Jump to content

Rapİdden Sirali Dosya İndİr+kapatma Programı

cekceki

Recommended Posts

rapidshare sitesi ile sıkıntı hepimizde maalesef var büyük uploadlarda link link sıra takip etmek uzun ve zahmetli bir iş bende internette gezerken buldugum bi programı sizinle paylaşmak istedim hosunuza gidebilir umuduyla kolay gelsin

http://www.upload.gen.tr/d.php/s3/s85saq5p/G-RAP-IT_SHARE.rar.html

1. link saglam ve calısıyor

2.konunun cöpe tasınması olayını anlayamadım(baslık düzenlenmiştir) ok

ACIKLAMA

enter your file url in here YAZAN YERE rapid linkini yapıstırıyoruz

add butonuna tıklayın link(ler) alttaki kutucuga gececektir

sol taraftaki (yeşil)download a tıkladıgınızda bekleme süresi(dosya büyüklügüne göre degişir) bitince indirmeye baslayacaktır

Bilgisayar basında beklemeye son istediginiz saatte bilgisayarınızı kapatmanızı saglar bu minicik program kolay gelsin

bu 2 program birbirini tamamladıgı icin ekleme geregi duydum bence daha iyi oldu

KAPATMA PROGRAMI ACIKLAMA(KAPANSUSAM)

Dosyayı klasöre cıkartın direk calısır

İndirme linki

http://www.dosyaupload.net/788KapanSusam.rar

linkteki programın çalışmıyor bende hata verdi

muhtemelen sorun benden kaynaklanıyordur

bende bir yunan sitesinden bulduğum linki vereyim

bu linkten indirdiğimdede hata verdi

Please register to see this content.

password: greekddl.com

en iyisi en bildiğin yöntemle indirmektir

Arkadaşlar Lütfen Program hakkında kendinizden kaynaklanan problemden dolayı program kötülemeyin bu program tarafımdan 15.gündür kullanılıyor yüzlerce dosya indirdim hiç problem yok. indirmek isteyenler ekteki forum sayfasındaki linkten indirebilirler daha önce vermiştim.

http://www.tnctr.com/index.php?act=findpost&pid=336591

linkteki programın çalışmıyor bende hata verdi

muhtemelen sorun benden kaynaklanıyordur

bende bir yunan sitesinden bulduğum linki vereyim

bu linkten indirdiğimdede hata verdi

Please register to see this content.

password: greekddl.com

en iyisi en bildiğin yöntemle indirmektir

şimdi tekrar indirdim linkte saglam programda dene istersen

kardeş ilgin için teşekkür ederim ama bu program dosyayı indiriyo ama ne dosyası olduğu belli değil, açılmıyo hata veriyo.

barisseven ustanın hazırlayıp forumumuza verdigi Perfect Xp Sp3+vista Sp1 Multi Dvd Edition dvd yi bu programla indirdim deneyin acıklama yazdım üste eminim hosunuza gidecek

Arkadaşlar bu programı deneyin derim ben.Zaten forumda da mevcut türkçe dil desteğide var.Hiç bir ayara bile gerek yok.Siz sadece linkleri sıraya koyun o kendi indirir.

Program Adı=CryptLoad

Benim de bildiğim en sorunsuz indirme programı cryptload.

• 2 hafta sonra ...

payılaşımıniçin teşekürederim

arkadaşlar olmior diyenlerin problemi şu

mikrosoft net framerwork paketlerini kursunlar ve sorun ortadan kallkacak

zaten de problem bu paketlerin pecelerinde eksik oluşundan kayınaklanıyo....

kolayı gele...

ben eni format attmıştım ve bu konuda sıkıntım oldu ve bu paketleri henuz üklememiştim

ve ükledikten sonrası baktım program hata vermedi budefa ve üklendini

gördüm tabi hemen anladım mikrosoft net framerwork paketlerini üklü olmayışı seveb olduğunu anladım...

fakat ben toptan tüm paketleri üklediğim işin hangisine kadar üklemek gerekliği eterli olduğunu orasını bilemem

ben toplu halde hepsini ükledim...

