Jump to content

Kaspersky 2009/2010 Mu Nod 32 Mi Sizce Daha Iyi?

TornadoEffect

Recommended Posts

• Replies 215
  • Created
  • Last Reply

kardeşim bence nod 32 yanis senin kullandığın nod 32 ile beraber avira antivir i kur çok mükemmel oluyo hemde kasmıyo kaspersky virüslü dosyayı direk siliyor nod 32 temizliyor ve dosyan hem temiz hemde silinmemiş oluyor bunu iyi dene nod 32 ile beraber avira antivir i kur önce nodu kur güncelle sonra avira kurup güncelle çok mükemmel olur :D

kardeşim bence nod 32 yanis senin kullandığın nod 32 ile beraber avira antivir i kur çok mükemmel oluyo hemde kasmıyo kaspersky virüslü dosyayı direk siliyor nod 32 temizliyor ve dosyan hem temiz hemde silinmemiş oluyor bunu iyi dene nod 32 ile beraber avira antivir i kur önce nodu kur güncelle sonra avira kurup güncelle çok mükemmel olur wink.gif

Kral03 arkadaşım aynı pc de iki adet virüs sistemi çalışırmı :) Kafa buluyorsun gibime geliyor.Daha önceleri bir kez çift virüs programı kurdum pc ye daha sonra pc de formata girene kadar bile göbeğim çatladı. :D

İyi günler

merhaba arkadaşlar,

ESET Smart Security 4.0.437 TR sorunsuz kullaniyorum key istediği oluyor fakat sorun değil japon sitesinden keyler geliyor. isteyen olursa güncellenen keyleri gönderebilirim. kaspersk'yi yeni sildim (Kaspersky_Anti-Virus_2009_8.0.0.506Final) sorun systemde donmalar ve ağır olması idi yukarıdı hafif olduğundan bahsedilmiş belki daha yeni bir sürümü için söylenmiştir. virus sizdırmiyor fakat ağırlığı yüzünden sildim eset ise bu yeni sürümü ile bayağı bir yol kat etmiş eskisinde çok daha güvenli çalışma prensibi de gayet iyi syteme ilk kurduğunuzda bir tarama yapıp daha sonra veri girişlerinde tarama yapmakta ve sistemi kasmadan bu işlemi yapması benim taktirimi aldı. her kullanıcı kendi anti virusunu over ben çok iyi bir virus programi demiyorum benim işmi gören bir antivirus programı. buradaki görüş sahsima aittir. herkesin kullandiği antivirusler muhtemelen iyidir başkalarının açıklamalarına kötü demeyin lütfen. varsa bir sıkıntı kurun kendiniz deneyin farkı görün.

bir dip not eklemek istiyorum sisteminiz güçlü ise istediğiniz antivirüsü kullanmakta sıkıntı yok fakat sisteminiz düşükse yazılanları değerlendirin

kalın sağlıcakla,

kasperksy aslında en iyisi fakat laptobu çok kasıyor ...her şekilde mecburen kaldırmak zorunda kalıyorum.

nod32 den de çok memnun kalmadım...

şu an rahatlıkla avira kullanıyorum,hem pc yi kasmıyor,hem tariyor,herşeyi de buluyor...

zaten en iyi virüs koruma insanın kendisi:D

kaspersky ınternet securıty 2010 cok ıyı ayarlarını ıyı yaparsanız avıra ve g-data kadar vırus bulabılır g-data avıra norton kaspersky en ıyı dortlu nod32 eset benım ıcın artık bır ceset

Kaspersky iyi ama 2009 kesinlikle değil arkadaşım.Kendinede PC nede eziyet etme.2009 virüs programı falan değil.Sadece işkence.Sorunsuz kullanacaksan 2006 yı kur.Nod32 hiç kasmayan acayip bişey.Gereklileri silmiyor gereksiz ne varsa siliyor...2009 u kurmak değil kaldırmak oldukça yetenek istiyor....

Ben NOD32'den vazgeçmem hem Performans hem Sadelik Hem güncel bir veritabanı... Şimdi Keyleri hızlı bulunuyo dicem :) hemen diceksiniz demekki kolay kırılıyo kaspersky daha iyi :( Kaspersky tamam kabul manuellik pratiği iyi yapılıyo üzerinde ancak ne bileyim beim küçüklüğümden beri kullanmadığım antivirüs saysanız 5-10 tanedir ne Nortonu kaldı Ne Avastı zaten avastı kullandığıma bin pişman oldum Mesela Avast Sistem klasörüne virüs girdi diyelim sistem klasörüyle beraber virüsü siliyodu şimdi onu düzelttilermi bilemem 4-5 yıldır Avast kullanmıyorum Norton kullandım Norton unda Kaspersky dan benzerlik olarak bir farkı yok Panda kullandım Panda da Tamamen göz boyamaca her tarafa burnunu sokuyo Kullanıcı Hesapları ekranında bile var yani kendini hiç özletmiyo merak ettirmiyo :) Trend Micro kullandım Güvenlik Duvarı olarak Zone Alarm ve kullanmadığım denemediğim yazılım yoktu buna antivirüs te dahil Spyware tarayıcısı olarak Awira güzeldi tabii küçük yaşta çok meraklı olduğumuz için ve özellikle ben çok meraklı ve bilgisayar konusunda çok araştırmacıyım ne bileyim işte Bilgisayar denildiğinde benim için akar sular durur hiçbişey konuşulmasın sadece bilgisayar konuşulsun hiç sıkılmam tam gaz dinlerim :clapping: benim antivirüs ve güvenlik yazılımları ddeneyimlerimden kısabir özetim bu yoksa yazsam yazsam bitmezdi ve yine NOD32 diyorum :)

