Jump to content

Hangi Müzik Türünden Hoşlanıyorsunuz?

YeahKemal

Hangi Müzik Türünden Hoşlanıyorsunuz?  

37 members have voted

1. 1. Hangi Müzik Türünden Hoşlanıyorsunuz?

• Türk Sanat Müziği
      2
    • Türk Halk Müziği
      4
    • Arabesk
      6
    • Pop
      7
    • Rock
      12
    • Roman Havası
      1
    • Oyun Havası
      3
    • Rap
      10
    • Hip-Hop
      5
    • R&B
      3
    • Elektronik
      5
    • Slow
      6
    • Diğer(diğer ise Lütfen ne olduğunu yazınız)
      6

Recommended Posts

hardcore ve headbang takılırım dostum ve rap dinleyenlerden de hiç hoşlanmam :D :D :)

hardcore tamamda repçilerle ne alıp veremediğin var? popçu olsalar daha mı iyi? repçilerin en azından bir mesaj kaygısı var heralde.

Ya çok özür dilerim ama karışmadan duramayacağım :D "Slov" dediğimiz tür acaba hangi müzik türü? Pop mudur ki? Ben çıkartamadım da, bir yardım ederseniz sevinirim :)

edit>> pardon bir de yanlış yazmışım şimdi farkettim, "slow" imiş :D "w" ile :)

Ben de 3 yıllık rap müzik dinleyicisiyim. Ankette rap ve hip-hop ayrı ayrı verilmiş. Rap, hip-hop kültürünün müzik türüdür. Rap müziğe hip-hop diyen zat-ı muhteremler de mevcut olmakla beraber ben buna karşıyım. Aliye Veli demenin anlamı yoktur.

hardcore ve headbang takılırım dostum ve rap dinleyenlerden de hiç hoşlanmam :D :D :)

Ben RAP dinlerim o zaman benimde Rock dinleyenleri sevmemem lazım ama Kıraç'ı az da olsa dinlerim

Lafını bil adamım Bu site Kargaşa ve Kavga sitesi değil!

Kulağa hangisi hoş gelirse dinlerim

bende ama daha çok arabesk severim yalnız rockçuları sevmem şeytana giden yol satanistler falan var onlarda repçiler bile onlardan daha iyidir bazı şeyleri doğru söyleyolar rockçularda ses yokki veya metallerde bağırmaktan başka öyle değilmi bu benim görüşüm

Ya çok özür dilerim ama karışmadan duramayacağım :wacko: "Slov" dediğimiz tür acaba hangi müzik türü? Pop mudur ki? Ben çıkartamadım da, bir yardım ederseniz sevinirim :cray:

edit>> pardon bir de yanlış yazmışım şimdi farkettim, "slow" imiş :cray: "w" ile :cray:

slow adı üstünde yavaş parçalara denir, her tür müzikte mevttur.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...