Jump to content

5+1 Ses Sistemlerinde Hangi Markalar Daha Ii

krhnclk

Recommended Posts

bence logitech x540 cunku bas olayı super creative de ise tis daha ii bide rms si logitech in 70 daha yuksekk cok iyi ses veriyo ayrıyetten matrix tusu var mp3 dinlerkenn 5 kolona da dagıtıyo sesi tavsiyemm onu alman ben cok denedimm kısmetse bi uste gecicemm ;)

• Replies 65
  • Created
  • Last Reply

ben evde creative 5+1 kullanıyorum çokda memnunum hiç sorunum yok ama tekrar almaya kalksam logitech alırım ses daha fazla ve daha kaliteli bu bilgiyi ben creative alırken satıcı önermişti Gold Bilgisayar. ama maddi açıdan creative daha uygundu ve bunu seçtim fakat ev kullanıcısı isen öle profosyenel birşey düşünme al creative hem ucuz hem güzel. ;)

arkadasım 3-4 senedır kawai 5 *1 kullanıyorum kw-bm 95 modelını cok memnunum onboard bı ses kartım olmasına ragmen mukemmel ses kalıtesı ve bass alıyorum zaten ben bass ıcın aldım ...

belkı pıyasada bulamazsın ama sana tavsıyem kawainın su modelıdır benımkı dıgıtal gorunumlu değıl sana bunu tavsıye ederım sen dıjıtal gorunumlu al

ınan arabaya bıle takmayı dusundum ;):( oderece mukemmel bana dua edersın ben kampanyalı fıyata almıstım kesınlıkle ve kesınlıkle KAWAİ derım yanlıs secım yapma.........

[/url] [/img]

PHT 37300 5+1 Ev Sinema Sistemi

4 x 20 W surround

1 x 25 W center

50 W ( subwoofer) çıkış gücü

20 .. 20000 Hz frekans cevabı

% 0.05 toplam harmonik distorsiyonu

98 W güç tüketimi

VFD Display

Full Uzaktan Kumandalı

220 V 50 Hz çalışma gerilimi

Uzaktan kumanda ile Bas

Ön arka surround ses kontrolü

CD, VCD, DVD, Uydu cihazı, stereo tuner

PC (Line out )gibi harici kaynaklarla uyumlu

Genişlik 501 mm

Derinlik 463 mm

Yükseklik 558 mm

Please register to see this content.

• 5 ay sonra...

ARKADAŞIM SES SİSTEMİ DENİNCE AKLA CREATİVE GELİR AL CREATİVE BAK KEYFİNE BAŞKA BİR SES SİSTEMİ ALIRSAN ÇOK AGLARSIN :)

BEN YÜKSEK SES VE KALİTEDE DİNLEMEYE BAYILIRIM VE BEN DE CREATİVE 7+1 kullanıyorum harika ama 5+1 de mükemmel yani

Ayrıca Logitekte güzel ama biraz pahalı sen iki markadanda pişman olmazsın unutma.

S.a önelikle müstakil evde oturmuyorsan büyük boyutlu 5+1 alma kücük boyutlu dusuk gucte olanlar var

ha ben cok guclu baslar isterim dersen o zaman arkadasların saytdıkları yetrsiz gelir öncelikle bildigin muzıkleri bır adet müzik diski yap (track ) yanına al test edebilecegin mekana git senın kulagın hangısını severse onu al derim ben. Bir örnek verlim: ben müstakil evde oturuyorum 7 adet 13cm lik hop kabini yaptım kendıme 2 adet 30 cmlik band pass port tasarımlı bas kabını yaptım 7*30w anfi + 2*125w ta bas amfisi yaptım kendime.beni ancak bu tatmın etti ama sen cd ni yanına al ve satıcıları gez dene tanıdıgın muzık sana yardımcı olur belkişde hiç ummadıgın bır markayı kulak begenır bılemzsın sonuc 5+1 dir pek müzik keyfi alamzsın ama sinema efekti cok ii dersem yalan olmaz vede odanın metrekaresıne gore sec innternette bır bak kalıteli urunlerin web sitelerinde bu konuda yardımcı olaylar var mesela 20metrekarelık ev de adam max 30w diyor yeterlidir diyor diy audio Türkiye sitesine bi danıs daha fazlasıda sana kalmıs. Sanırım bıraz uzun yazmısım:)) saygılarım la

Creative'i de Logiteci'de kullandım. Tavsiyem açık ara farkla Logitec'dir. Evde hem televizyona hemde film seyrettiğimiz bilgisayara bağlı, performansı çok iyi. Gözünüz kapalı Logitec alın derim.

Bende de Logitech x-540 var. Creative kullanmadım. Ancak ben ses sistemimden oldukça memnunum. İşin özeti bir 5.1den ne bekleniyorsa onu veriyor. Tavsiye ederim.

Arkadaşım ne 5+1 ile uğraşıyoz al bi tane LOGITECH Z-2300 2.1 200 SPEAKER evinin camları patlar al birde cam masrafına gir... :D :D

product_format6_125340086.jpg

LOGITECH Z-2300 2.1 200 SPEAKER

* 200 Watt (RMS) Güç

* 2x Uydu(80W), 1x Subwoofer(120W)

* Uzaktan kumanda

* 1 analog stereo ve kulaklık girişi

* PC/MAC, CD, MP3 çalar, DVD ile uyumlu

* THX sertifikalı

* 2 yıl garanti süresi

Fiyatı:Tek ödeme ile 439,00 TL (KDV Dahil)

Creative T6100 (5+1)

bd49655.jpg

ÖZELLİKLER

# Hoparlör Gücü 8 Watts RMS per channel (4 channels)

# 18 Watts centre satellite speaker

# 26 Watts RMS subwoofer

Frekans Aralığı

# 40Hz ~ 20kHz

Boyutlar (U x G x Y)

# Front/Rear Satellite Speakers : 80mm x 70mm x 183mm

# Horizontal Center Satellite Speakers : 170mm x 105mm x 82mm

# Subwoofer : 182mm x 253mm x 286mm

Subwoofer

# Ahşap

Sinyal gürültü Oranı (SNR)

# 80dB

arkadaşım ben Logitech Z5500 kullanıyorum 10 numara hele ben bass seviyorum dersen kesin kez tavsiyemdir çok güzel

Toplam Güç (RMS): 505Watt

Uydular: 2×62Watt ön, 2×62 Watt arka ve 69Watt merkez toplam 317Watt.

Subwoofer: 188Watt

Maksimum ses şiddeti: 115dB

Frekans aralığı: 33Hz-20KHz

Sinyal gürültü oranı: 93,5 dB

Dolby Digital çözücü

DTS çözücü (96/24)

Dolby Pro Logic 2

Bağlantı çeşitleri:

Analog

Koaksiyel

Optik

z5500.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...