kardeş amvo virusünü temizletmek istiyorsan illa kaspersky kurmana gerek yok dracula diye flash bellek deki amvoları temizleyen ufak bir program var. ayrıyeten ben virus programı kullanmıyorum(portable nod 32)haric sadece taratma yapıyorum virus bulduğunda siliyor hem devamlı bilgisayarımı yormuyorum şu anda en iyi benim diyen antivirus 15-45 mb arası ram kullanıyor ama internette gezdiğin yerleri bilirsen dandik sitelere girmezsen bilgisayarın güncellemelerini yaparsan ie7 yerine firefox yada opera kullanırsan güvenlik duvarını kapatmazsan bence antiviruse gerek yok. şu anda benim bilgisayar jet gibi. daha önce kaspersky 2009, nod 32.0.669, antivir avast anlıyacağınız coğunu denedim ama eğer adam kafaya koydu ise istersen son sistem antivirus koy giren virus giriyor chatte adamın birine bulaştım. adam o övdüğünüz kaspersky 2009 u gecip modeme ve bilgisayara virus bulaştırdı.ne yaptımsa olmadı bende format attım modemi değiştirdim.yani antivirusude yapan insanlar.ben şu iyi bu iyi demiyorum gecildimmi hepsi gecilebiliyor virusler tarafından. virusün girmesi tamamen size bağlı.ha kaspersky sitesi hacklendi. duyurulur kaynak chip online.
Please register to see this content.
buda haberin kaynağı

modeme virüs bulaştı ha

:(:D

arızalanmış olabilir modeme mvirüs bulaşırmı ya

arkaşlar sürekli arkadaşlar tanıdık tanoımadık bir çok kişi bana sistem kurmaya getirir ben formatladıktan sonra kaspeky kurup güncelleyip göderdigim bilgisayardan hiç ses yok bazen key karaliste oldu falan diyor onu da gösteriyorum adam kedi yapıyor ama kaç makineye nod 32 kurduysan hepsi virüslenip tekrar geldi hiç bir uyarı belirtmemesine rağmen bilgisayarda birçok spy trojan solucan kol geziyor panda desen hava avarst kevgir gibi norton desen 1 gb antivirüs olurmuya habide mcaffe var fenadegil ama kurması bir det dracula gibi basit şeylerle uğraşmaya değmez kaspersky kurduktan sonra rahatlayacaksınız oyun oynarken kapatın internetin fişini cekiverin

modeme virüs bulaştı ha

:D:rolleyes2:

arızalanmış olabilir modeme mvirüs bulaşırmı ya

arkaşlar sürekli arkadaşlar tanıdık tanoımadık bir çok kişi bana sistem kurmaya getirir ben formatladıktan sonra kaspeky kurup güncelleyip göderdigim bilgisayardan hiç ses yok bazen key karaliste oldu falan diyor onu da gösteriyorum adam kedi yapıyor ama kaç makineye nod 32 kurduysan hepsi virüslenip tekrar geldi hiç bir uyarı belirtmemesine rağmen bilgisayarda birçok spy trojan solucan kol geziyor panda desen hava avarst kevgir gibi norton desen 1 gb antivirüs olurmuya habide mcaffe var fenadegil ama kurması bir det dracula gibi basit şeylerle uğraşmaya değmez kaspersky kurduktan sonra rahatlayacaksınız oyun oynarken kapatın internetin fişini cekiverin

nod32 2.7 surumunden sonra kotulestı yenı 4 surumu ıle ayn basarıyı yakalayacakmı bende merak edıyorum ama en ıyısını arıyorsanız g-data 2010 surumlerı en ıyısı g-data ıkı yazılım brlesmesı avast ve bıtfender ıle muhtesem koruma saglıyor normal ayarlada kaspersky ıse yuksek ayarlarda ıyı koruma saglar kaspersky mutlaka ayar ıster kolay gelsın

kardeş kaspersky nod32 avast bitdefender norton v.s hepsini kullandım hiçbirisi avira premium security suite gibi olamaz gerekli ayarları yaptığınızda müthiş koruma sağlıyor ve pcyi en yüksek koruma düzeyinde bile kasmıyor bence yol yakınken sizde aviraya geçin kafanız rahatlasın

• Moderator
Herzaman güncel yazılı m kullanın vardır elbet bir üstünlüğü inanın buna daima güncel yazılım bir de söz konusu güvenlik yazılımı dikkatli olun...

neffeno kesinlikle düşüncene katılıyorum.Her sürümde belki biz fark etmiyoruz bazı şeyleri ama eskisine oranla daha iyi bana göre...Yoksa adamlar boşuna yeni sürüm için niye emek versinler...

• 3 ay sonra...

kesınlıkle kaspersky

ama 2009 hıc bır seye yapamıyor

tarama yaprsın

vırus bulur

ama sıl karantınaya al yada etkınsızlestır gıbı hıc bır sey vıkmıyor

2010 kur

kasma yapmıyor ve harıka koruyor

nod32ye guvenmeyın

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...