Jump to content

Osman Yağmurdereli Vefat Etti..

battlecry

Recommended Posts

Kederli günler yaşıyoruz son zamanlarda maalesef. Türk halkının bu acı sınavlarından umutla ayrılması dileğiyle. Yurtta ölen kız çocuklarımızın aile ve yakınlarının, bombalı hain saldırıda ölen halkımızın yakınlarının ve Osman Yağmurdereli'nin aile ve yakınlarının başları sağolsun. Ölenlerin ruhları şad olur inşallah.

Ayrıca Antalya'da ki orman yangınında evleri, arazileri, ekinleri, hayvanları hatta kendileri yanan halkımıza büyük geçmiş olsun. Lanet olsun ihmalkar davranan orman katillerine, lanet olsun bu yangını çıkartanlara. Türkiye'nin ciğerlerini yaktınız.

Umarım bu kasfet ortamı bir an önce kalkar.

Saygılarımla..

arkadaslar an itibariyle Osman Yağmurdereli vefat etmemiştir. insanları yanlış bilgilendirmeyelim. sadece yoğun bakımdadır kendisi. İnşaallah birşeyi yoktur. yoğun bakımdan çıkması dileiğle...

arkadaslar an itibariyle Osman Yağmurdereli vefat etmemiştir. insanları yanlış bilgilendirmeyelim. sadece yoğun bakımdadır kendisi. İnşaallah birşeyi yoktur. yoğun bakımdan çıkması dileiğle...

Önce bir haber sitelerini dolaşın isterseniz:

http://milliyet.com.tr/Yasam/SonDakika.aspx?aType=SonDakika&Kategori=turkiye&ArticleID=973859&Date=02.08.2008&b=Osman%20Ya%F0murdereli%27yi%20kaybettik&ver=51

http://www.ntvmsnbc.com/news/455032.asp

http://www.sabah.com.tr/haber,4ED8A5FAC2C04E27828A5B388E53C1A0.html[/CODE]

Sanırım 3 büyük basın organının cevabı yeter size. Gönül isterdi sizin dediğiniz gibi olsun ama maalesef...

Sanırım 3 büyük basın organının cevabı yeter size. Gönül isterdi sizin dediğiniz gibi olsun ama maalesef...

Bu sözün cok düşündürdü beni :D gönül isterdi onun dedigi gibi ölmesi öylemi ?? Öyle bir yazı yazdınki keşke bu konuyu acan arkadaşın bu adamın öldügüne dair dogruluk payı cıksa !!!!!

Bu sözün cok düşündürdü beni biggrin.gif gönül isterdi onun dedigi gibi ölmesi öylemi ?? Öyle bir yazı yazdınki keşke bu konuyu acan arkadaşın bu adamın öldügüne dair dogruluk payı cıksa !!!!!

Ya okumanız yok ya da okuduklarınızı anlayamıyorsunuz. Yani böylr bir elzem konunun altında bile saçmalayan insanlar çıkıyor ben ona yanıyorum.

Kederli günler yaşıyoruz son zamanlarda maalesef. Türk halkının bu acı sınavlarından umutla ayrılması dileğiyle. Yurtta ölen kız çocuklarımızın aile ve yakınlarının, bombalı hain saldırıda ölen halkımızın yakınlarının ve Osman Yağmurdereli'nin aile ve yakınlarının başları sağolsun. Ölenlerin ruhları şad olur inşallah.

Ayrıca Antalya'da ki orman yangınında evleri, arazileri, ekinleri, hayvanları hatta kendileri yanan halkımıza büyük geçmiş olsun. Lanet olsun ihmalkar davranan orman katillerine, lanet olsun bu yangını çıkartanlara. Türkiye'nin ciğerlerini yaktınız.

Umarım bu kasfet ortamı bir an önce kalkar.

Saygılarımla..

aynen katılıyorum,Allah herkese sabır versin,ölenlere rahmet eylesin.

Allah rahmet eylesin. Tonton bir adamdı. Eğlenceli sevimli görünüyordu. Onu ilk "bir bir biri birilerine bakar bakar bakar dururum ince giymiş giymiş üstüne gül gül o gülleri savurur" diye bir şarkısıyla tanımıştık. Sonra güzel işlere yapımcı olarak devam etti... Milletvekiliydi şuanda. Toprağı bol olsun...

Vay! Osman yağmurdereli öldümü? :D Onun gibi insan zor bulunur. Gerçekten bilgi dolu, neşe dolu bir insandı. Kıvrak zekaysıyla hemen kendini belli eden biriydi ve benim çok sevdiğim insanlardan biriydi. Allah rahmet eylesin; nur içinde yatsın. :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...