Jump to content

Tnctr Anasayfa

kazaam

Recommended Posts

AJAX'lı Anasayfamız tekrardan hayırlı olsun.Çok daha hızlı ve kullanılabilir bence ama biraz daha görsellik katılsa dahada güzel olacak :D 18.10.2008 saat 11:23 itibari ile bende AJAX'lı Anasayfa çıkıyor daha hoş oldu sanki :yahoo::D:)

• Replies 106
  • Created
  • Last Reply
  • Administrator
tek kelime ile berbat neden üyelerin dediğin yapılmıyor buna admin karar weriyor onu anlayamadım

Berbat demek yerine eleştri yapın. Şurası kötü olmuş deyin. Üyelerin dediğini yapmak zorunda değiliz. Bazen bizim de bildiğimiz birşey olabilir. Değişim zorunlu olabilir.

eski durum da da aynı sekılde izleme kodları eklene bılır elbette bu kaçamak müdafaadır

ve ayrıca o kadar mükemmel ön gürünümlü şablonlar varki tabi ki siz daha iyisini biliyorsunuz

belirtmekte fayda var ben gunde 3 satimi veya 5 saatimi burada geçiriyorum çok kişi gibi şimdi günde 25 dakıkayı sanmam ki geçsin traj kaybı anlatmak istedimizi anlatamadık sanırım hala veya siz anlamadınız

Ya yorum yapacaksanız şu şekilde yapsanız ?

" Admin ben şurasını beğenmedim. Beğenmeme nedenim şu. Şöyle olsa daha iyi olur. "

Ama sizin yaptığınız yorumlar geliştirmeye yönelik değil. Sadece hakaret içerikli.. Biras daha kibar olun lütfen.

Benim önerim ;

Üstteki üye profili gibi +,- olması ve iki sisteminde aynı anda olması.İsteyen birini kapatsın diğerinin kullansın.

Sistemi kasmazsa bence en mantıklı teklif bu.

Sayın Admin,

Yazılar arası uzaklığı biraz artıtırsanız ve fontu da biraz büyütürseniz çok daha güzel olacagını düşünüyorum. Birde konunun adı ve katagorisi birbirine giriyor gibi bir de bunun ayarlasanız iyi olur gibime geliyor. Bu anasayfayı birçok üye beğenmese bu sayfanın avantajları da mevcut. site yenileme derdi ortadan kalkıyor ve server üzerindeki yükü azaltıyor. Değişiklik iyidir. Hayatta herşey değişirken TNC anasayfanın değişmesi son derece normal...

yeni tnc anasayfası nın son yazılan iletiler kısmı hoş olmamış. insanı sıkıyo. eskisi daha iyiydi daha çok göze hitap ediyodu en azından anlaşılıyodu. en azından son iletiler kısmını değiştirirsek daha iyi olur. tamamen eski hale gelsin demiyorum ama daha göze hitap eden bi şekil alırsa forum daha çekici hale gelir. bana göre artık eski çekiciliği kalmadı bu yeni anasayfa ile...

Arkadaşlar gerçekden eskisi daha iyiydi.Bu berbat.Eskisi belki sayfanın geç açılmasına sebeb oluyordud belki ondan kaldırmışlardır ama geç açılsada önemli değil.Eskisini isterük.Eskisini isterük.Eskisini isterük. :yahoo:

Sevmeyen arkadaşların yazılarını okuyunca, çoğundan çıkarttığım anlam şu :

Yeni özelliği değil yeni şekli sevmemişler, ben dahil birçoğumuz gibi..

Bence özellik gayet güzel ama biraz daha emek istiyor..

Yani biraz daha sabredilirse, ve Yönetimde biraz şuna şekil verirse bence hiçbir sorun kalmayacaktır..

bence :

# 03:36 PM gibi saat ibaresi çok yer kaplıyor,

# Mutlaka Tablo görünümü kazndırılmalıdı, yatayda ve dikeyde çizgiler olmalıdır.

# Yatay daki boşluk biraz arttırılarak konular arası açılmalı

# Uzun Konu başlıkları okunabilmeli

# Cevap sayısı olmalı (+ mümkünse okunma sayısı)

# Önizleme seçeneği mümkünse geliştiriilmeli.. (en azından karakter sayısı arttırılmalı)

# Konu sayısı arttırılmalı... (bu durumda 15 rakamı çok az bence, 30-40 yapılmalı)

bence bu foruma katkısı olmayan bu corbada tuzu olmayanın bu konuda yorum yapmaya ne hakkı var ?(benim icinde gecerli)

maddi olarak ne faydamız olmus ?? hep laf bence bu konuya sadece site gorevlilerinin mesaj yazması lazım...

Arkadaşlar ben bu durumu bu olaya benzetiyorum :yahoo:

Halkını dinlemeyen hükümete. :D Ve daha sonrası Ayaklanma olmasına :D

Ama napalım adminlermiz böle düşünmüşler Diyecek Tek sözümüz var.Madem böle olucak o zaman düzeltilmesini istiyoruzzz :)

Benimde anladığım kadarıyla @F_s_M'nin anlattığı, bir çok kişinin demek istediğini anlatıyor.

Bugün foruma girdiniz,eğlendiniz,bilgilendiniz çıktınız.Ertesi gün foruma girip yeni iletileri göster'i tıklattığınızda forum sizden özür diliyor.Sanıyorum giriş sayfasındaki script bu işi sizin yerinize yapıyor fakat o listede var 15-20 başlık.Halbuki forumda daha görmediğim yüzlerce başlık mevcut.Bu açıdan bana biraz garip geldi.

bence bu foruma katkısı olmayan bu corbada tuzu olmayanın bu konuda yorum yapmaya ne hakkı var ?(benim icinde gecerli)

maddi olarak ne faydamız olmus ?? hep laf bence bu konuya sadece site gorevlilerinin mesaj yazması lazım...

Hayatimda gördüğüm en mantıksız cvp.Bu ne ya.Ne demek yani ben şimdi siteye maddi açıdan yardım edemiyorum diye.Bi Düşüncemi görüşümü paylaşamıyacakmıyım.Arkadaşım kusura bakma ama o zaman ben buraya gelipde arkadaşlara azda olsa yardım etmeninde anlamı yok.Senin düşüncene göre.Eğer maddi açıdan yardım edemiyorsam bunun bir sebebi vardır.Herkesin bi maddi sıkıntısı olduğu gibi bizimde var.

Kusura bakma ama TürkTelekom gibi sende paran varsa öle konuş diyenlerdensin.Hayatımda Hiç sevmediğim Parası olanın Sesi çıkdığı bi ülkede yaşamak zaten zor.Bu düşünceni tekrar düşünerek doğru ve mantıklı bir şekilde değiştirmeni isterim.Hayatta Herşey para pul değil.Bazı şeyler Bilgi ile de değer kazanır.bu Forum Para ile değil.Bilgi ve Paylaşımla Buralara Gelmiştir.

Kusura Bakma.Ben artık bu Anasayfa konusuna bişey yazmıyorum.Nasıl isterseniz öyle olur.Nasıl olsa Paramız Pulumuz yok ya.Konuşma Hakkımızda Düşmez..

Edit=Sayın Yönetici Arkadaşlar Lütfen Bu konunun Daha uzun sürmemesini engellemek İçin bir Açıklama yapmanızı Öneririm.Saygılarımla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...