arkadaşlar önce microsoft net framerwork dil paketlerini üklemeniz gerekli bu şart..

ben denedim ve bu işlem sonrası hata vermeden program hemen anında çalıştı

bu paketlei daha sonra uploadederim bulamayan arkadaşlarımıza kolayılık olsun diye şimdi bu söz konusu programla 10-part ekledim ve çok iğişalıştığını tespitettim.15-dkikada 1-part indi şimdi 2-ci part geri sayımda devamını görecez..

yapmanız gereken programın new link pençeresine rapit linkini eklemeniz...

bu nasıl yapılır önce linke tılıyoruz sonra fre yzısına tıklıyoruz oradan linki kopiyalıyoruz pençerei kapatıyoruz çünki fark ettiniz gibi geri sayım var onu atlatmamız gerek

neden atlatmamız gerek çünki diyer linkleride ayını şekilde önce bu öntemle almamız gerekecek...

ve new link pençeresine gelip yapıştırıyoruz ve oradan mavi ok işaretine tıklıyoruzki sırada eklemek istediğimiz linkleri ayını öntemle ekledikten sonra orada liste oluştuğunu göreceksiniz

ve son yapmanız gereken sağadaki new link yazısının altındaki simgeye tıklamak ve brakın program kendi halletsin.

tabi paketlerin nereye ineceğeini de siz seçe bilirsiniz nasıl:

-üste sağatarafta browse yazılı dosya var oraya tıklayın ve partların ineceğe dosyayı seçin okadar....

ve son olarak fark ettiğim husus şunlar

bir:

-gerçekten partları biraz beklediktensonra neredese hep 15 veya 16 dk.da iniyorlar

iki:

-kullandığım diyer dosya indirme programlardan fark olarak indirme süresi artmıyor .

-diyer programlarda olduğugibi...

üçüncü olarak ta:

-başka dosya ındirme programların gibi diyerlerinle çakışma yaşatmıyor

ve çok şidetle tavsiye ederim bu programı kolayı gele...

buradan programı tavsiye eden CEKCEKİ kardeşimize çok ama çok teşekürederim..

yemeğine sayıgılar derim kardeşim sağaolasın...

ve son olarak fark ettiğim husus şunlar

bir:

-gerçekten partları biraz beklediktensonra neredese hep 15 veya 16 dk.da iniyorlar

iki:

-kullandığım diyer dosya indirme programlardan fark olarak indirme süresi artmıyor .

-diyer programlarda olduğugibi...

üçüncü olarak ta:

-başka dosya ındirme programların gibi diyerlerinle çakışma yaşatmıyor

ve çok şidetle tavsiye ederim bu programı kolayı gele...

buradan programı tavsiye eden CEKCEKİ kardeşimize çok ama çok teşekürederim..

yemeğine sayıgılar derim kardeşim sağaolasın...

güle güle kullan arkadasım ben sadece tavsiye ettim kendi kullandıgım bi program ve abartmayım bu programla 200 gbytın üstünde dosya cekmişimdir rapidden en kücük bi problemle karsılasmadım o yüzdende forumumuza eklemeye karar verdim calıstıran arkadaslar kullansın calıstıramayan arkadaslarda framework paketini yüklerlerse sorun ortadan kalkıyor

kolay gelsin herkese

Cryptload bu işte son nokta konuyu daha fazla uzatmanın ve değişiklikler

aramanın fazla anlamı yok.

Şimdi

1- Herkes istedigi programı kullanır (sana kalmamış hangi programı kullanacagımız sen A dersin ben B )

2- Cryptload benimde kullandıgım bi program cok güzeldir onunda hataları vardır bu sadece alternatifdir

3- degişik aramak kişiye göre görecelidir degişim güzeldir gelişim dahada güzeldir

İnsanlara karsı kullandıgın usluba dikkat et derim. HERKES SENİN BEGENDİGİN programı(ları) kullanmak zorunda degildir

• 1 yıl yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...