatım Hazırlarsak Buraya Paylaşarız Şimdilik Kolaygelsin...

Hazırladığınız program ve paylaşımınız için teşekkür ederim. Daha önce repackager i kullanmak için komple admin studio yu yüklemem gerekiyordu ve hard diske kullanmadığım birçok ek program ile birlikte geldiği için acayip yer işgal ediyordu. Bu yüzden çok faydalı oldu. Teşekkürler...

EMCO MSI Package Builder daha hatasız yapıyor fakat full sürümünü bulamadım bilen-bulabilen arkadaş varsa buraya link koysun katılımsız program yapmak için çok faydalı olacak hepimize tşk...

Edited by asgwen

Program Gayet Sorunsuz Ve Guzel Bir Sekilde Calisiyor. Fakat Acrobat Reader 9 Programini Build Yaptigimda 18 Tane Warning Uyarisi veriyor. Olusturdugum MSI dosyasini exe'ye donusturup kurdugumda ise yuklerken bir dosya yukleme hatasi veriyor. Isin icinden bir turlu cikamadim. Yaptigim bir cok katilimsiz programda herhangi bir problem cekmedim. Acrobat Reader Haric. Islemleri temiz bir sanal sistemde yapiyorum. Yardimlarinizi bekliyorum.

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...