Jump to content

Tnctr 2 Yaşında!

Bultar

Recommended Posts

• Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Tnc'yi ilk zamanlarda portable programlara ilgi duyduğum zaman tanıdım. doruk101 sağolsun dolduruyordu bölümü bize de indirmek kalıyordu. Diğer mod arkadaşlar çok yardımcı oluyordu. Buraya gelmeden önce basit bir forumda her gün tartışma tartışma.. Burası çok daha farklı biryer gibi geldi üye oldum. Yönetimin biras sert tavrından olsa gerek forum düzeni iyi korunuyor.. -_-

Şu an burda olmayan ama bu sitenin yapımında emeği geçen, yardımcı olan herkese teşekkür ederim. Herkes birbiriyle anlaşmak zorunda değil. Benim de var anlaşamadıklarım ama tnc çatısı altında bir nevi kardeş oluyoruz.. Bu sitede geleceği çok parlak yazılımcılar, modifiyeciler ..vb bir sürü insan var. Tnc'nin onlara çok katkısı oldu eminim. Onlarda bu borçlarını tnc ye katkı sağlayarak ödemiş oldular..

Neyse çok konuştum arkadaşlar. Hakkınızı helal edin. :clapping:

Tnc'den herkesi çok seviyorum. Kimi zaman tartıştık, kimi zaman iyi vakitlerimiz geçti.. :rolleyes2:

Ben fazla bir bilgiye sahip olmasam da webtasarım, web programlama bölümlerinde arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyorum ;) Daha sonra msn den teşekkür eden arkadaşlar oluyor. Hepinize ben teşekkür ederim.

Kendinize iyi bakın. Allaha emanet olun.

Hepimiz kardeşiz.. :clapping:

Ya gerçektende bu siteye giren bir daha çıkamıyor.Bence bu siteyi kuranlar siteyi kurmadan önce bu siteyi okutup üflettiler kesin söylüyorum...

NİCE YILLARA TNC-TR :huh::p:DB):yahoo::shok:

sk8er_boi giren bi daha çıkmasın diye büyü yaptırmıştır :D

Yahu doruk101 pastayı değiştir artık :yahoo: Herkese aynı pasta olmuyor ama.. Bayatladı zaten :D Ben bildim bileli bu pasta var :shok:

İyi günde, kötü günde, doğum gününde aynı pasta işte :huh:

Ben siteye geldim geleli doğum günü mesajlarının hepsinde bu pasta var :D

Yahu doruk101 pastayı değiştir artık :yahoo: Herkese aynı pasta olmuyor ama.. Bayatladı zaten :D Ben bildim bileli bu pasta var :shok:

Bayatlamayan malzemeden yaptırdım, 3 senedir birşey olmuyor. İstikrar denen birşey var, herkese ayrı pasta olmaz ki :huh:

iyi varsın tnc ailesi.bilginin paylaştıkça çoğalacağını,insanın kendini işe yarar hissettiği,ve tanımadığın insanlarla birşeyler paylaşabildiğini gösterdiğin çok çooook teşekkürler.nice uzuuuuuuun yıllara...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...