Jump to content

Tnctr Anasayfa

kazaam

Recommended Posts

Benim eleştirim şu yönde;Diğer yeni özellikler cok güzel ancak Ana sayfadaki iletilerin görünümü bence basit ve karışık duruyor,en azından ana sayfadaki iletilerin görünümü daha muntazam olamazmı? ben 'bugünkü konular ' bölümünden forumu takip ediyorum artık.dediğim gibi bu yanlızca benim düsüncem,yöneticilere saygım sonsuz,sonucta hepimiz icin onlar uğrasıyor ama bu forumu cok seven biri olarak fikirlerimi paylasmak istedim,kolay gelsin.

• Replies 106
  • Created
  • Last Reply
Benim önerim ;

Üstteki üye profili gibi +,- olması ve iki sisteminde aynı anda olması.İsteyen birini kapatsın diğerinin kullansın.

Sistemi kasmazsa bence en mantıklı teklif bu.

Ben @wmismail'in önerisini destekliyorum. Herkese istediği şekli seçme hakkı verilmeli.

Sn. Yöneticiler,

Şekil değil içerik önemlidir, doğru...

Alışkanlıkları değiştirmek zordur; gelişme için değişiklik zorunluysa uyulur, uyulmalıdır, bu da doğru...

Yukarda yazılanları okudum; şuna değinen olmamış:

Ana sayfanın, üye olmayıp da ana sayfaya ulaşan bir kimseyi üye olmaya özendirici olması çok önemli; hele hele içeriğe uşamıyorsa...

Ana sayfadaki resimli haberlerin özendiricilik yönünden pek bir etkisi olmaz; "tnctr", haber amaçlı bir forum olmadığından...

Özendirici etkiyi yapacak tek şey "Son İletiler" listesidir; dolayısiyle, elden geldiğince büyük tutulmalıdır hatta son 24 saate yazılanların tümüne ulaşması sağlanmalıdır ki -içeriği göremese bile- konu başlıklarının zenginliği onu çeksin...

Başarılar dileğiyle...

Sn. Yöneticiler,

Şekil değil içerik önemlidir, doğru...

Alışkanlıkları değiştirmek zordur; gelişme için değişiklik zorunluysa uyulur, uyulmalıdır, bu da doğru...

Yukarda yazılanları okudum; şuna değinen olmamış:

Ana sayfanın, üye olmayıp da ana sayfaya ulaşan bir kimseyi üye olmaya özendirici olması çok önemli; hele hele içeriğe uşamıyorsa...

Ana sayfadaki resimli haberlerin özendiricilik yönünden pek bir etkisi olmaz; "tnctr", haber amaçlı bir forum olmadığından...

Özendirici etkiyi yapacak tek şey "Son İletiler" listesidir; dolayısiyle, elden geldiğince büyük tutulmalıdır hatta son 24 saate yazılanların tümüne ulaşması sağlanmalıdır ki -içeriği göremese bile- konu başlıklarının zenginliği onu çeksin...

Başarılar dileğiyle...

ellerine kollarına sağlık çok harika bir konuya değinmişin bu konuyu açarken bu noktaya değinmek istedim sen harika bir şekilde anlatmışın bazı siteler vardır ki senin bahsetmiş olduğun konudan dolayı bir yerlere gelmiştir fakat zaman içerisinde sitemizde olduğu gibi zorunlu veya zaruri durumlardan dolayı yenilik değişim gereksim gibi benzeri sebelerden dolayı bu yola başvurmuştur fakat zaman içerisinde mevcut kitlesini koruyamamış etkinliğini yitirmişlerdir.Örnek verecek olursak değerli adminlerimiz ve modlarımızın çok iyi bildikleri bir site www.s....x.com adlı sitenin durumu ortada ve çok iyi biliyorum ki o sitede görev alan değerli modlar şuan tnctr'de aktif olarak görünmekteler ve son olarak temenni ediyorum ki aynı durumun değer verdiğimiz TNCTR'ye olmamasıdır.

• Administrator
ellerine kollarına sağlık çok h

arika bir konuya değinmişin bu konuyu açarken bu noktaya değinmek istedim sen harika bir şekilde anlatmışın bazı siteler vardır ki senin bahsetmiş olduğun konudan dolayı bir yerlere gelmiştir fakat zaman içerisinde sitemizde olduğu gibi zorunlu veya zaruri durumlardan dolayı yenilik değişim gereksim gibi benzeri sebelerden dolayı bu yola başvurmuştur fakat zaman içerisinde mevcut kitlesini koruyamamış etkinliğini yitirmişlerdir.Örnek verecek olursak değerli adminlerimiz ve modlarımızın çok iyi bildikleri bir site www.s....x.com adlı sitenin durumu ortada ve çok iyi biliyorum ki o sitede görev alan değerli modlar şuan tnctr'de aktif olarak görünmekteler ve son olarak temenni ediyorum ki aynı durumun değer verdiğimiz TNCTR'ye olmamasıdır.

Sevgili kazaam. Beni uyuz edebilmek için elinden geleni yaptığını biliyorum. Ama niçin bu saçma konuları açıp benim cinlerimi tepeme çıkarıyorsun? Sizin yüzünüzden siteye yeni birşeyler eklemek motivasyonumu kaybediyorum... Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum ama destek olmak yerine şuursuz yorumlar yapıyorsunuz.

Hiç beğenmediysen çıkış yapıp bir daha girmeyebilirsin TNCTR'ye. Konu kapatılmıştır.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...