Jump to content

Tnctr Anasayfa

kazaam

Recommended Posts

• Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Arkadaşlar benim görüşüm kusura bakmayın :blink:

1-Bir Sitenin İyi olduğunu üyeleri Gösterir.

2-Madem ki para verdiniz.Hiç düşünmediniz mi acaba arkadaşlar beğenecekmi yada alışabileceklermi diye?

3-AnaSayfadi konu başlıkları tam çıkmıyor.Yani konuyu bile doğru düzgün okuyamıyoruz.

4-Ön izleme kısmını biraz daha geliştirebilirsiniz..

5-Cvp sayısı gösterilse daha iyi olucağı kanısındayım.

6-Son iletiler yazısının altına bir cubuk eklersek daha iyi olur(önizleme-Konu-Konu Bölümü-Yazan) gibi.Bilgilendirme açısından iyi olucaktır.

Benim görüşüm bu şekilde.Ancak ajax kullanılmasından yanayım.Hem forumun hızlığı açısından iyi olucaktır.Ancak Biçim konusu biraz başarısız gibime geldi.

Şimdiden Teşekkür Ederim.

microsoft ta vistaya milyarlarca dolar harcadı.ama elinde patladı.birşeye para verildi diye kullanılmak zorunda değildir.

düşünce güzel.ama eksiklikleri çok.görsellik eksilerde.eksiklikleri giderilirse farklı ve güzel birşey olacağından eminim.en azından tnc ye özgü bir özellik olur.

Yazılar eski anasayfa ile aynı büyüklükte. Sadece satır aralıkları az olduğu için ufak gözüküyor.

Benimki sadece bir tavsiye. Yapılabilirliği konusunda emin değilim ama görünüm için CSS kullanılabilir mi ? Hem eskiye benzetilebilir hemde bu kullanışlı haliyle kalır.

Bu son iletiler kısmındaki başlıkların tam çıkmaması bence şu anlık en büyük problem. Aynı prpblem hangi bölümden yazıldıysa orda da gösteriyor. Mesela Modifiye İşletim Sistemleri sığmıyor. Bu sistem bence daha iyi, ama biraz daha detaylandırma yapılabilirse daha güzel olur gibi geliyo bana.. Mesela konuyu açan, son cevaplandıran, okunma sayacı gibi kısımlar olmazsa olmaz gibi geliyor. Bunların bir kısmına yer verilmiş, belki kısımların renkleri ile oynayarak, göze seçimde daha farklılık yaratılabilir. Gizli kapaklı genel görüşe göre herkes birazcık düz metinden etkilenmiş.

Hızlı cevab bölümü güzel olmuş teşekkürler.Son ileti bölümüne konuyu açan,son cevap veren,okunma sayısı gibi önemli

eklemeler yapılamazmı.Bunu yapılan yeniliklere eleştiri olarak algılamamak lazım.Bu üyeler için gelen isteklerdende anlaşılacağı üzere

önemli bir konu.Konular üzerinde takip ve değerlendirmede yardımcı oluyordu.Eskiye dönüş olmasada bu eklemeler yapılamazmı....

Gayretlerinizin devamı dileğiyle...

bende arkadaşlara katılıyorum..

Forumu Uzun süredir takip ediyor yeri gelince bilgilerimi paylaşmaya çalışıyorum.

Ama Son yenilik bence de görsel açıdan ciddi bir eksiklik...

Biraz amatörce gibi görünüyor ana sayfa..

o eski düzenli ve görsel açıdan beğeni kazanan üst görünüm yerine belki biraz hızlı fakat basitleşmiş gibi..

Yanlış anlamayın yaptığınıza kötü demiyorum..

Ben bu şekilde fazla ilgi odağı olamayacağını.. Güzel görünmediğinden bahsediyorum..

Umarım eski haline döner

• Administrator
Yenisi de güzeldi, eskisi de. Neyse sağlık olsun. Parayı geri alabildin mi? :yahoo::D

Ayrıca hızlı başlat duruyor yeter o bize.

Evet aldım :) Bu özelliği kullanmak isteyenler olabilir. Onun için link koyacağım ayrıca.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...